Strona główna > Blog >

Pensjonat dla koni

Pensjonat dla koni

Pensjonat dla koni

Siedlisko Janczar w Pstrągowej, które to jest zlokalizowane nieopodal Strzyżowa oferuje miejsce pełne troski, miłości i zaangażowania, którym jest… Pensjonat dla koni. Wyspecjalizowana kadra fachowców zapewnia opiekę nad koniem, czy też końmi, gdy zajdzie taka potrzeba i wola właściciela wierzchowca. Miejsce przepełnione pasją przez ludzi empatycznych, a zarazem miłośników zwierząt. W związku z zaistniałymi potrzebami powstał pensjonat dla koni, gdzie pracują osoby mające wieloletnie doświadczenie i perfekcyjnie znają się na tych pięknych zwierzętach, przy czym doskonale wiedzą jak się z nimi komunikować.

 

Profesjonalna opieka

Siedlisko w ramach proponowanej oferty gwarantuje możliwość transportu koni, uspokajania ich gdy jest taka potrzeba, treningi z udziałem koni, jak i naukę skoków oraz udział w organizowanych zawodach. Istnieje także możliwość zapewnienia starszym koniom, tzw. emerytury w cudownej lokalizacji z malowniczymi terenami. Przydatną ofertą jest także zajeżdżanie młodych koni w zaprzęg oraz pod siodło. Zapewnienie im troski i opieki w pensjonacie dla koni jest nieporównywalne, ponieważ jak tworzy się miejsce z miłości, to i tą miłością dzieli się z innymi, a z zwłaszcza, gdy są to niebywale wdzięczne zwierzęta jakimi w tym przypadku są konie, które są bardzo inteligentne i z pewnością wyczują dobrą i pozytywną energię znajdującą się w tym właśnie miejscu.

Pensjonat dla koni Rzeszów dostępny jest przez siedem dni w tygodniu. Gdy wyniknie taka konieczność, to o każdej porze można zgłosić wolę pobytu konia w Siedlisku Janczar w Pstrągowej. Skontaktować się zawsze można drogą telefoniczną, bądź e-mailową, aczkolwiek osobiście również można przyjechać, zobaczyć miejsce i porozmawiać na miejscu. Jednocześnie można zaobserwować pracę specjalistów z końmi oraz dostrzec standardy jakie oferujemy zwierzętom w pensjonacie dla koni. Jeżeli natomiast zależy wam na osobistym spotkaniu, to zachęcamy, a zarazem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, w celu umówienia się z instruktorem pod nr tel. 663 490 268. Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie i w związku z tym musimy zaplanować sobie czas i go wygospodarować w ciągu dnia w taki sposób, aby była możliwość spotkania i rozmowy. Czas w Siedlisku Janczar w Pstrągowej mija zapewne błogo, a wręcz sielsko, panuje tutaj niesamowity klimat, któremu daleko od zgiełku miasta i hałasu dnia codziennego.

 

Z miłości, w pasję...

Miłość do koni przerodziła się w pasję, którą możemy dzielić z innymi, co sprawia nam ogromną radość. Tym bardziej, w tak dogodnych okolicznościach w zgodzie z naturą, którą również cenimy i się z nią utożsamiamy. Oferujemy także hipoterapię, wyspecjalizowany ośrodek jeździecki, kuligi i przejazdy bryczką, naukę jazdy konnej Rzeszów. W celu zasięgnięcia większej ilości szczegółów proponowanych ofert. Dodatkowe informacje można uzyskać poprzez kontakt tel. pod nr 697 452 885 oraz 17 277 94 04 wew.24, bądź adres e-mail: biuro@siedliskojanczar.pl

Pensjonat dla koni jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż koń podczas naszej nieobecności ma zagwarantowaną opiekę osób wyspecjalizowanych w pracy z końmi. Są to fachowcy, którzy znają się na wykonywanym zawodzie, a często zdarza się i tak, że są to miłośnicy tych, że pięknych i szlachetnych zarazem zwierząt. Swoją pracę łączą z pasją i nieocenionym zaangażowaniem w wykonywane czynności. Koń ma zapewnioną opiekę przez cały czas pobytu w pensjonacie dla koni. Niekiedy jest to bardzo korzysta alternatywa dla każdej z stron, gdyż czasami zdarza się i tak, że takie miejsce jest idealną opcją do umiejscowienia własnego wierzchowca, tym bardziej, że możemy wtedy liczyć na całodobową opiekę nad nim i troskę o jego zdrowie, jak i zagwarantowane bezpieczeństwo. Pracownicy pensjonatu dla koni są przygotowani na każdą ewentualność. Nawet taką, że gdy trzeba szybko pomóc zwierzęciu i odpowiednio zareagować, gdy będzie działo się coś niepokojącego to wiemy co robić. Świadczy to o profesjonalizmie i zaangażowaniu ludzi, którymi zwierzęta są otoczone i w pełni zaopiekowane i bezpieczne.

Najnowsze wpisy

Organizacja Komunii Świętej od ogółu do szczegółu

Organizacja Komunii Świętej od ogółu do szczegółu

Organizujecie wesele? Zapraszamy do domu weselnego w Pstrągowej!

Organizujecie wesele? Zapraszamy do domu weselnego w Pstrągowej!

Zobacz również

Chata Weselna w nowej odsłonie pod okiem Izabeli Janachowskiej

Chata Weselna w nowej odsłonie pod okiem Izabeli Janachowskiej

O czym warto pamiętać, wybierając miejsce na wesele?

O czym warto pamiętać, wybierając miejsce na wesele?