Strona główna > Blog >

Pensjonat dla koni

Pensjonat dla koni

Pensjonat dla koni

Siedlisko Janczar w Pstrągowej, które to jest zlokalizowane nieopodal Strzyżowa oferuje miejsce pełne troski, miłości i zaangażowania, którym jest… Pensjonat dla koni. Wyspecjalizowana kadra fachowców zapewnia opiekę nad koniem, czy też końmi, gdy zajdzie taka potrzeba i wola właściciela wierzchowca. Miejsce przepełnione pasją przez ludzi empatycznych, a zarazem miłośników zwierząt. W związku z zaistniałymi potrzebami powstał pensjonat dla koni, gdzie pracują osoby mające wieloletnie doświadczenie i perfekcyjnie znają się na tych pięknych zwierzętach, przy czym doskonale wiedzą jak się z nimi komunikować.

 

Profesjonalna opieka

Siedlisko w ramach proponowanej oferty gwarantuje możliwość transportu koni, uspokajania ich gdy jest taka potrzeba, treningi z udziałem koni, jak i naukę skoków oraz udział w organizowanych zawodach. Istnieje także możliwość zapewnienia starszym koniom, tzw. emerytury w cudownej lokalizacji z malowniczymi terenami. Przydatną ofertą jest także zajeżdżanie młodych koni w zaprzęg oraz pod siodło. Zapewnienie im troski i opieki w pensjonacie dla koni jest nieporównywalne, ponieważ jak tworzy się miejsce z miłości, to i tą miłością dzieli się z innymi, a z zwłaszcza, gdy są to niebywale wdzięczne zwierzęta jakimi w tym przypadku są konie, które są bardzo inteligentne i z pewnością wyczują dobrą i pozytywną energię znajdującą się w tym właśnie miejscu.

Pensjonat dla koni Rzeszów dostępny jest przez siedem dni w tygodniu. Gdy wyniknie taka konieczność, to o każdej porze można zgłosić wolę pobytu konia w Siedlisku Janczar w Pstrągowej. Skontaktować się zawsze można drogą telefoniczną, bądź e-mailową, aczkolwiek osobiście również można przyjechać, zobaczyć miejsce i porozmawiać na miejscu. Jednocześnie można zaobserwować pracę specjalistów z końmi oraz dostrzec standardy jakie oferujemy zwierzętom w pensjonacie dla koni. Jeżeli natomiast zależy wam na osobistym spotkaniu, to zachęcamy, a zarazem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, w celu umówienia się z instruktorem pod nr tel. 663 490 268. Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie i w związku z tym musimy zaplanować sobie czas i go wygospodarować w ciągu dnia w taki sposób, aby była możliwość spotkania i rozmowy. Czas w Siedlisku Janczar w Pstrągowej mija zapewne błogo, a wręcz sielsko, panuje tutaj niesamowity klimat, któremu daleko od zgiełku miasta i hałasu dnia codziennego.

 

Z miłości, w pasję...

Miłość do koni przerodziła się w pasję, którą możemy dzielić z innymi, co sprawia nam ogromną radość. Tym bardziej, w tak dogodnych okolicznościach w zgodzie z naturą, którą również cenimy i się z nią utożsamiamy. Oferujemy także hipoterapię, wyspecjalizowany ośrodek jeździecki, kuligi i przejazdy bryczką, naukę jazdy konnej Rzeszów. W celu zasięgnięcia większej ilości szczegółów proponowanych ofert. Dodatkowe informacje można uzyskać poprzez kontakt tel. pod nr 697 452 885 oraz 17 277 94 04 wew.24, bądź adres e-mail: biuro@siedliskojanczar.pl

Pensjonat dla koni jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż koń podczas naszej nieobecności ma zagwarantowaną opiekę osób wyspecjalizowanych w pracy z końmi. Są to fachowcy, którzy znają się na wykonywanym zawodzie, a często zdarza się i tak, że są to miłośnicy tych, że pięknych i szlachetnych zarazem zwierząt. Swoją pracę łączą z pasją i nieocenionym zaangażowaniem w wykonywane czynności. Koń ma zapewnioną opiekę przez cały czas pobytu w pensjonacie dla koni. Niekiedy jest to bardzo korzysta alternatywa dla każdej z stron, gdyż czasami zdarza się i tak, że takie miejsce jest idealną opcją do umiejscowienia własnego wierzchowca, tym bardziej, że możemy wtedy liczyć na całodobową opiekę nad nim i troskę o jego zdrowie, jak i zagwarantowane bezpieczeństwo. Pracownicy pensjonatu dla koni są przygotowani na każdą ewentualność. Nawet taką, że gdy trzeba szybko pomóc zwierzęciu i odpowiednio zareagować, gdy będzie działo się coś niepokojącego to wiemy co robić. Świadczy to o profesjonalizmie i zaangażowaniu ludzi, którymi zwierzęta są otoczone i w pełni zaopiekowane i bezpieczne.

Najnowsze wpisy

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Zobacz również

Na co zwrócić uwagę, planując wesele w stylu rustykalnym?

Na co zwrócić uwagę, planując wesele w stylu rustykalnym?

Szkółka jeździecka dla dzieci

Szkółka jeździecka dla dzieci