1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Jakie atrakcje czekają na gości Siedliska Janczar?
Jakie atrakcje czekają na gości Siedliska Janczar?

Jakie atrakcje czekają na gości Siedliska Janczar?

Siedlisko Janczar to atrakcyjna przestrzeń wypoczynkowa, która oferuje odwiedzającym go gościom nie tylko ciszę i spokój, ale również komfortową bazę noclegową, SPA pod chmurką, restaurację Browar Janczar, a nawet możliwość nauki jazdy konnej w pobliskiej stadninie. Siedlisko Janczar zajmuje się również organizacją przyjęć weselnych, imprez integracyjnych, komunii, chrztów czy innych imprez okolicznościowych. Siedlisko Janczar jest przyjazną przestrzenią dla każdego, kto poszukuje zarówno aktywnego, jak i biernego wypoczynku. Ośrodek zlokalizowany jest w Pstrągowej w otoczeniu lasów i łąk, dzięki czemu będziesz mógł odpocząć od zgiełku miasta, codziennych problemów i szybkiego tempa życia, które potrafi być przytłaczające. Siedlisko Janczar nie tylko perfekcyjnie nadaje się do zorganizowania wystawnych uroczystości, ale również spotkań z przyjaciółmi w luźnej atmosferze. Jakie atrakcje czekają na Ciebie w Siedlisku Janczar?

Zrelaksuj się w strefie basenowej

 

Jedną z bardziej relaksujących atrakcji ośrodka Siedlisko Janczar jest strefa basenowa oraz SPA pod chmurką. Wspomniane przestrzenie zostały stworzone z myślą o wypoczynku gości, którzy chcą odpocząć od codziennych zobowiązań i problemów, które potrafią przytłoczyć. Goście Siedliska Janczar mogą korzystać ze strefy basenów i jacuzzi, gdzie można spędzić swój wolny czas z przyjaciółmi oraz rodziną. W strefie basenowej można również skorzystać z kąpieli parowych w saunie fińskiej opalanej drewnem — jest to atrakcja, która gwarantuje maksymalne odprężenie. W sezonie letnim, gdy dopisuje pogoda, goście hotelowi mogą korzystać również z dwóch basenów zewnętrznych, które gwarantują doskonałe ochłodzenie podczas upalnych dni. Goście mogą również korzystać ze strefy SPA pod chmurką, w której zadbają o regenerację i dobre samopoczucie. Relaks w saunie fińskiej nie tylko pozwoli maksymalnie się wyciszyć, ale również nabrać energii do działania. Strefa basenowa i strefa SPA Siedliska Janczar to miejsca wyjątkowego wypoczynku, które znajdują się tuż na wyciągnięcie ręki.

Postaw na eko-wypoczynek

 

Podczas pobytu w Siedlisku Janczar nie ma mowy o nudzie! Dostępnych jest mnóstwo atrakcji, które sprawią, że zapomnimy o naszej codzienności i zgiełku miasta, a przy tym będziemy się dobrze bawić w towarzystwie znajomych lub rodziny. W Siedlisku Janczar w szczególności odnajdą się miłośnicy aktywnego wypoczynku, którzy co chwilę poszukują nowych sposobów na przełamanie monotonii. Jakie eko-atrakcje proponuje Siedlisko Janczar? Jedną z nich jest nordic walking — ten sport cieszy się ogromną popularnością, ponieważ nie tylko pomoże nam zrzucić zbędne kilogramy, ale również umożliwi odstresowanie się organizmu. Zajęcia z nordic walkingu prowadzone są dla grup zorganizowanych, jak również dla klientów indywidualnych — dla każdego uczestnika zapewniamy kije, które są niezbędne do prawidłowego uprawiania tego sportu. W Siedlisku Janczar można również skorzystać z przejażdżek konnych, obiektów rekreacyjno-sportowych, a także przeciągania liny, warsztatów ceramicznych czy nauki pieczenia chleba.

Najnowsze wpisy

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Zobacz również

Wesele w stylu biesiadnym

Wesele w stylu biesiadnym

Pierwsza jazda konna, jak się do niej przygotować?

Pierwsza jazda konna, jak się do niej przygotować?