Strona główna > Blog >

Wakacje w siodle

Wakacje w siodle

Wakacje w siodle

Zastanawiasz się, jak spędzić wakacje, aby odpocząć, a jednocześnie poznać wspaniałych ludzi i spędzić ten niezapomniany czas na uczeniu się nowych rzeczy? W takim przypadku zachęcamy do zapoznania się z ofertą ośrodka wypoczynkowego Siedlisko Janczar na Pstrągowej, gdzie zyskasz możliwość wypoczynku biernego, jak również aktywnego w otoczeniu natury. Doświadczeni pracownicy Siedliska Janczar dbają o to, aby wypoczynek zapadł klientom na długo w pamięć. Siedlisko Janczar jest miejscem, w którym wypocząć mogą osoby dorosłe, całe rodziny, jak również dzieci, dla których organizowane są profesjonalne obozy jeździeckie! Na "Wakacje w siodle" można zapisać dzieci w przedziale od dziesięciu do siedemnastu lat - jest to perfekcyjne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które są ciekawe świata i pragną rozwijać przygodę z jeździectwem.

 

Jak wygląda obóz jeździecki w Siedlisku Janczar?

W Siedlisku Janczar co roku organizowane są "Wakacje w siodle", a więc obóz jeździecki, na którym dzieci w szerokim przedziale wiekowym będą mogły rozpocząć profesjonalną naukę jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów oraz pedagogów. Wypoczynek w Siedlisku Janczar nie tylko będzie aktywny, ale również nadzwyczaj bezpieczny i przyjemny - jest to szansa na zawarcie nowych przyjaźni na całe życie. Konie dostosowywane bezpośrednio do poziomu zaawansowania kursantów, a dodatkowo Siedlisko Janczar posiada bogate zaplecze sprzętu przystosowanego do jazdy konnej. Siedlisko Janczar gwarantuje noclegi hotel Strzyżów, wyżywienie, ubezpieczenie kursantów, jak również opiekę wykwalifikowanej kadry. Oczywiście dostępne są również atrakcje dodatkowe, m.in. dyskoteki, konkursy karaoke, warsztaty edukacyjne czy zawody sprawnościowe.

 

A może wakacje z wyobraźnią?

W Siedlisku Janczar organizowane są również "Wakacje z wyobraźnią", na które dzieci mogą być zapisywane telefonicznie lub drogą mailową. Obóz artystyczno-sportowy na Pstrągowej odbędzie się w dniach od 2 do 11 sierpnia 2021 roku. Co wchodzi w skład oferty? Dzieci i młodzież będą mogły spróbować swoich sił w warsztatach plastycznych, improwizatorskich, filmowych, tanecznych, wokalnych, jak również operatorskich czy kreacji, co z pewnością przypadnie do gustu małym artystom! Jeżeli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło wakacje z dala od zgiełku miasta w przytulnej atmosferze "Wakacje z wyobraźnią", są właśnie dla niego. Dodatkową atrakcją będzie autorski spektakl teatralny oraz nauka jazdy konnej. Uczestnicy obozu będą mogli rozwijać swoje talenty, zaprzyjaźnić się z innymi miłośnikami sztuki, jak również porządnie wypocząć przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego.

Najnowsze wpisy

Jak zorganizować przyjęcie komunijne?

Jak zorganizować przyjęcie komunijne?

Na co zwrócić uwagę, planując wesele w stylu rustykalnym?

Na co zwrócić uwagę, planując wesele w stylu rustykalnym?

Zobacz również

Wesele w stylu biesiadnym

Wesele w stylu biesiadnym

Organizacja Komunii Świętej od ogółu do szczegółu

Organizacja Komunii Świętej od ogółu do szczegółu