1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Imprezy integracyjne w Siedlisku Janczar w Pstrągowej
Imprezy integracyjne  w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Imprezy integracyjne w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Siedlisko Janczar w Pstrągowej jest miejscem spotkań o fantastycznej lokalizacji, gdzie z pewnością każdy kto tam był, miło wspomina spędzony w nim czas. Miejsce bardzo klimatyczne, utożsamiane z charakterem natury i sielskości. Z dala od zgiełku i hałasu dużego miasta. Jest to perfekcyjna alternatywa do spędzenia czasu w większym gronie, bądź kameralnym z osobami, które preferują miłe spędzenie czasu w niesamowitym miejscu. Oferującym niezapomniane chwile i wspomnienia, które zostaną z pewnością na bardzo długo wśród uczestników meetingu.

Perfekcyjna lokalizacja

Takim przykładem mogą być spotkania, tj. imprezy integracyjne Rzeszów, które są bardzo modne i coraz bardziej popularne w różnorodnych branżach, czy też grupach zawodowych. Organizowane w celu zespolenia ze sobą grupy, np. pracowników, znajomych, partnerów biznesowych etc. którzy współpracują ze sobą już kilka lat, czy też takich, którzy dopiero się ze sobą poznają i zaczynają długofalową współprace na płaszczyźnie zawodowej. Ponadto Siedlisko Janczar w Pstrągowej jest perfekcyjną lokalizacją na tego typu imprezy. Charakter miejsca, zdecydowanie sprzyja pozytywnej atmosferze, w którym to bez skrępowania można się niesamowicie bawić i przyjemnie spędzić czas. Restauracja jest idealnym rozwiązaniem do zorganizowania w niej imprez o różnorodnym charakterze, bądź tematyce, zwłaszcza jeżeli do tego zapewniona jest wybitna uczta kulinarna, z której na pewno żaden z uczestników nie wyjdzie głodny.

Dodatkowe atrakcje

Siedlisko oferuje gościom, podczas gdy wykażą taką potrzebę do dyspozycji dogodny hotel, ogród, w którym można zaplanować ognisko, bądź grilla, w specjalnie przeznaczonej do tego celu altanie. Dla miłośników sportu dostępne jest również, np. boisko do gry w siatkówkę, a w czasie letnim dostępny jest dla gości basen. Także niezapomniane zabawy zręcznościowe na świeżym powietrzu w przepięknym otoczeniu malowniczego terenu. Siedlisko Janczar w Pstrągowej oferuje także możliwość, na wcześniejsze życzenie klienta jazdę na quadach, zorganizowanie gry w paintball, a w zimie natomiast jazdę na skuterach, kuligi, a także wiele interesujących zabaw zręcznościowych i nie tylko. Organizatorzy zawsze starają się spełniać oczekiwania klientów, by czuli się jak najbardziej zaopiekowani przez pracowników i zadowoleni z atrakcyjnie spędzonego czasu. Pracownicy starają się przygotować imprezę integracyjną na miarę oczekiwań i wymogów klientów, aby był to czas przeżyć, doświadczeń, których chcieli, aby mogli je wspominać, po czym za jakiś czas wrócić, możliwe, że na inne oferowane atrakcje przez Siedlisko Janczar w Pstrągowej.

Tym bardziej, że Siedlisko Janczar na specjalne życzenie klienta może zapewnić występ zespołu muzycznego na żywo, bądź DJ, w zależności od preferencji i zainteresowań gości. Tego samego dotyczą różnorodne zadania, bądź konkurencje integracyjno – sportowe, jak i proponowane atrakcje turystyczne dla miłośników poznawania okolicznych terenów. Jest to perfekcyjna opcja, jeżeli mowa o odskoczni od codziennej rutyny i możliwości skorzystania z relaksu oraz wypoczynku, którego raczej nikt sobie nie odmówi, gdy zaistnieje taka okazja. Zwłaszcza, że jest on w dogodnej dla przyjezdnych lokalizacji, nieopodal Strzyżowa.

Jeżeli zechcieliby Państwo zasięgnąć więcej informacji dotyczących aktualnej oferty zorganizowania imprezy integracyjnej, jak i innych atrakcji na terenie Siedliska Janczar w Pstrągowej oraz zapoznać się z możliwościami, które możemy Państwu zaoferować to...

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 697 452 885, bądź poprzez drogę e-mailową.

Najnowsze wpisy

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Zobacz również

Wesele jesienią, gdzie jak nie w Siedlisku Janczar?!

Wesele jesienią, gdzie jak nie w Siedlisku Janczar?!

Wieczór kawalerski lub panieński na Podkarpaciu

Wieczór kawalerski lub panieński na Podkarpaciu