Strona główna > Blog >

Postaw na kulturę w Siedlisku Janczar

Postaw na kulturę w Siedlisku Janczar

Postaw na kulturę w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy, który gwarantuje swoim gościom maksymalny komfort wypoczynku od zgiełku miasta, codziennych zobowiązań i możliwość połączenia się z naturą. Pobyt w Siedlisku Janczar będzie niezwykle przyjemnym doświadczeniem, ponieważ goście hotelowi mogą liczyć na możliwość biernego wypoczynku, jak również wypoczynku aktywnego, dzięki wielu atrakcjom i udogodnieniom. W ośrodku wypoczynkowym nikt z pewnością nie będzie odczuwał nudy i monotonii, ponieważ dla wszystkich miłośników aktywności mamy przygotowane oryginalne atrakcje, np. chodzenie po ogniu, ściankę wspinaczkową, strzelnicę, paintball czy archery tag. Różnorodna oferta Siedliska Janczar z pewnością trafi w gusta nawet najbardziej wymagających gości, którzy chcą wypocząć we własnym towarzystwie lub z całą rodziną. Wypoczynkowi w obiekcie sprzyja lokalizacja, która wyróżnia się malowniczymi krajobrazami, które można obserwować podczas wycieczek bryczkami, np. do rezerwatu "Wielki Las". Siedlisko Janczar to miejsce, w którym aktywnie można spędzić urlop, jak również uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych organizowanych na najwyższym poziomie.

 

XVII Ogólnopolski Plener Malarski

3 września o godzinie 18:00 w Siedlisku Janczar rozpoczyna się XVII Ogólnopolski Plener Malarski w Pstrągowej, na którego chętnie przybywają znani i cenieni artyści z terytorium całej Polski. Do tej pory w wydarzeniu, jakim są Pstrągowskie plenery uczestniczyło ponad 150 malarzy — w każdej edycji udział bierze ok. 20 renomowanych artystów. We wrześniu odbędzie się poplenerowy wernisaż, na którym będzie można podziewać malarstwo sztalugowe artystów, ale i nie tylko! Na uczestników wydarzenia czekają niepowtarzalne doznania kulturowe! Podczas wernisażu będzie można porozmawiać z innymi gośćmi, a także samymi malarzami na temat stworzonych przez nich dzieł, wykorzystywanego stylu malowania oraz inspiracjach do stworzenia dzieł sztuki.

 

Wycieczki tematyczne

Za pośrednictwem Siedliska Janczar można zorganizować wycieczki tematyczne po okolicy — jest to nie tylko świetna opcja dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych, którzy chcą poznać historyczne zakątki województwa podkarpackiego. Siedlisko Janczar, organizując wycieczki tematyczne "Śladami Przeszłości" oferuje zwiedzanie takich miejsc, jak Muzeum Lamp Naftowych w Bóbrce, zwiedzanie Bunkrów Hitlera w Stępinie-Cieszynie oraz Strzyżowie, zwiedzanie Muzeum Tadeusza Kantora w Wielopolu Skrzyńskim czy Dworku Marii Konopnickiej w Żarnowcu. Dla wszystkich gości przygotowane są komfortowe noclegi, w pełni wyposażonych pokojach dla każdego dostepna telewizja i klimatyzacja. Wypoczynek w Siedlisku Janczar spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Najnowsze wpisy

Jak zorganizować przyjęcie komunijne?

Jak zorganizować przyjęcie komunijne?

Na co zwrócić uwagę, planując wesele w stylu rustykalnym?

Na co zwrócić uwagę, planując wesele w stylu rustykalnym?

Zobacz również

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar

Najlepsze miejsce na wesele na Podkarpaciu - Siedlisko Janczar

Najlepsze miejsce na wesele na Podkarpaciu - Siedlisko Janczar