1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Pobyt w hotelu na wsi świetną atrakcją dla całej rodziny
Pobyt w hotelu na wsi świetną atrakcją dla całej rodziny

Pobyt w hotelu na wsi świetną atrakcją dla całej rodziny

Natłok codziennych obowiązków stawia przed nami wymóg prowadzenia szybkiego tempa życia. Wielkomiejskie zabieganie, korki drogowe oraz wszechobecny hałas stają się dla nas wręcz rutyną. Z tego właśnie powodu warto organizować wakacyjne urlopy, zimowe ferie czy weekendowe wypady za miasto, które mogą mieć miejsce w hotelu Strzyżów. Na jakie atrakcje i aktywności można liczyć podczas pobytu w Siedlisku Janczar? Jakie zalety niesie dla hotelowych gości dogodna lokalizacja ośrodka oddalona od zgiełku miasta? Czym wyróżniają się noclegi Strzyżów i dlaczego stanowią świetną opcję dla rodzin? Jeśli chcą Państwo poznać odpowiedzi na te pytania, serdecznie zachęcamy do lektury dalszej części niniejszego artykułu!

 

Zalety lokalizacji oddalonej od miasta

Wakacje, ferie czy weekend na wsi są same w sobie związane z licznymi korzyściami dla całych rodzin, ponieważ są obfite w czas spędzony na świeżym powietrzu, ciszę i spokój oraz wyjątkowy klimat miejsca. Hotel Strzyżów leży właśnie zaledwie 20 km od Rzeszowa na terenie potocznie nazywanym "Małymi Bieszczadami". Dzięki takiemu położeniu Siedliska Janczar jego goście mogą liczyć na malownicze widoki, otoczenie łąk i lasów oraz ogromne możliwości odnośnie podejmowanych aktywności czy leniwego wypoczynku. Pobyt w Siedlisku Janczar może być bogaty w wycieczki rowerowe, piesze wędrówki, klimatyczne pikniki i wiele, wiele innych. Wszystko zależy od oczekiwań gości ośrodka, który sam w sobie ma do zaoferowania wiele atrakcji.

 

Liczne atrakcje w Siedlisku Janczar

Niezależnie od pory roku, w której Państwo postanowią odwiedzić Siedlisko Janczar, ośrodek zapewni szeroki wybór atrakcji. Mamy do zaoferowania wiele możliwości zarówno w okresie letnio-wiosennym, jak i jesienno-zimowym. Jedną z naszych najpopularniejszych propozycji jest skorzystanie z oferty ośrodka jeździeckiego, na którą między innymi składają się kuligi i przejazdy bryczką oraz jazda saniami . Posiadamy również bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe, które tworzą piękny ogród, strefa basenowa, strefa SPA pod chmurką, zewnętrza siłownia oraz plac zabaw dla dzieci. Na terenie Siedliska Janczar znajdują się także dodatkowo płatne atrakcje, które wedle uznania mogą być wybierane przez naszych gości.


Szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem dla najmłodszych jest skorzystanie z naszej nowości, czyli Krainy Zabaw w Siedlisku Janczar, która składa się z pełnej elementów przeszkód konstrukcji zabawowej, basenu z kolorowymi kulkami, domków tematycznych oraz innych kącików i zabawek pełniących funkcje rozrywkowe, edukacyjne oraz pobudzające kreatywność. Hotel Strzyżów gwarantuje liczne atrakcje nie tylko dla dzieci, ale również dla młodzieży i dorosłych, którzy w ramach pobytu rodzinnego mogą zorganizować pełne zdrowej rywalizacji rozgrywki w szachy, piłkarzyki czy billard. Bardzo chętnie udostępnimy także znajdujące się w naszej recepcji mapy pieszych i rowerowych szlaków, co zachwyci wszystkich żądnych przygód amatorów aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

Komfortowe noclegi Strzyżów

Siedlisko Janczar w Pstrągowej zostało wręcz doskonale wyposażone pod kątem rodzin podróżujących z dziećmi. Gwarantujemy wszystkim naszym gościom pobyt w atrakcyjnych i wygodnych pokojach z łazienką, którym jesteśmy w stanie zapewnić liczne udogodnienia dla najmłodszych. Warto także dodać, że jesteśmy otwarci na pobyt w naszym ośrodku osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Spełniamy wszystkie rygorystyczne wymogi w tym zakresie, które pozwalają nam przyjmować niepełnosprawnych gości. Rodziny przebywające w Siedlisku Janczar w Pstrągowej mogą korzystać z licznych naszych atrakcji - wiele z nich jest w cenie noclegu Strzyżów, a część z nich jest dodatkowo płatna. Zachęcamy również do korzystania z uroków "małych Bieszczad" i zwiedzania wszystkich zakamarków znajdujących się w Strzyżowie i okolicach. Z wielką przyjemnością podpowiemy również Państwu, które miejsca warto odwiedzić, aby pobyt u nas był jak najbardziej udany i dopasowany do oczekiwań wszystkich członków rodziny.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Rozgrywki paintballowe Siedliska Janczar

Rozgrywki paintballowe Siedliska Janczar