Strona główna > Blog >

Aktywny wypoczynek w Rzeszowie

Aktywny wypoczynek w Rzeszowie

Aktywny wypoczynek w Rzeszowie

Jedni wolą w weekendy leniuchować w domu, inni są spragnieni aktywnego wypoczynku, zwłaszcza kiedy w pracy muszą siedzieć za biurkiem. W okolicach Rzeszowa znajduje się Siedlisko Janczar, ośrodek, w którym można aktywnie spędzać czas zarówno latem, jak i zimą. Oferujemy wiele atrakcji, które nie pozwolą nikomu się nudzić. Zapraszamy do nas pojedyncze osoby, całe rodziny, a także większe grupy zorganizowane, dla których posiadamy szeroką ofertę zajęć.

Stadnina koni w Siedlisku Janczar

Kompleksowa oferta Siedliska obejmuje komfortowe noclegi w hotel Strzyżów oraz smaczne posiłki kuchni staropolskiej i tradycyjnej, stąd można u nas spędzić cały weekend albo nawet urlop. Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar jest głównie możliwy dzięki stadninie koni. Miłośnicy jazdy konnej mogą rozwijać u nas swoja pasję, a ci, którzy chcą spróbować swoich sił w jeździectwie, nauczyć się techniki jazdy i współpracy z końmi. Jazdę konną można uskuteczniać w naszym ośrodku przez cały rok, zarówno latem, jak i zimą. Zajęcia odbywają się w zadaszonej sali, na zewnątrz, jak i w terenie. Przejażdżki konne po pstrągowskich pagórkach są zawsze przyjemną formą spędzania czasu. Dzięki naszym pięknym koniom możliwe jest również urządzanie przejazdów bryczkami i saniami. Zimą oferujemy klimatyczne kuligi z pochodniami, często zakończone biesiadowaniem. Póki śnieg jeszcze się trzyma, warto na taki kulig się do nas wybrać.

Inne formy aktywnego wypoczynku

Na terenie Siedliska Janczar Pstrągowa znajduje się również boisko do siatkówki, a w sezonie letnim do dyspozycji gości oddajemy basen. Organizujemy przejazdy quadami, a w zimie skuterami śnieżnymi. Chętnie opowiadamy o pięknie naszego regionu oraz zachęcamy do przechadzek po okolicy. Poza tym dla grup zorganizowanych urządzamy warsztaty czy też zajęcia np.: nordic walking z instruktorem. Aktywnie można spędzić czas w naszym ośrodku również poprzez rozgrywki paintballowe. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie doradzamy w wyborze takich zajęć, które będą najbardziej atrakcyjne dla naszych gości. Organizujemy dla nich wycieczki do okolicznych najciekawszych miejsc oraz podpowiadamy jak najlepiej wykorzystać czas wolny. Siedlisko Janczar jest ośrodkiem, w którym każdy znajdzie rozrywkę idealną dla siebie. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego, ale też i biesiadowania, imprez i grillów w naszych chatach grillowych, jak i karczmie, w której serwujemy wiele swojskich, wybornych specjałów.

Najnowsze wpisy

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?