Strona główna > Blog >

Zorganizuj Dzień Kobiet w Siedlisku Janczar

Zorganizuj Dzień Kobiet w Siedlisku Janczar

Zorganizuj Dzień Kobiet w Siedlisku Janczar

Dzień Kobiet jest corocznym świętem obchodzonym 8 marca - jest to święto międzynarodowe, którego korzenie sięgają roku 1910. Celem święta jest wyrażenie szacunku kobietom, które odgrywają tak ważną rolę w kreowaniu codzienności współczesnego świata. Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent podarować swojej żonie, mamie, dziewczynie lub najlepszej przyjaciółce, a nie chcesz kolejny raz kupować im kwiatów i czekoladek, koniecznie zapoznaj się z ofertą Siedliska Janczar, w której dostępne są atrakcje stworzone z myślą o relaksie i wypoczynku po ciężkim dniu. Z jakich atrakcji możesz skorzystać w ośrodku wypoczynkowym Siedlisko Janczar w Dzień Kobiet?

 

Strefa SPA, czyli marzenie każdej kobiety

 

Chyba żadna kobieta nie oprze się wypoczynkowi w klimatycznym miejscu z dala od zgiełku miasta, a także codziennych obowiązków. Jedną z wielu atrakcji Siedliska Janczar jest nie tylko strefa basenowa, ale również kameralna strefa mini SPA pod chmurką. W ośrodku wypoczynkowym w Pstrągowej atrakcje wypoczynkowe dostępne są nie tylko dla gości hotelowych, ale również dla indywidualnych klientów, którzy pragną wypocząć po ciężkim dniu lub tygodniu w dobrym towarzystwie. Strefa SPA pod chmurką to gwarancja dobrego samopoczucia, pełnej regeneracji całego ciała i umysłu. W Siedlisku Janczar SPA dostępne jest w dość tradycyjnej odsłonie - można skorzystać z jacuzzi opalanego drewnem, a także z sauny fińskiej, która jest gwarancją odpowiedniego rozgrzania w tę deszczową i pochmurną pogodę. Niezależnie od tego, czy w strefie SPA pod chmurką zamierzasz spędzić kilka chwil, czy będzie to obiekt dłuższego wypoczynku - jest to idealne miejsce do pełnego zrelaksowania się. Dodatkowym atutem takiego prezentu na Dzień Kobiety jest to, że nie trzeba jechać daleko, aby odnaleźć swój azyl i złapać oddech - Siedlisko Janczar znajduje się nieopodal Rzeszowa, gdzie otaczają je przepiękne pola, lasy oraz zachwycające ogrody, dzięki którym oderwiesz się na chwilę od miasta.

 

A może SPA we dwoje?

 

Planujesz romantyczny wieczór na Dzień Kobiet dla swojej drugiej połówki? Długie wieczory to idealny czas na spędzenie czasu tylko we dwoje w romantycznej i niepowtarzalnej atmosferze zorganizowanej przez Siedlisko Janczar. Pakiet dla par "Tylko we dwoje SPA" obejmuje dwudniowy pobyt z jednym noclegiem dla dwóch osób w hotel Strzyżów, kolację z lampką wina w dniu przyjazdu (składa się na nią przystawka, danie główne i deser), a także śniadanie i 2-godzinny dostęp do mini SPA pod chmurką, gdzie na wyłączność będzie można korzystać z sauny oraz z jacuzzi, gdzie nie tylko można się w pełni zrelaksować, ale również zacieśniać więzi podczas wielogodzinnych rozmów, którym będzie sprzyjał zachwycający i niezwykle klimatyczny krajobraz.

Najnowsze wpisy

Trendy ślubne 2022

Trendy ślubne 2022

Zacznij aktywnie Nowy Rok

Zacznij aktywnie Nowy Rok

Zobacz również

Zacznij aktywnie Nowy Rok

Zacznij aktywnie Nowy Rok

Jazda konna - dlaczego warto?

Jazda konna - dlaczego warto?