Siedlisko Janczar Pstrągowa - Ośrodek jeździecki

Stadnina

Stadnina Janczar powstała z pasji i zamiłowania do koni. Pobyt w naszej stadninie to propozycja dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od codziennej rzeczywistości, zasmakować ciszy, spokoju, wśród malowniczych terenów. Nasz ośrodek jeździecki to najwyższy standard oferowanych usług i doskonałe zaplecze.Obecnie dysponujemy ponad 20 końmi ras: koń małopolski, konik polski, kuc feliński, szlachetna półkrew, które są przygotowane do nauki jazdy dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych. Dla każdego dobierzemy odpowiedniego wierzchowca i dostosujemy program nauki do poziomu umiejętności jeździeckich. Lekcje jazdy konnej odbywają się na maneżu oraz w krytej ujeżdżalni.

Dla osób, które opanowały już podstawowe tajniki jazdy konnej, proponujemy wyjazdy w teren, o zróżnicowanym stopniu trudności, podczas których można z końskiego grzbietu podziwiać uroki Pogórza Strzyżowskiego.

Gwarantujemy rzetelną naukę jazdy konnej prowadzoną przez profesjonalnych instruktorów.

Ponadto oferujemy oprowadzanie na lonży, przejażdżki bryczkami, saniami, obozy jeździeckie i wiele innych atrakcji.

Nasz ośrodek rozwija sie bardzo dynamicznie. W styczniu br. otworzyliśmy nowoczesną stajnie z hotelem dla koni wraz
z pełnowymiarową ujeżdżalnią i karuzelą.

 

Zapraszamy na niepowtarzalne wypady w teren województwa podkarpackiego, kiedy jadąc konno, możemy podziwiać różnorodne krajobrazy "Małych Bieszczadów" oraz pokonywać niezliczone wąwozy, strumienie, pagórki i leśne ostępy. Poznając tajemne trakty płochej zwierzyny, zapominamy o zgiełku miasta i codziennych troskach. ,a nabieramy nowych sił
i energii.

 

 

Zapraszamy wszystkich Państwa na naukę jazdy konnej. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, na koniach odpowiednio dobranych do potrzeb i umiejętności jeźdźca.

Podstawowe zaznajomienie się z techniką jazdy konnej oraz z specyfiką końskiej natury pomoże Państwu w pełni cieszyć się chwilami spędzonymi na końskim grzbiecie podczas "zdobywania" kolejnych szlaków.

Jazdy indywidualne, jazdy na lonży oraz wyjazdy w teren prosimy uzgadniać indywidualnie z instruktorem.

Tel. 663 490 268

 

 

 


Aktualny cennik 2015


Lekcja jazdy konnej w grupie (min. 2 os.) 35zł/os.
Lekcja jazdy konnej 45zł/45min.
Lekcja jazdy na lonży 35zł/30min.
Oprowadzenie na koniu (5 minut) 5zł/os.
Karnet dwumiesięczny jazdy w grupie (10 jazd po 45minut) 300zł
Karnet miesięczny jazdy w grupie (10 jazd po 45 minut) 250zł
Karnet miesięczny jazda indywidualna (10 jazd po 45minut) 350zł
Karnet dwumiesięczny jazda indywidualna (10 jazd po 45 minut) 400zł
Karnet miesięczny (5 jazd po 45minut) 200zł
Wyjazd w teren (2 godz. min. 3 osoby) 65zł/os.Po upływie miesiąca karnet traci ważność bez względu na to czy został wykorzystany.