Siedlisko Janczar Pstrągowa - Ośrodek jeździecki
Blog

Zagroda Edukacyjna

Siedlisko Janczar jest członkiem Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych, która służy upowszechnieniu idei edukacji w gospodarstwach rolnych oraz promocji działalności gospodarstw edukacyjnych. W naszym ośrodku organizujemy różnego rodzaju warsztaty, które wpisują się w idee Sieci. Edukacja przez zabawę jest doskonałą formą atrakcyjnego organizowania czasu dla zorganizowanych grup szkolnych.

 

Jakie zajęcia i rozrywki obejmuje Zagroda Edukacyjna?

Nasza oferta zajęć adresowanych do dzieci i młodzieży stale się poszerza. Proponujemy atrakcyjne programy sportowo-rekreacyjne oraz rozmaite warsztaty. Zorganizowane grupy szkolne korzystają z gotowych pakietów, które dobierają w dowolny, dogodny dla siebie sposób. Każdy pakiet można poszerzyć zajęciami, których dokładny opis znajduje się na stronie internetowej w zakładce „Dla szkół”. W proponowanych atrakcjach znajduje się: wycieczka do rezerwatu „Wielki Las” na ścieżkę dydaktyczno – przyrodniczą i spotkanie z leśniczym, warsztaty edukacyjne „Od ziarna do chleba”, warsztaty edukacyjne „Spotkanie z pszczelarzem”, warsztaty z treserem psów, rozgrywki paintballowe na profesjonalnym polu, różne zajęcia sportowe i integracyjne, prowadzone przez animatorów, zajęcia nordicwalking pod okiem instruktora sportu, warsztaty lepienia z gliny, warsztaty bibułkarskie, warsztaty decoupage, warsztaty „Konikowe czary mary ze skarpetki nie do pary” oraz questing „Śladami pstrągowskich kapliczek”.

 

Zalety Zagrody Edukacyjnej w Siedlisku Janczar

Nasz ośrodek jest położony na terenie Pogórza Strzyżowskiego, w okolicy Strzyżowsko - Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Siedlisko Janczar to aż 11 ha powierzchni, która obejmuje malownicze łąki i pastwiska. Dzięki takiemu położeniu możemy z powodzeniem prowadzić zajęcia zagrody edukacyjnej oraz propagować aktywny wypoczynek. Posiadamy stadninę koni z pełnowymiarową, krytą ujeżdżalnią oraz pensjonatem. Poza tym prowadzimy restaurację z doskonałym jedzeniem, pełnym regionalnych przysmaków. Oferujemy komfortowe noclegi w kompleksowo wyposażonych pokojach. Poza tym organizujemy spotkania przy ognisku w chatach grillowych, czynnych przez cały rok. Umożliwiamy wypoczynek w otoczeniu przyrody i obcowanie z naturą. Zajęcia w naszym ośrodku prowadzone są przez lokalnych twórców oraz pasjonatów, potrafiących dzielić się swoją wiedzą w ciekawy sposób. Dzięki temu można się od nich wiele nauczyć.

Komentarze
Średnia ocena: 0/5
~Daria964 2017-08-03 12:25:22
Moja córka właśnie wróciła z warsztatów zagrody edukacyjnej i jest z nich bardzo zadowolona. Chwaliła Siedlisko Janczar za lokalizację, kuchnię oraz liczne atrakcje. Również jest zadowolona że moja córka spędziła miło i aktywne swoje wakacje i wyciągnie coś z tego :)
~anubiliqo 2019-03-12 17:59:24
http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/ - Prednisone Without Prescription Prednisone Without Prescription http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/
~epiwepuxo 2019-03-12 20:09:26
http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/ - Prednisone 20 Mg Buy Prednisone http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/
~Gosia 2019-06-04 12:36:46
Moje dzieci bardzo chętnie uczestniczą w wycieczkach szkolnych do Siedliska Janczar. Szczególnie mile wspominają zajęcia w zagrodzie edukacyjnej i różnego rodzaju warsztatach. Cieszę się,że jest takie miejsce niedaleko Rzeszowa, gdzie możemy równie pojechać całą rodziną i wspólnie spędzić czas.