Strona główna > Blog >

Wigilia firmowa blisko Rzeszowa

Wigilia firmowa blisko Rzeszowa

Wigilia firmowa blisko Rzeszowa

Zbliża się najpiękniejszy czas w roku – okres Bożego Narodzenia i Nowy Rok, kiedy spotykamy się z bliskimi oraz składamy sobie życzenia. Te wyjątkowe chwile warto spędzić w odpowiednim miejscu. Dlatego dla wszystkich firm Siedlisko Janczar oferuje wigilię firmową lub spotkania noworoczne w klimatycznym ośrodku blisko Rzeszowa. Gwarantujemy, że czas spędzony w Siedlisku na długo zostanie w pamięci każdego z naszych gości.

Spotkania wigilijno-noworoczne w ośrodku za miastem

Wigilia wymaga odpowiedniego klimatu i dekoracji. Oczywiście najważniejsze są osoby, z którymi spędza się ten wyjątkowy czas, ale to właśnie miejsce spotkania i zastosowane w nim ozdoby czynią wigilię jeszcze bardziej wyjątkową. Takie imprezy firmowe często są urządzane w restauracjach czy innych lokalach, w których serwowane jest tradycyjne jedzenie oraz zachowana świąteczna atmosfera. Jedną z propozycji miejsca na spotkania wigilijno-noworoczne jest również ośrodek za miastem. Dzięki ośnieżonym drzewom i łąkom, a także rustykalnej aranżacji, która pasuje świetnie do wigilijnej atmosfery, jest to miejsce, w którym można szczególnie odczuć magię świąt. Jednym z takich ośrodków, blisko Rzeszowa jest Siedlisko Janczar w Pstrągowej.

Wigilia firmowa w Siedlisku Janczar

Podczas świąt spotykamy się z ludźmi, którzy są dla nas ważni. Prowadząc firmę warto zaprosić na spotkanie wigilijne lub noworoczne pracowników, którzy przez cały rok starają się żeby biznes jak najlepiej funkcjonował. Wigilia firmowa to świetny pomysł na integrację zespołu oraz zacieśnienie relacji. Poza tym spotkania wigilijno-noworoczne odbywają się także w gronie partnerów biznesowych, z którymi na co dzień prowadzona jest współpraca. Siedlisko Janczar organizuje wszelkie spotkania świąteczne dla firm i współpracowników. Gwarantujemy wyjątkowy klimat spotkań, wyśmienite posiłki z zachowaniem tradycyjnego charakteru oraz profesjonalną obsługę. Wigilie firmowe i spotkania noworoczne w naszym ośrodku spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy również do skorzystania z wielu atrakcji dostępnych w Siedlisku Janczar np.: możliwości zorganizowania kuligu i przejazdu bryczką. Wyjątkową atmosferę świąt zapewnia nasza karczma urządzona w rustykalnym stylu, w której znajduje się kominek i liczne dekoracje - karczma Podkarpacie. Na święta przystrajamy ją specjalnymi ozdobami, a kiedy tylko dopisuje pogoda za oknem, nasza okolica zmienia się w białą krainę, od której ciężko oderwać wzrok. Bliska odległość od Rzeszowa sprzyja dojazdowi z różnych miejscowości, aby wszyscy goście mogli bez problemu trafić do nas na wigilijne spotkanie.

Najnowsze wpisy

Organizacja wesela! Stwórz niezapomniany klimat, dzięki dekoracjom w stylu rustykalnym

Organizacja wesela! Stwórz niezapomniany klimat, dzięki dekoracjom w stylu rustykalnym

Wesele w stylu rustykalnym lub w stylu boho, na co zwrócić uwagę?

Wesele w stylu rustykalnym lub w stylu boho, na co zwrócić uwagę?

Zobacz również

Wakacje z wyobraźnią - półkolonie w Siedlisku Janczar

Wakacje z wyobraźnią - półkolonie w Siedlisku Janczar

Biesiada w Siedlisku Janczar

Biesiada w Siedlisku Janczar