Siedlisko Janczar Pstrągowa - Ośrodek jeździecki
Blog

Szkolenia w okolicach Rzeszowa

Organizacja szkolenia nie jest wcale taka prosta. Należy wziąć pod uwagę dobór odpowiedniej sali, wyposażonej w potrzebne media, usługi cateringowe na odpowiednim poziomie oraz otoczenie, które pozwoli na relaks w przerwach. Siedlisko Janczar jest miejscem, które umożliwia urządzenie szkolenia, konferencji, sympozjum lub targów firmowych a profesjonalna obsługa zadba o każdy detal wydarzenia.

 

Duża sala szkoleniowa

Najczęściej w szkoleniu bierze udział wiele osób, które pracują w jednej lub kilku firmach działających w podobnym sektorze. Duża liczba zaproszonych na szkolenie osób musi posiadać komfortowe warunki do uczestnictwa w każdym jego fragmencie. Na sali nie może więc zabraknąć miejsc siedzących, dobrze widocznego ekranu, projektora czy też odpowiedniego nagłośnienia. Duża sala szkoleniowa w Siedlisku Janczar nie ogranicza rozmiarów szkolenia ani żadnych jego elementów. Nasz ośrodek, znajdujący się w bezpośredniej bliskości Rzeszowa, posiada trzy sale szkoleniowe, które umożliwiają zorganizowanie każdego warsztatu czy kursu. Sale wyposażone są w nagłośnienie, pełnowymiarowe ekrany projekcyjne, projektory multimedialne, flipcharty, a także bezprzewodowy Internet.
 

Zalety szkolenia za miastem

Szkolenie w komfortowym obiekcie za miastem ma wiele zalet. Jego uczestnicy mogą w pełni skoncentrować się na przedstawianej problematyce. Otoczenie natury i zieleni sprzyja atmosferze skupienia, pomaga również w szybkiej regeneracji sił. Lokalizacja Siedliska Janczar gwarantuje dobry dojazd, nawet z daleka. Gościmy klientów z różnych stron województwa podkarpackiego, kraju i świata. W Rzeszowie znajduje się port lotniczy oraz zjazdy z autostrad, co sprzyja szybkiemu dotarciu na miejsce. Poza tym proponujemy wiele atrakcji, z których mogą skorzystać uczestnicy szkolenia po jego zakończeniu lub w przerwach. W naszej ofercie znajduje się wspólne grillowanie, korzystanie z basenu w sezonie letnim, sauna fińska z zewnętrznym jaccuzi a także bogaty wachlarz zabaw i gier integracyjnych, prowadzonych przez animatorów. Komfortowe pokoje pozwalają na wielodniowy odpoczynek z dala od zgiełku miasta.

Komentarze
Średnia ocena: 0/5
~Grzegorz Wojcik 2017-08-03 12:36:12
Jeżeli ktoś chce zorganizować spotkanie firmowe czy szkolenie w Rzeszowie to bardzo gorąco polecam sale szkoleniową w Siedlisku Janczar. Duża sala i gwarantowany spokój oraz koncentracja uczestników. Prowadziłem już wiele szkoleń i na jeszcze więcej brałem udział. Te co były organizowane w sali szkoleniowej obiektu uważam za najbardziej udane!
~Hillspn 2018-11-13 03:40:17
Acai berry is also superb energy increaser. It will improve memory https://onlineconcept.pl/studio-kuchni/. It's going strengthen heart and system. Acai berry also has antibacterial, anticancer, antimutagenic, and anti-inflammatory characteristics. This supplement provide you all the benefits of acai berry. Essentially is actually so great about acai berry is the fact they can be high in essential nutrients such as Omega 3 6 and more anti-oxidants which will help your body to counter against disease such as cancer and also provide anti-aging benefits.
~Zosia 2019-03-25 12:44:51
Jedyna taka sala szkoleniowa w okolicach Rzeszowa. Byłam pod ogromnym wrażeniem tego jak właściciele wszystko zorganizowali i dopracowali aby zapewnić jak największy komfort uczestnikom szkoleń. Piękna okolica dodatkowa zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jestem oczarowana tym miejscem i na pewno jeszcze tam wrócę.
~XenPut 2019-05-09 00:18:22
In this age people share images so many times a day they need a decent and safe app to do this task. Xender app is one of them. With this app you can send your photo everywhere you want, from your iOS to iPhone and vice versa. You may download Xender app from https://xender-download.com for free!