Strona główna > Blog >

O czym warto pamiętać, wybierając miejsce na wesele?

O czym warto pamiętać, wybierając miejsce na wesele?

O czym warto pamiętać, wybierając miejsce na wesele?

Para Młoda, przygotowując ślub oraz wesele musi dokonać wiele ważnych decyzji, jednakże jedną z najważniejszych, która zadecyduje o ogólnym wyglądzie przyjęcie weselnego, będzie wybór idealnej sali weselnej. W dzisiejszych czasach ze względu na ogromną liczbę dostępnych sal weselnych porządnie trzeba się zastanowić nad wyborem sali, która będzie wpisywała się w nasze estetyczne gusta, a zarazem będzie odpowiadała naszym oczekiwaniom pod względem podawanego jedzenia, obsługi, a także oczywiście ceny. O czym warto pamiętać i jakimi wytycznymi warto się kierować, wybierając salę weselną?

 

Wielkość, koszty i lokalizacja

 

Wybierając salę weselną, należy mieć ogólne pojęcie na temat tego, ile osób będzie uczestniczyło w organizowanym przez was weselu - oczywiście nie musimy być to skrupulatna liczba, jedynie przybliżona, dzięki czemu będziecie mogli stwierdzić czy dana sala pomieści waszych gości weselnych, czy jedna potrzebujecie czego większego lub mniejszego. Przy wyborze sali weselnej ogromne znaczenie mają kwestie finansowe, ponieważ to od nich najczęściej Para Młoda uzależnia swoją decyzję dotyczącą wynajęcia lub zrezygnowania z sali weselnej. Nie tylko warto zwrócić uwagę na cenę tzw. talerzyka, ale również czy jest w nią wliczona dekoracja sali, ciasta i słodycze, a także czy w cenę wliczone są słodkie napoje. Nie wolno zapomnieć o zapytaniu, czy sala pobiera korkowe, czyli opłatę za wniesienie własnego alkoholu. Podliczając wszystkie wydatki, będziecie mogli określić czy kwota zaproponowana przez oglądaną salę weselną mieści się w waszym budżecie ślubnym. Ważnym elementem podczas wyboru idealnej sali weselnej jest oczywiście jej dogodna lokalizacja - oczywiście w tym przypadku wszystko jest zależna od organizacji, ponieważ gości można odwozić zamówionym autokarem, przenocować ich w hotelu - hotel Strzyżów, lub zorganizować wesele blisko domów rodzinnych, dzięki czemu po uroczystości każdy wróci do swojego miejsca zamieszkania we własnym zakresie. Dużą popularnością cieszą się karczma oraz chata weselna zlokalizowane na terenie Siedliska Janczar w Pstrągowej w okolicy Rzeszowa i Strzyżowa, które kuszą nie tylko przepiękną rustykalną aranżacją, ale również malowniczym otoczeniem i sielską atmosferą, która będzie sprzyjała miłym chwilom w rodzinnym gronie. Siedlisko Janczar zapewnia pełną obsługę gastronomiczną i kelnerską, a także pomaga w organizacji wydarzenia, dlatego można w tym miejscu stworzyć niezapomniane wesele marzeń

 

Wesele w czasach pandemii

 

Siedlisku Janczar od lat spełnia marzenia Państwa Młodych, dlatego także w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa, gdzie rzeczywistość zmienia się z dnia na dzień i nic nie jest pewne, nie rezygnuje z organizacji niezapomnianych i wyjątkowych przyjęć weselnych - organizacja wesela Strzyżów. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom Par Młodych na terenie Siedliska Janczar, dostępna jest możliwość organizacji kameralnych przyjęć weselnych w liczbie od 30 do 70 gości w chacie weselnej, która nie tylko zaskoczy wyjątkową atmosferą, ale również bliskością otoczenia natury. Chata weselna, w której zmieści się do 180 osób pozwala na organizację wesela w estetyce boho lub rustykalnej - przyjęcie weselne nie będzie kojarzyć się nowożeńcom ze stresem, ponieważ wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik przez obsługę przyjęcia weselnego. Takie podejście pozwala na spędzenie jak największej ilości czasu przez nowożeńców w towarzystwie najbliższych osób.                  

Najnowsze wpisy

Jak urządzić wesele w stylu rustykalnym?

Jak urządzić wesele w stylu rustykalnym?

Organizacja wesela! Stwórz niezapomniany klimat, dzięki dekoracjom w stylu rustykalnym

Organizacja wesela! Stwórz niezapomniany klimat, dzięki dekoracjom w stylu rustykalnym

Zobacz również

Weekend we dwoje w

Weekend we dwoje w

Szkolenia w okolicach Rzeszowa

Szkolenia w okolicach Rzeszowa