Strona główna > Blog >

Zimowe atrakcje na Podkarpaciu

Zimowe atrakcje na Podkarpaciu

Zimowe atrakcje na Podkarpaciu

Śnieżna zima to wspaniały czas by przeżyć niezapomnianą przygodę. Zwłaszcza taką, której sprzyja nieco magiczna zimowa aura. Świetną zimową atrakcją, która od lat cieszy się ogromną popularnością jest kulig. Nic dziwnego, skoro to wspaniała forma spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo podczas jazdy można podziwiać piękne krajobrazy, ośnieżone drzewa, polany i góry. Obraz koni ciągnących sanie o zmroku przy blasku pochodni przywołuje na myśl sceny z książek i kadry z filmów historycznych. Marzysz o tym by choć raz przeżyć taką przygodę? Siedlisko Janczar z Pstrągowej koło Rzeszowa organizuje niezapomniane zimowe atrakcje na Podkarpaciu. Jedną z nich jest wspaniała przejażdżka saniami zaprzęgniętymi w piękne konie po malowniczej miejscowości -Pstrągowa.

 

Kulig- wspaniała zimowa atrakcja

Organizowane w Siedlisku Janczar kuligi to wspaniała atrakcja dla osób w każdym wieku. Mogą z niej skorzystać zarówno rodziny z dziećmi, pary jak i zorganizowane grupy znajomych czy wycieczki. To bardzo ważne bo tak wspaniały czas najlepiej przeżywać wspólnie z innymi. Kulig w Siedlisku Janczar to świetna okazja także na zorganizowanie imprezy integracyjnej. Wspólna jazda rozpędzonymi saniami po ośnieżonej drodze niesamowicie zbliża ludzi. Pozwala się odprężyć, zrelaksować i dotlenić. To wszystko przekłada się na pozytywne relacje między współpracownikami. Taki kulig to nie lada gratka także dla najmłodszych. Okres ferii zimowych, warto wykorzystać na tego typu atrakcje. Dzieci z pewnością będą zachwycone nie tylko samą przejażdżką, ale także możliwością obcowania z naturą i zwierzętami. Kuligi w Siedlisku Janczar pozwalają jednorazowo przewieźć nawet 50 osób. Mogą z nich, więc korzystać całe wycieczki, grupy szkolne i załogi firm. Przejazd saniami w blasku pochodni to także doskonała okazja na romantyczny wieczór we dwoje. Ukochana osoba z pewnością na długo zapamięta taką nietuzinkową randkę.

 

Atrakcje dodatkowe podczas kuligu w Siedlisku Janczar

Przejażdżka saniami po malowniczych terenach Pstrągowej może zakończyć się wspaniałą biesiadą podczas, której serwowane jest pyszne swojskie jadło. Po zimowym szaleństwie, w czasie którego z pewnością zgłodniejemy można zdecydować się na ucztę w chacie grillowej lub kolację w rustykalnej stylowej karczmie. Świetnym rozwiązaniem może być także nastrojowe ognisko przy dźwiękach muzyki. Podczas ogniska goście będą mogli skosztować smalczyka pstrągowskiego oraz rozkoszować się smakiem pysznych ,gorących, pieczonych kiełbasek. Można też wybrać pakiet z dodatkowym menu, a także kulig z grzańcem i pochodniami. Więcej informacji tutaj. Jeśli chcą Państwo przeżyć niesamowita przygodę podczas przejazdu saniami w otoczeniu urokliwego zimowego krajobrazu serdecznie zapraszamy do Siedliska Janczar. Kulig i przejazdy bryczką to świetna okazja to spędzenia wspólnie czasu w miłym towarzystwie. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i pyszne jedzenie.

Najnowsze wpisy

Obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie

Oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Zobacz również

Sportowa rozrywka w Siedlisku Janczar

Sportowa rozrywka w Siedlisku Janczar

Organizacja wesela w biesiadnym stylu

Organizacja wesela w biesiadnym stylu