1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. OŚRODEK JEŹDZIECKI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej
OŚRODEK JEŹDZIECKI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

OŚRODEK JEŹDZIECKI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Stadnina, która mieści się w tym ośrodku jest miejscem pełnym miłości i szacunku do koni. Zamiłowanie, które przerodziło się w pasję, a później w wykonywany zawód. Jest to miejsce dedykowane wszystkim tym, którzy czują potrzebę zaczerpnięcia spokoju, sielskości z dala od miasta. Ponadto oferujemy wysoki standard wykonywanych usług w malowniczym i krajobrazowym zakątku w okolicach Strzyżowa. Lokalizacja jest dogodna i łatwo do nas dotrzeć, a oferta stadniny jest bardzo interesująca, zachęci do aktywności, jak i spędzenia wolnego czasu właśnie w Siedlisku Janczar.

 

Nauka jazdy konnej

Jedną z dostępnych opcji jest nauka jazdy konnej Rzeszów. Mogą z niej skorzystać wszyscy Ci, którzy czują taką potrzebę nie zależnie od wieku. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów i najlepiej wykwalifikowanych instruktorów. Niemniej jednak edukacja w tym zakresie dopasowywana jest do wiedzy, jak i umiejętności osoby zaczynającej przygodę jeździecką. Indywidualne podejście profesjonalistów sprawi, że nauka jazdy konnej będzie przyjemnością, zwłaszcza mając na uwadze empatyczne podejście do osób rozpoczynających przygodę z końmi. Może akurat przyszła pora na Ciebie? W stadninie znajduje się ponad dwadzieścia koni, które są specjalnie przygotowane do nauki jazdy zarówno dla tych zaawansowanych i doświadczonych osób, jak i dla początkujących. Zajęcia prowadzone są w różnorodnym charakterze, tj. nauka na miejscu w stadninie, czy też wyjazdy i zajęcia w terenie i to nie wszystko, gdyż są możliwe przejażdżki bryczkami, jak i proponowane jazdy w zimie saniami, obozy jeździeckie i nie tylko, gdyż oferta jest bardzo szeroka. W naszym ośrodku dostępna jest nowoczesna stajnia z hotelem dla koników wraz z ujeżdżalnią pełnowymiarową i karuzelą. Istnieje możliwość przyłączenia się do naszej szkółki jeździeckiej. Dzięki której nabędziecie nowych umiejętności i dokształcicie własne umiejętności jeździeckie. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie przez kompetentną kadrę, a w pakiecie zagwarantowana jest przyjazna i komfortowa atmosfera z przestrzeganymi zasadami bezpieczeństwa przy nauce z końmi.

 

Pensjonat dla koni i Hipoterapia

Istnieje także możliwość zapewnienia przez nas opieki, jak i miejsca dla koni, które są już starsze, na tzw. emeryturze. W ramach naszego pensjonatu dla koni Rzeszów oferujemy różne treningi, także te uspokajające konie, jak i zajeżdżanie młodych koników. Wszystko po wcześniejszej konsultacji z zainteresowanymi takimi możliwościami do wyboru. To miejsce czynne jest siedem dni w tygodniu i w każdym momencie można się zgłosić z prośbą o pomoc.

Siedlisko Janczar w Pstrągowej oferuje także zajęcia z hipoterapii, które są prowadzone przez wykwalifikowanych profesjonalistów w swoim fachu. Są to zajęcia terapeutyczne dedykowane m.in. dla osób z upośledzeniem lekkim i średnim, z autyzmem, zespołem Downa, z mózgowym porażeniem dziecięcym, z urazami np. czaszkowo-mózgowymi i dla wszystkich tych, którzy tego kontaktu człowiek-koń potrzebują. Decyzję o zajęciach z hipoterapii wydają oczywiście specjaliści, po wcześniejszych konsultacjach i na podstawie wyników badań.

Ośrodek Jeździecki w Pstrągowej nieustannie przygotowuje różne atrakcyjne oferty, na każdą porę roku. Obozy letnie, ferie zimowe, liczne kuligi, jazdy saniami i różnorodne zajęcia, które są nie tylko nowymi doświadczeniami, ale niezapomnianą przygodą. Dlatego warto przyjechać w to miejsce o każdej porze roku. Wielu z was znajdzie z pewnością ofertę odpowiednią dla siebie. Zachęcamy do kontaktu i do zobaczenia!

Najnowsze wpisy

Odkryj uroki grillowania w Siedlisku Janczar Pstrągowa!

Odkryj uroki grillowania w Siedlisku Janczar Pstrągowa!

Atrakcje dla zakochanych w Siedlisku Janczar

Atrakcje dla zakochanych w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Jak nauczyć się jazdy konnej?

Jak nauczyć się jazdy konnej?

Nauka jazdy konnej w Siedlisku Janczar Pstrągowa

Nauka jazdy konnej w Siedlisku Janczar Pstrągowa