1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Zimowa przygoda na koniach w Siedlisku Janczar!
Zimowa przygoda na koniach w Siedlisku Janczar!

Zimowa przygoda na koniach w Siedlisku Janczar!

Zima to bez wątpienia magiczny czas dla wszystkich dzieci i młodzieży, a jej urok można odkrywać także w siodle. Siedlisko Janczar w Pstrągowej oferuje wyjątkową okazję do przeżycia niezapomnianej przygody w towarzystwie koni podczas organizowanych w okresie ferii zimowych obozów jeździeckich. Stanowią one doskonała propozycję dla wszystkich dzieci i młodzieży pomiędzy 10. a 17. rokiem życia, którzy pragną połączyć miłość do koni z aktywnym wypoczynkiem w malowniczej scenerii. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty ferii w siodle i zapewnienia swoim pociechom niezapomnianej przygody zimowej na koniach w Siedlisku Janczar!

 

Dlaczego warto wziąć udział w feriach w siodle?

Uczestnictwo w feriach w siodle w Siedlisku Janczar to nie tylko szansa na naukę jazdy konnej, ale także okazja do rozwijania pasji i budowania pewności siebie. Obóz jeździecki, który odbywa się od 28 stycznia do 3 lutego 2024 roku, stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców, oferując im indywidualne podejście i profesjonalne szkolenie w przyjaznej atmosferze. Ferie w siodle w Siedlisku Janczar to również świetna okazja do nawiązania nowych przyjaźni i cieszenia się zimowym wypoczynkiem w ośrodku leżącym na terenie tzw. "Małych Bieszczad". Ponadto, oprócz doskonalenia umiejętności jeździeckich i spędzania niezapomnianego czasu w towarzystwie koni, uczestnicy obozu mogą liczyć na mnóstwo innych atrakcji.

 

Jazda konna tematem przewodnim!

Niezależnie od poziomu zaawansowania w jeździectwie, w feriach w siodle organizowanych przez Siedlisko Janczar może wziąć udział każda osoba pomiędzy 10 a 17 rokiem życia. Podczas obozu jeździeckiego odbywającego się początkiem 2024 roku wszyscy uczestnicy dzieleni są na grupy według zbliżonych umiejętności - od tych początkujących rozpoczynających dopiero swoją przygodę z jeździectwem przez średniozaawansowanych radzących sobie dobrze z jazdą w kłusie po zaawansowanych miłośników koni, którzy już potrafią swobodnie poruszać się w trzech kłusach. Program obozu obejmuje aż dziewięć godzin pracy z końmi, w które wliczone jest nie tylko doskonalenie umiejętności jeździeckich (bądź ich nauka od podstaw), ale także: emocjonująca woltyżerka, niezapomniane pony games oraz fascynujące zajęcia teoretyczne. A to jeszcze nie koniec - uczestnicy będą mieli okazję do przejażdżki saniami, co z pewnością dostarczy im niezapomnianych wrażeń.

 

Pozostałe atrakcje

Kiedy dzień spędzony w siodle dobiegnie końca, na Pańskie pociechy czeka komfortowy nocleg w przytulnych pokojach dwu-, trzy-, lub czteroosobowych. Oferta obozu jeździeckiego w Siedlisku Janczar obejmuje również pełne wyżywienie składające się ze śniadania, obiadu, podwieczorku oraz kolacji. Smaczne i zdrowe posiłki zapewnią małym oraz dużym uczestnikom ferii w siodle energię do kolejnych aktywności. Ale to nie wszystko! Dodatkowe atrakcje dostępne na terenie Siedliska Janczar sprawią, że zimowe ferie dzieci i młodzieży będą naprawdę niezapomniane. Sala zabaw "Kraina zabawy", boisko, plac zabaw i siłownia zewnętrzna - to tylko niektóre z udogodnień, które czekają na wszystkich uczestników obozu jeździeckiego. Warsztaty artystyczne pozwolą natomiast dzieciom i młodzieży na rozwój ich talentów twórczych, a konkursy i gry zapewnią dużą dawkę emocji!

 

Zapraszamy do zgłoszeń już dziś!

Zanim Pańskie pociechy wyruszą na niezapomnianą przygodę podczas ferii w Siedlisku Janczar, istnieje kilka kroków do wykonania. Najpierw należy wypełnić specjalnie przygotowaną kartę zgłoszeniową dostępną na stronie internetowej ośrodka. To prosty proces, który pozwoli zapewnić organizatorom odpowiednią ilość miejsc i dostosować program do umiejętności uczestników. Kolejnym krokiem jest wpłata zadatku, co jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału. To ważne, ponieważ miejsca na obozach są ograniczone, a zainteresowanie jest zazwyczaj duże.

Podczas ferii w siodle w Siedlisku Janczar dzieci i młodzież pomiędzy 10. a 17. rokiem życia mogą liczyć na znacznie więcej niż wyłącznie naukę jazdy konnej. To również okazja do rozwoju swoich umiejętności w szerokim spektrum dziedzin - zarówno w siodle, jak i poza nim. Przebywając w otoczeniu malowniczych krajobrazów, uczestnicy obozu jeździeckiego odkrywają radość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wspólna zabawa, zdobywanie nowych umiejętności i zawieranie przyjaźni sprawiają, że ferie w siodle są wyjątkowe i pozostawiają niezapomniane wspomnienia. Wszystkich zainteresowanych udziałem w obozie odbywającym się w terminie 28.01.2024-03.02.2023r. zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnymi na naszej stronie internetowej oraz w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu z nami.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Imprezy integracyjne  w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Imprezy integracyjne w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Eko-wypoczynek w Pstrągowej

Eko-wypoczynek w Pstrągowej