Strona główna > Blog >

Wypoczynek w stadninie, czyli gdzie się wybrać na Podkarpaciu w zimie?

Wypoczynek w stadninie, czyli gdzie się wybrać na Podkarpaciu w zimie?

Wypoczynek w stadninie, czyli gdzie się wybrać na Podkarpaciu w zimie?

Ferie w stadninie to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu w formie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Co roku wielu rodziców staje przed dylematem jak zorganizować dzieciom dwa tygodnie wolnego od szkoły. Wielu zależy na tym, by dzieci spędziły ten czas ciekawie, a nie nudząc się przed telewizorem. Nie każdy jest też w stanie wyjechać za granicę lub w polskie góry, by oddać się białemu szaleństwu, a trudno przewidzieć czy akurat w danym czasie będą do tego warunki. Alternatywą są właśnie ferie w siodle, które dostarczą dziecku szeregu atrakcji oraz pozwolą zdobyć nowe umiejętności jazdy konnej. Tego typu zimowisko organizowane jest w Siedlisku Janczar, ośrodku wypoczynkowo-rekreacyjnym położonym w niewielkiej odległości od Rzeszowa - stolicy Podkarpacia. Jakie atrakcje czekają na dzieci podczas zimowiska w Siedlisku Janczar?

Ferie w Siedlisku Janczar

Kompleksowo zorganizowane zimowisko to podstawa do tego by dzieci spędziły czas aktywnie i bezpiecznie. Takie warunki oferuje swoim klientom Siedlisko Janczar. Atrakcyjne położenie tego miejsca na terenie Pogórza Strzyżowskiego wśród dzikiej przyrody sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Na uczestników ferii czeka zakwaterowanie w wysokim standardzie - pokoje z łazienkami, telewizją i bezprzewodowym internetem. Dzieci przez całą dobę mają tu zagwarantowaną opiekę wykwalifikowanego wychowawcy. W trakcie zimowiska odbywają się lekcje jazdy konnej pod okiem profesjonalnych instruktorów jeździectwa. Nauka jazdy konnej Rzeszów odbywa się w niewielkich grupach treningowych. Siedlisko Janczar dysponuje pełnowymiarową ujeżdżalnią, dzięki czemu prowadzone tu zajęcia są na najwyższym poziomie. Kompleksowo wyposażone zaplecze sprzętowe oraz konie dostosowane do poziomu zaawansowania poszczególnych kursantów gwarantują naukę przyjemną i bezpieczną. Jeżeli pozwalają na to warunki atmosferyczne, zajęcia odbywają się także w terenie. Turnus zimowiska trwa zwykle 7 dni z pełnym wyżywieniem (cztery posiłki dziennie).

Atrakcje podczas zimowiska w siodle

Poza zajęciami jazdy konnej uczestnicy ferii w siedlisku Janczar będą mogli korzystać z bogatej oferty atrakcji dodatkowych. W zależności od aury zorganizowany zostanie kulig lub przejazd bryczką, podczas którego będzie można podziwiać malownicze krajobrazy oraz niczym nieskażoną przyrodę okolicznych terenów. Dzieci będą mogły skorzystać także z ciekawego programu zajęć jak gry i zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, zawody sportowe, wieczorne dyskoteki i ogniska, karaoke itp. To świetna okazja by miło spędzić czas i zawrzeć nowe przyjaźnie. Nieograniczona możliwość wykorzystywania obiektów i urządzeń sportowych na terenie ośrodka pozwoli na różne formy rozrywki i zdrowy ruch.

Najnowsze wpisy

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Eko-wypoczynek w Siedlisku Janczar

Eko-wypoczynek w Siedlisku Janczar