1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Wieczór kawalerski lub panieński na Podkarpaciu
Wieczór kawalerski lub panieński na Podkarpaciu

Wieczór kawalerski lub panieński na Podkarpaciu

Wieczór kawalerski i panieński to zwyczajowo ostatni dzień wolności. Organizuje się go zazwyczaj na dwa tygodnie lub tydzień przed ślubem. Jest to niepisana tradycja, dlatego większość przyszłych nowożeńców decyduje się go zorganizować. Organizację tego wydarzenia zazwyczaj zajmują się przyjaciele pana młodego w tym gównie drużba, a w przypadku Panny Młodej jej koleżanki, na czele z druhną / świadkową. Spotkanie ma luźny charakter, powinno jednak obfitować w wiele atrakcji. Coraz bardziej popularne stają się weekendowe wyjazdy w ciekawe miejsce, które posiada odpowiednie warunki i zaplecze do zorganizowania tego typu imprezy. Zastanawiasz się gdzie na Podkarpaciu zorganizować wieczór panieński lub kawalerski? Doskonałym miejscem jest Siedlisko Janczar-zlokalizowane w malowniczej okolicy w Pstrągowej. Jest to wieś położona w północno -zachodniej części powiatu Strzyżowskiego, niedaleko Rzeszowa. Dogodna lokalizacja oraz moc atrakcji jakie oferuje ten ośrodek pozwolą zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski lub panieński.

Siedlisko Janczar - doskonałe miejsce na przedślubną zabawę

Wieczory kawalerskie lub panieńskie opierające się na wyjściu do klubu, nie są już tak popularne jak jeszcze 10 lat temu. Obecnie młodzi ludzie wkraczający na nową drogę życia wymagają dużo więcej od "ostatniego" wieczoru na wolności. Ogromną popularnością cieszą się ośrodki, do których można pojechać na weekend i skorzystać nie tylko z tradycyjnej zabawy przy muzyce, ale także wielu innych atrakcji, które sprawią, że wieczór kawalerski lub panieński przejdzie do historii jako ten wyjątkowy i niebanalny. Ostatnie chwile na wolności zobowiązują dlatego tak wiele osób szuka miejsca, które będzie miało świetną lokalizację - w niewielkiej odległości od miasta, a jednocześnie zapewniające miejsce noclegowe. Założenia te doskonale spełnia Siedlisko Janczar. Ośrodek wypoczynkowy położony jest niedaleko Rzeszowa - Stolicy Podkarpacia. Hotel Strzyżów posiada atrakcyjną ofertę noclegową w postaci pokoi jedno, dwu lub trzyosobowych, a także Domku Brzozowe Wzgórze, w którym jest, aż 21 miejsc noclegowych. A wszystko w otoczeniu malowniczych zielonych terenów. W ramach noclegu goście mają zagwarantowane śniadanie, gry stołowe, siłownie zewnętrzną , bezpieczny parking czy wypożyczalnię rowerów. Ponadto ośrodek dysponuje Wielką i Małą Chatą grillową doskonałą do zorganizowania niezapomnianej imprezy w plenerze. Posiadają one pełne nagłośnie co umożliwia udaną zabawę przy muzyce do białego rana.

Atrakcje na wieczór kawalerski lub panieński w Siedlisku Janczar

Wieczór kawalerski i panieński to także świetna okazja do zabawy na świeżym powietrzu w gronie znajomych i przyjaciół. Siedlisko Janczar oferuje szereg atrakcji, które zadowolą zarówno przyszłe Panny Młode, jak i Panów Młodych. Panie na pewno zachwycone będą strefą SPA, w ramach której można skorzystać z klimatycznej opalanej drewnem Suchej Sauny Fińskiej i Jacuzzi - bani pod chmurką. Dodatkowo w sezonie letnim dostępne są dwa baseny otwarte z pięknym widokiem na otaczającą przyrodę. Taki relaks przyda się każdej Pannie Młodej- zmęczonej przygotowaniami i zestresowanej przed tym najważniejszym dniem w życiu. Panów z pewnością zainteresują natomiast Paintball, Archery Tag czy Bodyzorb. Te gry zespołowe pozwolą na świetną zabawę połączoną ze zdrową rywalizacją a tym samym udaną rozrywkę, dzięki której można się odstresować i zrelaksować w gronie bliskich znajomych. Jeśli zatem szukacie Państwo doskonałego miejsca na zabawę przedślubną połączoną z wypoczynkiem na łonie natury serdecznie zapraszamy do Siedliska Janczar.

Najnowsze wpisy

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Zobacz również

O czym warto pamiętać, wybierając miejsce na wesele?

O czym warto pamiętać, wybierając miejsce na wesele?

Wakacje z nauką jazdy konnej

Wakacje z nauką jazdy konnej