1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Siedlisko Janczar - ciekawe miejsce na szkolenie
Siedlisko Janczar - ciekawe miejsce na szkolenie

Siedlisko Janczar - ciekawe miejsce na szkolenie

Konferencje i szkolenia to nieodłączne elementy prowadzenia biznesu. Dzięki nim znacznie podnoszone są kompetencje pracowników, a to wpływa na wydajność i sukces całej firmy. Aby szkolenie lub konferencja były udane i przyniosły oczekiwany rezultat, warto zorganizować je w miejscu, które zapewni odpowiednie ku temu warunki. Nowoczesna i wygodna baza noclegowa oraz gastronomiczne i konferencyjne zaplecze to podstawa udanego szkolenia lub konferencji. Jeśli do tego lokal z salą konferencyjną położony jest w cichym i spokojnym miejscu, sprzyja wypoczynkowi po wielu godzinach wytężonej nauki. Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zorganizować szkolenie lub konferencję dla swojej firmy? Zależy Ci na tym, by było ono zlokalizowane w okolicach stolicy Podkarpacia? Siedlisko Janczar spełnia wszystkie te kryteria. Atrakcyjna lokalizacja oraz modernistyczne zaplecze konferencyjne i szerokie możliwości organizacyjne sprawiają, że Siedlisko Janczar znajduje się w ścisłej czołówce jeśli chodzi o organizację konferencji i szkoleń w województwie podkarpackim.

 

Udane szkolenie w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar to idealne miejsce na konferencje i szkolenia firmowe, ale także wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, bankiety, spotkania firmowe i biznesowe. Miejsce to posiada duże doświadczenie w organizowaniu tego typu przedsięwzięć. Z powodzeniem obsługiwane są tutaj delegacje nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Dlaczego właśnie tutaj warto zorganizować szkolenie dla swojej firmy? Dużą zaletą Siedliska Janczar jest atrakcyjna lokalizacja. Miejsce to położone jest w malowniczym regionie Południowo - Wschodniej Polski, w województwie podkarpackim. Nie bez znaczenia jest fakt, że położenie to znajduje się w bliskim sąsiedztwie stolicy Podkarpacia - dokładnie między Rzeszowem, a Strzyżowem. Z tego też względu jest to świetna opcja dla wszystkich podkarpackich firm, a także ich zagranicznych gości i kontrahentów.
Dodatkowo miejsce to położone jest w otoczeniu przyrody i zieleni co sprzyja odpoczynkowi, regeneracji i relaksowi po wielu godzinach wytężonej pracy.
Siedlisko Janczar dysponuje eleganckim, stylowym i bardzo komfortowym obiektem wyposażonym w przestronne i optymalnie wyposażone sale konferencyjne, w których czas spędzony na szkoleniu będzie przyjemnością. Klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone są w bezprzewodowy internet, flipcharty, odpowiednie nagłośnienie , pełnowymiarowe ekrany projekcyjne, a także projektory multimedialne, oraz DVD.

 

Udogodnienia dla uczestników konferencji

Siedlisko Janczar zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę organizowanych u siebie szkoleń, konferencji oraz imprez firmowych Strzyżów. Goście mogą korzystać z atrakcyjnych i kompleksowo wyposażonych pokoi 2, 3, 4 i 5 osobowych. Pełne wyżywienie w postaci pysznych i zdrowych regionalnych dań, oraz bufet kawowy to kolejne elementy rozbudowanej oferty Siedliska Janczar. Liczne atrakcje, a także zaplecze spa pozwolą zregenerować siły, odpocząć i zrelaksować się między kolejnymi godzinami szkoleń. W ramach tej propozycji uczestnicy szkolenia mogą korzystać z gier stołowych, odkrytego basenu ( w sezonie letnim), oraz prezentacji atrakcji przyrodniczo kulturalnych regionu także w języku angielskim. Ciekawą opcją jest możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji takich jak: biesiadowanie przy grillu lub ognisku, pokaz pieczenia chleba, wieczorki tematyczne, zabawy terenowe, kuligi i przejażdzki bryczką, przejażdżki konne, oraz wycieczki autokarowe pozwalające zobaczyć ciekawe zakątki Podkarpacia. Siedlisko Janczar to doskonała baza szkoleniowa, która spełnia wszystkie standardy w tej dziedzinie.

Najnowsze wpisy

Odkryj uroki grillowania w Siedlisku Janczar Pstrągowa!

Odkryj uroki grillowania w Siedlisku Janczar Pstrągowa!

Atrakcje dla zakochanych w Siedlisku Janczar

Atrakcje dla zakochanych w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Rustykalne wesele

Rustykalne wesele

Jesienne atrakcje w Siedlisku Janczar

Jesienne atrakcje w Siedlisku Janczar