1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Sala bankietowa w okolicach Rzeszowa
Sala bankietowa w okolicach Rzeszowa

Sala bankietowa w okolicach Rzeszowa

Bankiety i inne wytworne przyjęcia wymagają stosownej oprawy. Często nie są one organizowane w centrum miasta, lecz w ośrodkach znajdujących się pośród zieleni, gdzie jest bardziej kameralnie, a wyjście na dwór pozwala na zaczerpnięcie świeżego powietrza. W Siedlisku Janczar oferujemy organizowanie wielu imprez okolicznościowych i firmowych. Nasza sala bankietowa umożliwia urządzenie każdego rodzaju spotkania.

Korzyści imprezy za miastem

Imprezy za miastem są zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż te urządzane w jego centrum. Jednak bardzo ważna jest w tym przypadku komunikacja i dogodny dojazd. Nasz ośrodek znajduje się w Pstrągowej, niedaleko Rzeszowa i Strzyżowa. Jest on więc świetnie skomunikowany z wieloma miejscowościami, niedaleko przebiega autostrada oraz usytuowane jest lotnisko, co pozwala nawet na zorganizowanie imprezy okolicznościowej, na którą z łatwością dotrą zagraniczni goście. Wytworny bankiet urządzony za miastem pozwala nie tylko się rozerwać, ale też zrelaksować. W Siedlisku Janczar znajduje się duża sala idealna na bankiety oraz pokoje hotelowe, w których można się zatrzymać. W ten sposób przyjęcie może zamienić się w kilkudniowy pobyt, podczas którego zapewniamy naszym gościom wiele atrakcji. Samo przebywanie w naszej pięknej okolicy pozwala im również się zrelaksować i wypocząć. Dla szukających aktywnych form spędzania czasu oferujemy jazdę konną, zajęcia na strzelnicy czy rozgrywki paintballowe. Pobyt u nas wiąże się z kameralną atmosferą, a wygodne połączenie z miastem pozwala na szybki dojazd w wybrane miejsce.

Sala bankietowa Siedliska Janczar

Nasza sala bankietowa pomieści nawet 300 osób. Stylowe kominki oraz inne dekoracje wpływają na oryginalny charakter miejsca. Dysponujemy również bogatym zapleczem gastronomicznym. W naszym menu znajdują się dania staropolskie i tradycyjne, jak i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych gości. Wyróżnia nas fachowa obsługa każdej imprezy – dbamy, aby naszym gościom niczego na niej nie zabrakło. Z powodzeniem pomagamy w przygotowaniu imprez firmowych Rzeszów, bardzo uroczystych, jak i wyjazdów integracyjnych, delegacji, wigilii firmowych czy spotkań świątecznych. Jesteśmy w stanie zorganizować każde przyjęcie, według oczekiwań naszych Klientów. Chętnie doradzamy w jego wszelkich elementach, omawiamy poszczególne etapy i dbamy, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zapraszamy do kontaktu firmy, przedsiębiorstwa, korporacje, placówki edukacyjne i inne, które zainteresowane są urządzeniem przyjęcia na najwyższym poziomie.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Sportowa rozrywka w Siedlisku Janczar

Sportowa rozrywka w Siedlisku Janczar

Szukasz miejsca na Wigilię firmową? Zapraszamy do Siedliska Janczar

Szukasz miejsca na Wigilię firmową? Zapraszamy do Siedliska Janczar