Strona główna > Blog >

Rozgrywki paintballowe Siedliska Janczar

Rozgrywki paintballowe Siedliska Janczar

Rozgrywki paintballowe Siedliska Janczar

Paintball to popularna rozrywka, w której może uczestniczyć nawet kilkanaście osób. Gra zespołowa pozwala spełnić marzenia z dzieciństwa albo urzeczywistnić gry komputerowe. To świetna zabawa, połączona z rywalizacją. Siedlisko Janczar organizuje rozgrywki paintballowe na specjalnie przygotowanym terenie, jak i w innych wybranych miejscach. Zapraszamy wszystkich na niezwykłą przygodę, która gwarantuje paintball.

 

Na czym polega paintball?

Paintball jest grą zespołową, w której może uczestniczyć wiele osób. Im więcej, tym lepiej, ponieważ tworzone są dwie drużyny. Każdy z uczestników dostaje pistolet oraz zapas kulek z farbą. Rozgrywka odbywa się w terenie. Najlepiej, by znajdowały się na nim przeszkody – mury, drzewa, specjalne konstrukcje. Uczestnicy zabawy mają za zadanie wyeliminować przeciwników z drużyny przeciwnej, trafiając w nich z pistoletu. Widać to od razu, bo farba z kulek zostaje na ubraniu. Wygrywa ta drużyna, która trafi więcej przeciwników.

Paintball to rozrywka dla kobiet i dla mężczyzn w każdym wieku. Zawsze wiąże się z doskonałą zabawą, rywalizacją, emocjami. Liczy się trzeźwość umysłu, refleks, determinacja, a także specjalna taktyka. Każdy z uczestników musi podążać za rywalami, ale też starać nie dać się trafić. Zabawa przyjęła się jako sposób spędzania czasu wolnego z przyjaciółmi, ciekawy pomysł na weekendowy wypad, imprezę integracyjną Strzyżów czy nawet wieczór kawalerski.

Paintball w Siedlisku Janczar

W ofercie Siedliska Janczar Pstrągowa znajduje się organizacja rozgrywek paintballowych. Jesteśmy miłośnikami spędzania czasu w aktywny sposób, więc organizujemy paintballa w różnych miejscach. Udostępniamy specjalnie przygotowany do tego teren, jak i jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Terminy rozgrywek należy ustalać z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

W ramach pakietu podstawowego zapewniamy pistolet do paintballa ze specjalistycznym osprzętem, 100 kulek, dwuczęściowy kombinezon moro, ochronną maskę i ochraniacz na szyję. Można również wejść na pole do gry z własnym sprzętem i kulkami. Poza tym oferujemy strzelanie do tarczy i do króliczka. Wówczas w zestawie również znajduje się 100 kulek.

Każda pora roku (oprócz zimy) jest doskonałym okresem, kiedy w rozgrywkach paintballowych można uczestniczyć na zewnątrz, ciesząc się przy okazji pięknymi okolicznościami przyrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w emocjonujących rozgrywkach, które pozwolą na chwile świetnej zabawy ze znajomymi. Wystarczy uzbierać grupę 12 osób, aby stworzyć dwie drużyny i wyruszyć na pole bitwy!

W razie jakichkolwiek pytań odpowiemy na nie telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu, jak rezerwacji wolnych terminów.

Najnowsze wpisy

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Zobacz również

O czym warto pamiętać, wybierając miejsce na wesele?

O czym warto pamiętać, wybierając miejsce na wesele?

Organizujecie wesele? Zapraszamy do domu weselnego w Pstrągowej!

Organizujecie wesele? Zapraszamy do domu weselnego w Pstrągowej!