1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Jakie atrakcje oferuje Ośrodek Jeździecki Siedliska Janczar?
Jakie atrakcje oferuje Ośrodek Jeździecki Siedliska Janczar?

Jakie atrakcje oferuje Ośrodek Jeździecki Siedliska Janczar?

Szkółka jeździecka, prowadzona z pasją przez zespół instruktorów, oferuje naukę jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych. Dla osób, które opanowały już podstawowe tajniki jeździectwa proponujemy wyjazdy w teren, podczas których można z końskiego grzbietu podziwiać uroki Pogórza Strzyżowskiego. W sezonie letnim i zimowym proponujemy młodzieży zorganizowane obozy jeździeckie, 7 lub 14-dniowe. Dla zainteresowanych organizujemy przejazdy bryczką po okolicznych bezdrożach, w sezonie zimowym kuligi. Mogą one mieć miejsce również po zmierzchu, wówczas są to widowiskowe przejazdy z pochodniami.

Różne formy aktywności


Osoby lubiące aktywny wypoczynek z pewnością znajdą w naszej ofercie coś co ich zainteresuje. Oprócz atrakcji Ośrodka Jeździeckiego proponujemy naszym klientom na miejscu sezonowe baseny, boisko do piłki plażowej, siłownię zewnętrzną dla dorosłych, usytuowaną tuż przy dużym placu zabaw dla dzieci oraz fińską saunę z zewnętrznym jaccuzi. Do dyspozycji naszych gości są rowery, wypożyczamy także kijki Nordic Walking. Okoliczne pola i lasy zachęcają do dalekich spacerów, okolica jest piękna o każdej porze roku. Siedlisko Janczar może stanowić idealną bazę wypadową dla turystów chcących zwiedzić Bieszczady czy inne, atrakcyjne miejsca, znajdujące się w okolicy. Grupy zorganizowane mogą skorzystać z bogatej oferty zajęć z animatorami, proponującymi angażujące uczestników gry terenowe, paintball, archery tag, strzelnice i szereg zabaw integracyjnych.

Nie tylko sport się liczy

Oczywiście po rozrywkach sportowych pora na relaks i odpoczynek. Idealne są biesiady w chatach grillowych czy też kolacje w Karczmie z regionalnym i staropolskim jedzeniem. Serwowane potrawy z pewnością będą jeszcze lepiej smakować po intensywnym dniu pełnym atrakcji. W karczmie urządzamy również imprezy integracyjne, okolicznościowe i firmowe - imprezy firmowe Bieszczady. To częste miejsce wesel, chrzcin i komunii, jubileuszy i innych okazji.

Najnowsze wpisy

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Zobacz również

Oferta dla firm

Oferta dla firm

Nowa atrakcja w Siedlisku Janczar!

Nowa atrakcja w Siedlisku Janczar!