Strona główna > Blog >

Biesiadowanie staropolskim zwyczajem w Siedlisku Janczar

Biesiadowanie staropolskim zwyczajem w Siedlisku Janczar

Biesiadowanie staropolskim zwyczajem w Siedlisku Janczar

 

Zastanawiasz się, gdzie w okolicach Rzeszowa możesz zorganizować imprezę okolicznościową? A może chcesz spędzić miły wieczór w towarzystwie najbliższych znajomych i rodziny? Siedlisko Janczar na Pstrągowej gwarantuje doskonały klimat na udaną imprezę o każdym charakterze. Do dyspozycji oprócz klimatycznego miejsca i wyśmienitej oprawy kulinarnej użytkownicy mają komfortowy hotel z klimatyzowanymi pokojami, a także duży ogród do wypoczynku, altanę z grillem oraz inne atrakcje zaczynając od basenów, jazdy konnej czy przejażdżki zaprzęgiem. Dlaczego warto wybrać ofertę Siedliska Janczar do letniego biesiadowania?

 

Nie tylko imprezy okolicznościowe

Stylowa restauracja w Siedlisku Janczar to gwarancja udanej imprezy na wysokim poziomie - jest to miejsce, w którym będzie można się w pełni zrelaksować, zasmakować dobrego jedzenia i spędzić cenny czas z rodziną lub przyjaciółmi. Siedlisko Janczar oferuje również liczne atrakcje turystyczne, jak również spacery czy wycieczki rowerowe po przepięknych okolicach tzw. Małych Bieszczadach. Usługi ośrodka wypoczynkowego są doskonałym sposobem na relaks, pozbycie się codziennych problemów i trosk, jak również integrację. A to wszystko dostępne jest w okolicy Rzeszowa i Strzyżowa. Jakie imprezy można organizować w Siedlisku Janczar? Wesela (organizacja wesela Rzeszów), imprezy integracyjne, urodziny, imieniny, chrzty, komunia, studniówki oraz wiele innych. Ośrodek Siedlisko Janczar sprzyja organizowaniu spotkań towarzyskich o charakterze oficjalnym, jak i nieco luźniejszym. Na terenie Pstrągowej chętnie organizowane są spotkania przy grillu (miejsce na grilla Rzeszów), jak również imprezy z muzyką na żywo. W zależności od klientów komponowane jest odpowiednie menu składające się z zakąsek, dań głównych, deserów oraz ciast czy nawet tortów. Siedlisko Janczar gwarantuje wysoki poziom usług, które można wzbogacić dodatkowymi atrakcjami.

 

Browar Janczar

Jeżeli interesuje Cię spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół, świetnym rozwiązaniem będzie rezerwacja kilku stolików w Browarze Siedlisko Janczar. Nie tylko będziesz mógł napić się tutaj Pstrągowskiego piwa, ale również skosztować dań polecanych przez szefa kuchni. Dostępne w ofercie piwa są niezwykle pijalne i lekkie, a zarazem wyraziste w smaku, dlatego każdemu przypadną do gustu. Browar Siedliska Janczar jest idealnym miejscem na męskie wieczory, jak również spotkania dla miłośników tego alkoholowego trunku. Oprócz rzemieślniczego piwa w Siedlisku Janczar można pochwalić wyjątkową kuchnię, wśród której dostępne są dania zimne, dania ciepłe, jak również własnego wyrobu desery, które będą prawdziwą ucztą dla Twojego podniebienia. Wybierz się do Siedliska Janczar i zabierz ze sobą znajomych! Nigdzie w okolicy nie znajdziesz bardziej klimatycznego miejsca sprzyjającego spotkaniom towarzyskim!

Najnowsze wpisy

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Zobacz również

Szkółka jeździecka dla dzieci

Szkółka jeździecka dla dzieci

Regionalne dania w karczmie w Pstrągowej

Regionalne dania w karczmie w Pstrągowej