Strona główna > Blog >

Rustykalne wesele na Podkarpaciu

Rustykalne wesele na Podkarpaciu

Rustykalne wesele na Podkarpaciu

Wesela urządzane są w różnych stylach. Każda Para Młoda chce żeby jej ślub był wyjątkowy i długo wspominany przez gości. Szukają więc oryginalnej sali weselnej, na której będzie panował niepowtarzalny klimat. Dla tych z Państwa, którzy chcą urządzić rustykalne wesele, mamy specjalną ofertę. W Siedlisku Janczar znajduje się piękna sala zaaranżowana właśnie w tym stylu.

Jak wygląda wesele w stylu rustykalnym?


Jedni wybierają stroje i dodatki bardzo nowoczesne, w modnych kolorach, innym zależy na eleganckiej, subtelnej atmosferze i przyjęciu na wsi – ile wesel, tyle pomysłów na ich zorganizowanie. Wesele w stylu rustykalnym jest jedną z opcji, którą mogą wybrać Państwo Młodzi. Styl rustykalny nawiązuje do natury, roślin, kwiatów, sielskości, wsi. Zazwyczaj dekoracje na takie wesele wykonywane są z naturalnych materiałów, sznurków, juty, słomy, drewna. Zamiast blichtru i przepychu, pary stawiają na naturalność, delikatne dodatki, stonowane stroje. Wybór lokalizacji na taki właśnie ślub może wydawać się trudny, ponieważ domy weselne oferują coraz to nowsze i ozdobniejsze sale, na których wesele przypomina efektowny bal, nie natomiast pełną wdzięku uroczystość. Jednak w Siedlisku Janczar znajduje się duża sala o rustykalnym charakterze, a okolica ośrodka zachwyca pięknem i bliskością natury.

Posiadamy dla Państwa specjalną ofertę weselną, pomagamy w organizacji przyjęcia weselnego oraz staramy się, aby każdy szczegół wesela był dopracowany do perfekcji.

 

Sala weselna w Siedlisku Janczar

Sala weselna w naszym ośrodku została zaaranżowana w taki sposób, by umożliwiać urządzanie romantycznych wesel. Siedlisko Janczar położone jest wśród malowniczych terenów Pstrągowej, więc doskonale nadaje się na wesele rustykalne. W ośrodku, jak i jego dużym ogrodzie można wykonać wspaniałe zdjęcia z wesela, które będą piękną pamiątką z tego ważnego dnia. W sali z powodzeniem mieści się nawet 300 osób, więc sprzyja ona urządzaniu nawet bardzo dużych wesel. Jej wnętrze w stylu rustykalnym gwarantuje przyjemny, sielski i niepowtarzalny klimat.


Siedlisko Janczar Pstrągowa znajduje się również w dogodnej lokalizacji. Łatwo do nas dojechać z Rzeszowa, Strzyżowa, Czudca, Sędziszowa Małopolskiego czy Ropczyc. Gwarantujemy także naszym gościom profesjonalną i miłą obsługę. Specjalizujemy się w organizowaniu wesel Rzeszów i mamy w tym duże doświadczenie. Chętnie więc wysłuchamy wszystkich uwag i podpowiemy najlepsze rozwiązania. Wybierając naszą ofertę weselną otrzymujecie Państwo w prezencie pokój małżeński ze śniadaniem oraz przejazd stylową bryczką.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. Wspólnie zaplanujemy wspaniałe wesele rustykalne, na którym każda Para Młoda poczuje się jak w bajce.

Najnowsze wpisy

Obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie

Oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Zobacz również

Jazda konna, hobby, które wyjdzie Ci na zdrowie

Jazda konna, hobby, które wyjdzie Ci na zdrowie

Jak jazda konna wpływa na rozwój dziecka?

Jak jazda konna wpływa na rozwój dziecka?