1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Rustykalne wesele na Podkarpaciu
Rustykalne wesele na Podkarpaciu

Rustykalne wesele na Podkarpaciu

Wesela urządzane są w różnych stylach. Każda Para Młoda chce żeby jej ślub był wyjątkowy i długo wspominany przez gości. Szukają więc oryginalnej sali weselnej, na której będzie panował niepowtarzalny klimat. Dla tych z Państwa, którzy chcą urządzić rustykalne wesele, mamy specjalną ofertę. W Siedlisku Janczar znajduje się piękna sala zaaranżowana właśnie w tym stylu.

Jak wygląda wesele w stylu rustykalnym?

Jedni wybierają stroje i dodatki bardzo nowoczesne, w modnych kolorach, innym zależy na eleganckiej, subtelnej atmosferze i przyjęciu na wsi – ile wesel, tyle pomysłów na ich zorganizowanie. Wesele w stylu rustykalnym jest jedną z opcji, którą mogą wybrać Państwo Młodzi. Styl rustykalny nawiązuje do natury, roślin, kwiatów, sielskości, wsi. Zazwyczaj dekoracje na takie wesele wykonywane są z naturalnych materiałów, sznurków, juty, słomy, drewna. Zamiast blichtru i przepychu, pary stawiają na naturalność, delikatne dodatki, stonowane stroje. Wybór lokalizacji na taki właśnie ślub może wydawać się trudny, ponieważ domy weselne oferują coraz to nowsze i ozdobniejsze sale, na których wesele przypomina efektowny bal, nie natomiast pełną wdzięku uroczystość. Jednak w Siedlisku Janczar znajduje się duża sala o rustykalnym charakterze, a okolica ośrodka zachwyca pięknem i bliskością natury.

Posiadamy dla Państwa specjalną ofertę weselną, pomagamy w organizacji przyjęcia weselnego oraz staramy się, aby każdy szczegół wesela był dopracowany do perfekcji.

Sala weselna w Siedlisku Janczar

Sala weselna w naszym ośrodku została zaaranżowana w taki sposób, by umożliwiać urządzanie romantycznych wesel. Siedlisko Janczar położone jest wśród malowniczych terenów Pstrągowej, więc doskonale nadaje się na wesele rustykalne. W ośrodku, jak i jego dużym ogrodzie można wykonać wspaniałe zdjęcia z wesela, które będą piękną pamiątką z tego ważnego dnia. W sali z powodzeniem mieści się nawet 300 osób, więc sprzyja ona urządzaniu nawet bardzo dużych wesel. Jej wnętrze w stylu rustykalnym gwarantuje przyjemny, sielski i niepowtarzalny klimat.


Siedlisko Janczar Pstrągowa znajduje się również w dogodnej lokalizacji. Łatwo do nas dojechać z Rzeszowa, Strzyżowa, Czudca, Sędziszowa Małopolskiego czy Ropczyc. Gwarantujemy także naszym gościom profesjonalną i miłą obsługę. Specjalizujemy się w organizowaniu wesel Rzeszów i mamy w tym duże doświadczenie. Chętnie więc wysłuchamy wszystkich uwag i podpowiemy najlepsze rozwiązania. Wybierając naszą ofertę weselną otrzymujecie Państwo w prezencie pokój małżeński ze śniadaniem oraz przejazd stylową bryczką.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. Wspólnie zaplanujemy wspaniałe wesele rustykalne, na którym każda Para Młoda poczuje się jak w bajce.

Najnowsze wpisy

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Jak nauczyć się jazdy konnej?

Jak nauczyć się jazdy konnej?