Strona główna > Blog >

Rajd konny w Siedlisku Janczar

Rajd konny w Siedlisku Janczar

Rajd konny w Siedlisku Janczar

Podczas wakacji warto nie tylko zaplanować sobie dłuższy urlop w wyjątkowym miejscu, w którym uda nam się odpocząć, ale też maksymalnie wykorzystać każdy wolny dzień lata, także weekendy. To dlatego w ofercie Siedliska Janczar znajduje się „weekend w siodle”. To propozycja dla wszystkich miłośników jazdy konnej, którzy mają ochotę na rajd po pstrągowskich pagórkach i odpoczynek na łonie przyrody.

 

Stadnina Koni Siedliska Janczar

Malownicza okolica Pstrągowej, zieleń oraz dużo wolnej przestrzeni zachęcają do różnych aktywności na świeżym powietrzu. Z pasji i zamiłowania do przyrody oraz koni powstała w naszym ośrodku stadnina, w której obecnie znajduje się ponad 25 koni. To zwierzęta zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców. Dla każdego z naszych gości dobieramy najlepszego wierzchowca. W stadninie Siedliska Janczar prowadzimy naukę jazdy konnej, jak i pod okiem naszych doświadczonych instruktorów można doskonalić swoje umiejętności jeździeckie. Jazda konna jest doskonałą rozrywką na lato, ponieważ przejażdżki po okolicy stanowią świetny sposób na atrakcyjne spędzanie czasu wolnego. Nie oznacza to jednak, że nie można się jej uczyć zimą – lekcje prowadzimy również na krytej ujeżdżalni. W lecie mamy jednak dla Państwa wyjątkową ofertę rajdu konnego, który organizujemy w ramach „weekendu w siodle”.


Rajd konny – sposób na weekend

Rajd konny jest propozycją dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na aktywne spędzenie weekendu. Oferujemy zarówno rajdy jednodniowe, jak i dwudniowe. Mogą w nich wziąć udział osoby, które już opanowały podstawy jazdy konnej i dobrze się czują w siodle. Program rajdów obejmuje zarówno przygotowanie konia do jazdy, wycieczkę polnymi i leśnymi ścieżkami, jak i przeprawę przez rzekę. W przypadku rajdu jednodniowego w ten sam dzień wracamy do Siedliska Janczar i wspólnie jemy obiad w altanie. W przypadku rajdu dwudniowego zatrzymujemy się w Brzozowym Wzgórzu, w którym organizujemy ognisko i regenerujemy siły na drugi dzień. Po śniadaniu wracamy do naszego ośrodka. Podczas rajdów zapewniamy pomoc instruktora, przechowanie bagażu, ubezpieczenie NW, komfortowe noclegi w hotel Strzyżów oraz smaczne posiłki w cenie. Rajd konny jest świetną przygodą i pozwala w praktyce trenować umiejętności jazdy konnej. Stanowi również doskonałą rozrywkę i umożliwia relaks na łonie natury. Współpraca z koniem relaksuje oraz pozwala się odprężyć. Z dala od zgiełku miasta, w kontakcie z naturą.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje rezerwacja telefoniczna.

Najnowsze wpisy

Obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie

Oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Zobacz również

Poczuj świąteczny klimat z Siedliskiem Janczar!

Poczuj świąteczny klimat z Siedliskiem Janczar!

Chrzciny w Siedlisku Janczar

Chrzciny w Siedlisku Janczar