1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Poczuj świąteczny klimat z Siedliskiem Janczar!
Poczuj świąteczny klimat z Siedliskiem Janczar!

Poczuj świąteczny klimat z Siedliskiem Janczar!

Siedlisko Janczar to miejsce, które zyskuje na szczególnie wyjątkowym klimacie w sezonie zimowym, dlatego chętnie organizowane są tutaj różnorodne atrakcje przeznaczone zarówno dla pojedynczych osób, jak i zorganizowanych grup. Siedlisko Janczar zapewnia rozrywkę dzieciom z rodzicami oraz zorganizowanym grupom przyjaciół, ponieważ w zimowej ofercie ośrodka wypoczynkowego znajdują się zajęcia, które zainteresują wszystkich i sprawią, że każdy będzie jeszcze raz chciał wrócić do Siedliska Janczar, aby zaznać kolejnych atrakcji, które będzie można miło wspominać. Co czeka na Ciebie w grudniu w Siedlisku Janczar?

 

Zimowe atrakcje Siedliska Janczar

Siedlisko Janczar w Pstrągowej jest miejscem, które oferuje atrakcyjne przejażdżki kuligami, dzięki którym nie tylko będzie można pooddychać świeżym powietrzem, ale również podziwiać malownicze lasy i pagórki tzw. Małych Bieszczad. Kuligi i przejazdy bryczką organizowane przez Siedlisko Janczar odbywają się nie tylko w dzień, ale również w nocy — niepowtarzalnego klimatu dodają im aromatyczne grzańce i pochodnie, które świetnie potrafią poradzić sobie nawet z największymi mrozami. Kuligi i przejazdy bryczką zazwyczaj kończą się ogniskiem lub długim biesiadowaniem w specjalnych chatach zlokalizowanych na terenie ośrodka Siedlisko Janczar. Na tym nie koniec atrakcji zimowych w Siedlisku Janczar w Pstrągowej! Dużą popularnością w sezonie zimowy cieszą się spacery i przejażdżki konne po okolicy. Po aktywnościach zewnętrznych warto udać się do karczmy Siedliska Janczar, w której można cieszyć się przepysznym jedzeniem i maksymalnie zrelaksować się w komfortowych pokojach hotelu Strzyżów. Kilkudniowy wypoczynek w Siedlisku Janczar umożliwi skorzystanie z wielu atrakcji zimowych oferowanych przez region.

 

Warszaty dla najmłodszych

Siedlisko Janczar dba również o najmłodszych, dla których święta są wyjątkowym czasem, w którym mogą cieszyć się prezentami i towarzystwem rodziny. 5 grudnia w Siedlisku Janczar odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem, który rozdawał prezenty najgrzeczniejszym dzieciom w okolicy. Ze Świętym Mikołajem można było zrobić pamiątkowe zdjęcie, dostać wymarzony prezent oraz uczestniczyć w grach i zabawach. Siedlisko Janczar serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na bezpłatne warsztaty pieczenia i ozdabiania pierniczków już 12 grudnia bieżącego roku — ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto już teraz zapisać się na wspomniane wydarzenie! W programie warsztatów jest przygotowanie ciasta piernikowego, wykrawanie różnorodnych kształtów pierniczków, jak również ich ozdabianie oraz pakowanie — każdy uczestnik warsztatów będzie mógł zabrać swoje pierniczki do domu. Pierniczki będą przepiękną dekoracją choinki lub idealnym pomysłem na prezent dla bliskich członków rodziny. Siedlisko Janczar planuje również inne cykle warsztatowe, dlatego zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

 

 

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Rajd konny w Siedlisku Janczar

Rajd konny w Siedlisku Janczar

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar