1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Organizacja Komunii Świętej w restauracji - dlaczego warto?
Organizacja Komunii Świętej w restauracji - dlaczego warto?

Organizacja Komunii Świętej w restauracji - dlaczego warto?

Komunia Święta to wyjątkowe i ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka oraz jego rodziców. Uroczystości kościelne i późniejsze przyjęcie wiążą się z wcześniejszymi przygotowaniami, które bywają pracochłonne i niekiedy również stresujące. Można jednak oszczędzić sobie tych wysiłków i zmartwień, decydując się na organizację Komunii Świętej w restauracji. W Siedlisku Janczar zajmujemy się kompleksowym organizowaniem komunii Rzeszów, w czym posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat oczekiwań i preferencji zapraszanych gości. Możemy zająć się dla Państwa realizacją tego przedsięwzięcia, gwarantując najwyższe standardy usług, indywidualnie dobrane menu, malownicze tło do zdjęć w plenerze oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.

Wygoda i oszczędność czasu

Mnóstwo rodziców przed zbliżającym się sezonem komunijnym zastanawia się nad najlepszym miejscem dla organizacji przyjęcia. Najczęstszy wybór oscyluje pomiędzy komunią w domu a imprezą w restauracji. Pierwsza opcja wiąże się jednak z mnóstwem przygotowań i niedogodnościami (np. z problemem małej ilości miejsca). Komunie i chrzciny w restauracji bez wątpienia stanowią wygodniejszą opcję, ponieważ wysprzątanie i udekorowanie pomieszczenia, przygotowywanie gorących dań i zimnej płyty oraz zadbanie o odpowiednią ilość miejsc przy stole leżą po stronie właścicieli lub pracowników danego lokalu. Natomiast rodzice dzieci przystępujących do sakramentu Komunii Świętej mogą w tym czasie zająć się innymi obowiązkami związanymi z uroczystościami odbywającymi się w kościele.

Smaczna kuchnia i wyjątkowa atmosfera

Przygotowanie dwudaniowego obiadu z deserem, ciepłej kolacji i zimnej płyty dla całej rodziny stanowi przedsięwzięcie wymagające dużych nakładów pracy obfitujących w mniej lub bardziej stresowe sytuacje. Przesolona pieczeń, spalone ciasto czy nieudana potrawa to typowe wypadki, które niestety "lubią" przytrafiać się podczas organizacji ważnych przyjęć. Ten niepotrzebny stres można ograniczyć, decydując się na organizację komunii Rzeszów w naszej restauracji w Siedlisku Janczar. Przygotowujemy smaczne i zdrowe potrawy wedle opracowanego zgodnie z oczekiwaniami Państwa menu. Na specjalne życzenie naszych klientów wykonujemy tort komunijny, ciasta, ciasteczka, szyszki komunijne, bufet chłopski czy też stół lemoniadowy.

Komunia Święta zorganizowana w restauracji charakteryzuje się wyjątkową atmosferą, którą nie zawsze można uzyskać w zaciszu domowym. W nim może panować ścisk i lekki chaos podczas przyjęcia zorganizowanego na większą ilość gości oraz niekoniecznie będziemy mieć szerokie możliwości z zakresu przygotowania odpowiedniego wystroju wnętrza i dekoracji. W Siedlisku Janczar w Pstrągowej przygotowujemy stoły wraz z pięknymi dekoracjami kwiatowymi, które umieszczone są w klimatyzowanych salach. Bliskie otoczenie przyrody i lokalizacja z dala od zgiełku miasta sprzyjają natomiast spacerom w ogrodzie, wykonywaniu zdjęć pamiątkowych i jeszcze bardziej wyjątkowej oraz przyjemnej atmosferze przyjęcia w gronie najbliższych.

Zadowolenie wszystkich gości

Komunie Rzeszów zorganizowane w Siedlisku Janczar stanowią gwarancję zadowolenia wszystkich gości - tych małych i tych dużych. Wybierając nasze usługi, mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z przygotowywanych przez nas atrakcji dla dzieci. Umożliwiamy im przejazd bryczką, organizujemy gry i zabawy prowadzone przez animatorki oraz oddajemy do dyspozycji dzieci kącik zabaw i plac zabaw. Wszystkie smyki z pewnością mogą liczyć na mnóstwo frajdy i rozrywki, a ich rodzice mogą w tym czasie spokojnie porozmawiać przy stole lub skorzystać z uroków naszego ogrodu.

Komunia Święta organizowana w restauracji to wspaniałe rozwiązanie oszczędzające rodzicom mnóstwo czasu i stresu. Możemy zadbać o każdy element przyjęcia, aby Państwo mogli w pełni poświęcić się przygotowaniom uroczystości odbywających się w kościele. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty lub dopytaniem o szczegóły, zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub e-mailowego.

Najnowsze wpisy

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Strefa SPA pod chmurką

Strefa SPA pod chmurką

Nauka jazdy konnej w Siedlisku Janczar Pstrągowa

Nauka jazdy konnej w Siedlisku Janczar Pstrągowa