1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Oferta dla szkół
Oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Siedlisko Janczar w Pstrągowej stanowi idealne miejsce na wspólne spędzenie czasu na łonie natury dla dzieci i młodzieży wraz z ich nauczycielami. Dogodna lokalizacja obiektu i otoczenie pięknej przyrody sprzyjają wypoczynkowi, rozmaitym aktywnością fizycznym oraz poszerzaniu dziecięcych horyzontów. Wychodzimy naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom naszych zarówno mniejszych, jak i większych klientów, prezentując bardzo bogaty wybór ofert.

 

Dogodna lokalizacja

Przyjemna lokalizacja Siedliska Janczar czyni obiekt ciekawą propozycją na wybranie się właśnie do Pstrągowej na jednodniową wycieczkę bądź Zieloną Szkołę. Obiekt ten jest bowiem usytuowany na terenie Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, który zwyczajowo jest nazywany "Małymi Bieszczadami". Jako że Siedlisko Janczar znajduje się jedynie 20 kilometrów od Rzeszowa, stanowi idealny pomysł na odwiedziny dla mieszkańców stolicy Podkarpacia i okolic. Piękna przyroda, cisza i świeże powietrze powodują, że to miejsce jest jeszcze bardziej atrakcyjne, a nasza bogata oferta dla szkół sprawia, że nie może być tutaj mowy o nudzie.

Zielona szkoła

Jeśli planujecie wyjazd na Zieloną Szkołę, warto rozważyć naszą ofertę, która uwzględnia odpoczynek na łonie natury, rozmaite aktywności i zajęcia atrakcyjne dla dzieci, młodzieży oraz ich opiekunów. Dużym atutem naszej oferty jest obecność pełnego wyżywienia składającego się z trzech posiłków oraz noclegu w świetnie zaopatrzonych pokojach. Każda sypialnia została wyposażona w odrębną łazienkę i telewizor, a na terenie całego ośrodka można liczyć na skorzystanie z sieci Wi-Fi. Dzieci i ich opiekunowie z pewnością będą zachwyceni tak urządzonymi i wyposażonymi pokojami, w których spędzone wieczory będą jeszcze bardziej udane i przyjemne.

Już sam podstawowy pakiet jest bardzo atrakcyjny. W jego ramach można liczyć na: wycieczkę bryczkami wraz ze spotkaniem o charakterze dydaktycznym z leśniczym, szeroki dostęp do zaplecza sportowo-rekreacyjnego oraz zajęcia edukacyjne o ciekawej tematyce "Koń, jaki jest, każdy widzi" wraz z indywidualną przejażdżką konną. Dodatkowo uczestnicy Zielonej Szkoły mogą zorganizować klimatyczne ognisko oraz taneczną dyskotekę, a w okresie letnim skorzystać z basenu. Podstawowy pakiet można dowolnie rozszerzać o różnorodne atrakcje w oparciu o zainteresowania dzieci i młodzieży - oczywiście za dodatkową opłatą. Do najciekawszych możliwości należą: gra w paintball, warsztaty pieczenia chleba lub pierników, strzelanie z łuku, przeciąganie liny, spotkanie z motylami, skakanie po trampolinie oraz urządzenie karaoke. Ponadto możemy umożliwić naszym klientom zorganizowanie wycieczki wyjazdowej do wybranego spośród okolicznych muzeów i nie tylko. Dzięki tak dużym możliwościom nie musicie się martwić o nudę i brak pomysłów na zorganizowanie dzieciakom wolnego czasu. W razie problemów chętnie pomożemy Państwu w tym zadaniu.

Wycieczki szkolne

Możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej natury sprawia, że Siedlisko Janczar w Pstrągowej jest miejscem chętnie odwiedzanym przez dzieci, młodzież i ich opiekunów. Z kolei mnogość różnorodnych atrakcji powoduje, że każda grupa znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie i przyjemnie spędzi czas w ośrodku. Na każdy z wybranego pakietu wycieczek szkolnych liczymy średnio od trzech do pięciu godzin - w zależności od danego wariantu. Dużą zaletą naszego obiektu jest fakt, że można go odwiedzić o każdej porze roku. Inne są bowiem pakiety dostępne wiosną, latem oraz jesienią, a inne rozrywki czekają naszych klientów w okresie zimowym.

Wycieczki na trzy pory roku

Jednym z najchętniej wybieranych pakietów jest urządzenie nastrojowego ogniska z pieczeniem kiełbasek i piciem gorącej herbaty, który można rozszerzyć o krótki spacer z bryczkami, warsztaty pieczenia chleba lub proziaka, wykonywania musujących kul do kąpieli czy warsztaty edukacyjne zatytułowane "Spotkanie z pszczelarzem" bądź "Spotkanie z motylami". Dodatkowo większość z wybranych pakietów pozwala na zwiedzenie ośrodka jeździeckiego i możliwość indywidualnej przejażdżki konnej pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Wszystkie z dostępnych opcji wycieczek są w różnych cenach, co pozwala na dobranie idealnego wariantu dla grup dysponujących różnym budżetem.

Wycieczki zimowe

Siedlisko Janczar w Pstrągowej jest również bardzo piękne i atrakcyjne dla dzieci oraz młodzieży w okresie zimowym. Każda z dostępnych ofert pozwala na zorganizowanie klimatycznego ogniska z pieczeniem kiełbasek, zabaw integracyjnych we własnym zakresie, jazdę na sankach i skorzystanie z dużych możliwości gier stołowych. Można oczywiście wybrać dodatkowe atrakcje, ujęte w poszczególnych i w różnej cenie pakietach, takie jak: zorganizowanie kuligu i przejazdu bryczką, indywidualną przejażdżkę konną, warsztaty o tematyce wykonywania musujących kul do kąpieli oraz klimatyczne warsztaty pieczenia pachnących pierników.

Najwyższa jakość usług

Zapewniamy, że wszystkie dostępne w naszym ośrodku usługi są najwyższej jakości, a atrakcje i aktywności ciekawe zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i ich opiekunów. Posiadamy bogatą ofertę, której celem jest sprostanie licznym oczekiwaniom naszych najmniejszych, jak i nieco większych klientów. Nasz ośrodek czeka do Państwa dyspozycji o każdej porze roku - zarówno na jednodniowe wycieczki, jak i dłuższy pobyt w formie Zielonej Szkoły.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Najnowsze wpisy

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Postaw na kulturę w Siedlisku Janczar

Postaw na kulturę w Siedlisku Janczar

Zagroda Edukacyjna

Zagroda Edukacyjna