1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Atrakcje dla dzieci na Podkarpaciu w Siedlisku Janczar Pstrągowa
Atrakcje dla dzieci na Podkarpaciu w Siedlisku Janczar Pstrągowa

Atrakcje dla dzieci na Podkarpaciu w Siedlisku Janczar Pstrągowa

Planują Państwo rodzinny wypad za miasto? A może szukają Państwo wakacyjnego obozu dla ciekawych świata dzieciaków zafascynowanych jeździectwem? Siedlisko Janczar w Pstrągowej zapewnia mnóstwo atrakcji dla dzieci, które z pewnością nie będą się u nas nudzić. Nasz ośrodek znajduje się w przepięknym otoczeniu lasów i łąk, dzięki czemu rodzice i ich pociechy odpoczną od zgiełku miasta oraz zaznają aktywnego wypoczynku zagwarantowanego przez rozmaite rozrywki (również te bardziej bierne). Zapraszamy do Siedliska Janczar zarówno całe rodziny nastawione na regenerację sił oraz wspólne spędzenie czasu, jak i samodzielne już dzieci zainteresowane jednym z naszych obozów jeździeckich!

Aktywny wypoczynek na łonie natury

Siedlisko Janczar znajduje się zaledwie 20 kilometrów od Rzeszowa na terenie Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Nie muszą Państwo zatem daleko wyjeżdżać, aby móc cieszyć się spokojem, ciszą i malowniczą przyrodą. Można u nas przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu, który w zależności od preferencji i oczekiwań naszych gości może przybrać formę leniwego relaksu albo aktywnego wypoczynku. Eko-wypoczynek stanowi współcześnie coraz popularniejszy sposób na spędzenie weekendu, wakacyjnego urlopu oraz ferii, który bogaty jest w liczne atrakcje dla dzieci. Całe rodziny mogą u nas fantastycznie spędzić wspólnie czas, korzystając z uroków bliskości przyrody i samodzielnie dobranych rozrywek. Oferujemy ich szeroki wybór, dzięki czemu każdy znajdzie idealne rozwiązanie wpasowujące się w gust wszystkich członków rodziny.

Atrakcje dla dzieci

Już samą w sobie atrakcją dla dzieciaków i ich rodziców jest zaciszne otoczenie przyrody, które pozwala na miłe spędzenie czasu w rodzinnym gronie podczas samodzielnie organizowanego sobie czasu, np. w formie spacerów. Do dyspozycji naszych gości oddajemy również przepiękny ogród, siłownię zewnętrzną, plac zabaw dla dzieci oraz strefę basenową w okresie letnim. Leniwy odpoczynek na łonie natury można urozmaicić o aktywnie spędzony czas. Mamy wiele propozycji dla grup zorganizowanych liczących minimum 10 osób, które preferują aktywności fizyczne, zdobywanie nowej wiedzy i poszerzanie horyzontów. Wśród proponowanych przez nas form aktywnego wypoczynku znajdą Państwo między innymi: paintball, bodyzorb, wspinaczkę po specjalnie przeznaczonej do tego ściance, strzelanie z łuku, grę terenową, zabawy integracyjno-sportowe, warsztaty ceramiczne, jazdę quadami, naukę pieczenia chleba czy wycieczkę obejmującą zwiedzanie kilka punktów. Jeśli natomiast po całym dniu zażywania aktywnych rozrywek i wiążących się z nimi emocji będą Państwo chcieli skorzystać ze spokojniejszej formy spędzania wieczoru, oferujemy możliwość zorganizowania nastrojowego ogniska.

Pobyty rodzinne

Mamy do zaoferowania Państwu specjalną ofertę pobytów rodzinnych w Siedlisku Janczar w Pstrągowej, które zostały zadedykowane wspólnemu spędzeniu czasu w gronie najbliższych. Proponowane przez nas aktywności i bierne sposoby relaksu trafią do żądnych przygód i emocji dzieciaków oraz ich rodziców pragnących często skorzystać z bardziej leniwych atrakcji. Omawiany pakiet zawiera dwa noclegi w dobrze wyposażonym i komfortowym ośrodku oraz pełne wyżywienie składające się ze śniadania, obiadu oraz kolacji, jak również przejazd bryczką w okresie letnim albo kulig zimą. Oprowadzimy dzieci na koniu i do ich dyspozycji oddamy basen, plac zabaw, siłownię zewnętrzną, piłkarzyki, billard oraz szachy. W naszym ośrodku czeka na Państwa odpoczynek od codziennych zmartwień i zabieganej rzeczywistości oraz aktywnie spędzony czas przepełniony wyjątkowymi przygodami!

Obozy jeździeckie dla dzieci

Jeśli natomiast Państwa pociechy są zafascynowane końmi i jeździectwem, odsyłamy Was do naszej oferty obozów jeździeckich dedykowanych dzieciom pomiędzy 10. a 17. rokiem życia. Organizowane przez nas wakacje w siodle są przeznaczone dla początkujących entuzjastów jeździectwa oraz osób średniozaawansowanych i zaawansowanych w siodle. W przypadku obozów rekreacyjno-sportowych wszystkie dzieci dzielimy na trzy grupy zajęciowe, aby mogły jak najefektywniej skorzystać z nauki i cieszyć się czasem spędzonym w towarzystwie koni. Oprócz zajęć z końmi zapewniamy liczne atrakcje dodatkowe, które zintegrują wszystkich uczestników obozu, urozmaicą im czas i pozwolą na poszerzenie horyzontów. Organizujemy rozmaite konkursy, warsztaty artystyczne i edukacyjne, zawody sprawnościowe, grę w podchody oraz dyskoteki. Zainteresowanych naszymi obozami jeździeckimi i ich terminami zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą lub kontaktu z nami.

W Siedlisku Janczar w Pstrągowej mogą Państwo liczyć na mnóstwo atrakcji dla dzieci, które spędzą u nas niezapomniany czas, przeżyją kolejne przygody i odpoczną na świeżym powietrzu z dala od zgiełku miasta. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego ośrodka całe rodziny, grupy zorganizowane oraz dzieci powyżej 10. roku życia marzące o nauce jazdy konnej podczas jednego z naszych fantastycznych turnusów.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Zielona szkoła na Podkarpaciu - jakie miejsce wybrać?

Zielona szkoła na Podkarpaciu - jakie miejsce wybrać?

Pensjonat dla koni, co powinno znaleźć się w ofercie?

Pensjonat dla koni, co powinno znaleźć się w ofercie?