Strona główna > Blog >

Komfortowy hotel w malowniczej scenerii

Komfortowy hotel w malowniczej scenerii

Komfortowy hotel w malowniczej scenerii

Siedlisko Janczar w Pstrągowej to miejsce, w którym każdy odnajdzie spokój ducha i wypocznie od zgiełku miasta, a także codziennych problemów. Hotel zlokalizowany jest niedaleko Strzyżowa i Rzeszowa, dzięki czemu nie trzeba przemierzać wielu kilometrów, aby odpocząć na łonie natury. Pensjonat otoczony jest przez rozległe pola i bezkresne lasy, dzięki czemu można odnaleźć tutaj ciszę i spokój. Siedlisko Janczar jest idealnym miejscem na spędzenie weekendu we dwojga, weekendu z rodziną, a także samemu — czeka tu na Ciebie wiele atrakcji biernego lub aktywnego wypoczynku, a także komfortowy hotel z wysokim standardem noclegu. Dlaczego warto spędzić weekend w Siedlisku Janczar?

 

Siedlisko Janczar - gwarancja udanego pobytu

Siedlisko Janczar jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ na miejscu dostępne są różnorodne atrakcje zarówno dla osób ceniących aktywny wypoczynek, np. nauka jazdy konnej czy przejażdżka bryczką, jak i dla osób preferujących wypoczynek bierny, m.in. strefa SPA pod chmurką. Na terenie Siedliska Janczar znajdują się przepiękne ogrody oraz plac zabaw czy nawet otwarta siłownika, z której można korzystać w wolnym czasie. Malownicza sceneria ośrodka wypoczynkowego jest dopełniona dzięki komfortowemu hotelowi, którego pokoje są przystosowane do przyjęcia rodzin z małymi dziećmi, dzięki czemu większość posiada udogodnienia w postaci łóżeczek, stolików oraz licznych zabawek. Obiekt, jakim jest Siedlisko Janczar, spełnia wszystkie restrykcyjne wymogi, dzięki czemu mogą z niego korzystać osoby niepełnosprawne fizycznie. Pokoje hotelu Siedlisko Janczar gwarantują bezpieczny i komfortowy pobyt, ponieważ spełniają one wysokie standardy. Goście hotelowi mogą korzystać z przestronnego parkingu, a także z zewnętrznych basenów, zielonego ogrodu z altaną i zaplecze grillowym w sezonie letnim, natomiast w zimie można wybrać się na spacer po zakamarkach powiatu strzyżowskiego czy zwiedzenia najpopularniejszych atrakcji turystycznych. Warto wiedzieć, że Siedlisko Janczar to nie tylko hotel, ale również miejsce, w którym chętnie organizowane są imprezy okolicznościowe, dzięki czemu ich uczestnicy mogą przenocować w hotelu po jego wcześniejszej rezerwacji.

 

Andrzejki 2021, czyli sezonowe atrakcje Siedliska Janczar!

Już 20 listopada 2021 roku na terenie Siedliska Janczar, a dokładnie Chaty Weselnej Siedliska Janczar, odbędą się Andrzejki 2021, na których przybyłych gości będzie zabawiał Dr Majk. Impreza rozpoczyna się o godzinie 19:00 i będzie trwała aż do białego rana! W programie "Andrzejki 2021" przewidziana jest staropolska kolacja, dwa gorące dania, zimny bufet oraz wiejski stół, stół myśliwski, a także bufet słodkości. Bez limitu goście będą mogli częstować się napojami zimnymi i gorącymi, jak również piwem rzemieślniczym Browar Janczar. Ilość miejsc na Andrzejki 2021 jest ograniczona, dlatego o uczestnictwie w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń. Po zakończonej imprezie można udać się do hotelu Siedlisko Janczar na komfortowy wypoczynek.

Najnowsze wpisy

Imprezy integracyjne  w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Imprezy integracyjne w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Pensjonat dla koni

Pensjonat dla koni

Zobacz również

Sala bankietowa w okolicach Rzeszowa

Sala bankietowa w okolicach Rzeszowa

Wybierz idealny lokal na swoje wesele z Siedliskiem Janczar

Wybierz idealny lokal na swoje wesele z Siedliskiem Janczar