Strona główna > Blog >

Komfortowy hotel w malowniczej scenerii

Komfortowy hotel w malowniczej scenerii

Komfortowy hotel w malowniczej scenerii

Siedlisko Janczar w Pstrągowej to miejsce, w którym każdy odnajdzie spokój ducha i wypocznie od zgiełku miasta, a także codziennych problemów. Hotel zlokalizowany jest niedaleko Strzyżowa i Rzeszowa, dzięki czemu nie trzeba przemierzać wielu kilometrów, aby odpocząć na łonie natury. Pensjonat otoczony jest przez rozległe pola i bezkresne lasy, dzięki czemu można odnaleźć tutaj ciszę i spokój. Siedlisko Janczar jest idealnym miejscem na spędzenie weekendu we dwojga, weekendu z rodziną, a także samemu — czeka tu na Ciebie wiele atrakcji biernego lub aktywnego wypoczynku, a także komfortowy hotel z wysokim standardem noclegu. Dlaczego warto spędzić weekend w Siedlisku Janczar?

 

Siedlisko Janczar - gwarancja udanego pobytu

Siedlisko Janczar jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ na miejscu dostępne są różnorodne atrakcje zarówno dla osób ceniących aktywny wypoczynek, np. nauka jazdy konnej czy przejażdżka bryczką, jak i dla osób preferujących wypoczynek bierny, m.in. strefa SPA pod chmurką. Na terenie Siedliska Janczar znajdują się przepiękne ogrody oraz plac zabaw czy nawet otwarta siłownika, z której można korzystać w wolnym czasie. Malownicza sceneria ośrodka wypoczynkowego jest dopełniona dzięki komfortowemu hotelowi, którego pokoje są przystosowane do przyjęcia rodzin z małymi dziećmi, dzięki czemu większość posiada udogodnienia w postaci łóżeczek, stolików oraz licznych zabawek. Obiekt, jakim jest Siedlisko Janczar, spełnia wszystkie restrykcyjne wymogi, dzięki czemu mogą z niego korzystać osoby niepełnosprawne fizycznie. Pokoje hotelu Siedlisko Janczar gwarantują bezpieczny i komfortowy pobyt, ponieważ spełniają one wysokie standardy. Goście hotelowi mogą korzystać z przestronnego parkingu, a także z zewnętrznych basenów, zielonego ogrodu z altaną i zaplecze grillowym w sezonie letnim, natomiast w zimie można wybrać się na spacer po zakamarkach powiatu strzyżowskiego czy zwiedzenia najpopularniejszych atrakcji turystycznych. Warto wiedzieć, że Siedlisko Janczar to nie tylko hotel, ale również miejsce, w którym chętnie organizowane są imprezy okolicznościowe, dzięki czemu ich uczestnicy mogą przenocować w hotelu po jego wcześniejszej rezerwacji.

 

Andrzejki 2021, czyli sezonowe atrakcje Siedliska Janczar!

Już 20 listopada 2021 roku na terenie Siedliska Janczar, a dokładnie Chaty Weselnej Siedliska Janczar, odbędą się Andrzejki 2021, na których przybyłych gości będzie zabawiał Dr Majk. Impreza rozpoczyna się o godzinie 19:00 i będzie trwała aż do białego rana! W programie "Andrzejki 2021" przewidziana jest staropolska kolacja, dwa gorące dania, zimny bufet oraz wiejski stół, stół myśliwski, a także bufet słodkości. Bez limitu goście będą mogli częstować się napojami zimnymi i gorącymi, jak również piwem rzemieślniczym Browar Janczar. Ilość miejsc na Andrzejki 2021 jest ograniczona, dlatego o uczestnictwie w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń. Po zakończonej imprezie można udać się do hotelu Siedlisko Janczar na komfortowy wypoczynek.

Najnowsze wpisy

Organizacja Komunii Świętej od ogółu do szczegółu

Organizacja Komunii Świętej od ogółu do szczegółu

Organizujecie wesele? Zapraszamy do domu weselnego w Pstrągowej!

Organizujecie wesele? Zapraszamy do domu weselnego w Pstrągowej!

Zobacz również

Atrakcje dla zakochanych w okolicach Rzeszowa

Atrakcje dla zakochanych w okolicach Rzeszowa

Rozgrywki paintballowe Siedliska Janczar

Rozgrywki paintballowe Siedliska Janczar