Strona główna > Blog >

Obóz Jeździecki na Podkarpaciu

Obóz Jeździecki na Podkarpaciu

Obóz Jeździecki na Podkarpaciu

Wakacyjny wypoczynek to doskonała okazja, by spędzić ten czas aktywnie i nauczyć się czegoś nowego lub rozwinąć nową pasję. Świetnym pomysłem są obozy jeździeckie. Biorąc w nich udział można nabyć nowych umiejętności - jazdy konnej, jak i doskonalić naukę jeździectwa jeśli znamy jego podstawy. Jest to świetna propozycja dla dzieci w wieku szkolnym. Spędzenie czasu z rówieśnikami, poznanie nowych kolegów i koleżanek oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu to wymarzone wakacje, które wasze dziecko zapamięta na całe życie. Być może jest to okazja do rozwinięcia pięknej pasji, która w przyszłości stanie się sposobem na życie lub pracą zawodową. Doskonałym miejscem do spędzenia wakacji w siodle jest Siedlisko Janczar. Ośrodek jeździecki zlokalizowany jest w malowniczej wsi Pstrągowa niedaleko Rzeszowa. Jest to malownicze miejsce, które potocznie nazywane jest \"Małymi Bieszczadami\". Jak wyglądają obozy jeździeckie w siedlisku Janczar.

Obóz jeździecki w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar dysponuje profesjonalną Stadniną koni, która powstała z pasji i zamiłowania do tych zwierząt. Ośrodek jeździecki cechuje najwyższy standard pod względem oferowanych usług oraz zaplecza. W stadninie jest obecnie 20 koni różnych ras , między innymi: koń fryzyjski, koń małopolski, szlachetna półkrew czy kuc feliński. Konie te są odpowiednio przygotowane do nauki jazdy dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Dla każdego uczestnika obozu jeździeckiego profesjonalni instruktorzy nauki jazdy dobierają odpowiedniego wierzchowca a także program nauki zgodny z poziomem umiejętności jeździeckich. Lekcje organizowane są w krytej ujeżdżalni. Obozy jeździeckie obejmują siedmiodniowe turnusy. W ich ramach uczestnicy mają zagwarantowane 6 noclegów w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych, wyżywienie obejmujące śniadania, obiady i kolacje. Dzieci znajdują się pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, instruktorskiej i medycznej (NZOZ Eskulap Filia w Pstrągowej). Daje to gwarancję odpowiedniej opieki i bezpieczeństwa podczas nauki jazdy konnej Rzeszów.

Dodatkowe atrakcje podczas obozu jeździeckiego

Obóz jeździecki organizowany przez Siedlisko Janczar obejmuje minimum 7 godzin pracy z końmi w ciągu dnia. Jest to jazda konna Rzeszów, nauka powożenia, woltyżerka połączona z nauką lonżowania, ponny games oraz zajęcia teoretyczne. Zajęcia praktyczne obejmują siodłanie, kiełznanie, lonżownie, naukę jazdy kłusem, stępem oraz galopem. Grupy zaawansowane mają wyjazdy w teren oraz naukę skoków. Dodatkowo uczestnicy obozu jeździeckiego korzystają z edukacyjnych warsztatów pieczenia chleba, ceramicznych lub decupage. Ciekawą rozrywką dla uczestników obozu będzie z pewnością przejazd bryczkami do rezerwatu "Wielki Las" oraz spotkanie z leśniczym, a także przejście tamtejszą ścieżką dydaktyczno-przyrodniczą. Dużą atrakcją będą także rajdy konne dla zaawansowanych, korzystanie z basenu czy ognisko z pieczeniem kiełbasek. W ramach programu dodatkowego uczestnicy obozu będą mogli korzystać z warsztatów artystycznych , wziąć udział w zawodach sprawnościowych, uczestniczyć w dyskotekach oraz zajęciach na siłowni na wolnym powietrzu.

Najnowsze wpisy

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Zacznij aktywnie Nowy Rok

Zacznij aktywnie Nowy Rok

Jak jazda konna wpływa na zdrowie?

Jak jazda konna wpływa na zdrowie?