Strona główna > Blog >

Jesienne atrakcje w Siedlisku Janczar

Jesienne atrakcje w Siedlisku Janczar

Jesienne atrakcje w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar to wyjątkowe miejsce, w którym odpoczniesz od codziennych problemów oraz zgiełku miasta, ponieważ Siedlisko Janczar jest zlokalizowane w Pstrągowej w otoczeniu lasów i pól, co gwarantuje ponadprzeciętny komfort wypoczynku. W Siedlisku Janczar dostępny jest hotel dla gości, w którym z pewnością każdy odnajdzie spokój i ciszę. Nocleg w Siedlisku Janczar to wysoki standard obsługi, komfortowo urządzone wnętrza oraz wiele atrakcji, które całkowicie umilą pobyt. Goście hotelowi mogą korzystać ze strefy SPA pod chmurką, w której odprężą się nie tylko fizycznie, ale również psychiczne, a także dostępne są atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem, np. przejażdżki konne, wycieczki o temacie przewodnim "Śladami Przeszłości" czy przechadzki ścieżkami przyrodniczymi po rezerwacie Wielki Las. Obiekt, jakim jest Siedlisko Janczar, posiada liczne udogodnienia i atrakcje dla miłośników czynnego spędzania wolnego czasu, jak i dla zwolenników biernego leniuchowania. Jakie atrakcje czekają na Ciebie w Siedlisku janczar w sezonie jesiennym?

Podkarpacki Festiwal Szarlotki

Jedną ze "smaczniejszych" atrakcji, która czeka na Ciebie w Siedlisku Janczar, jest VI Podkarpacki Festiwal Szarlotki. Chyba nic nie kojarzy się tak z przepiękną polską jesienią, jak aromatyczne jabłka z cynamonem w kruszonym cieście. Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie na Najsmaczniejszą Szarlotkę i zdobyciem tytułu Podkarpackiego Mistrza Szarlotki 2021 powinni zgłosić się za pośrednictwem odpowiedniego formularza dostępnego na stronie internetowej Siedlisko Janczar. W Festiwalu Szarlotki mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy domowych wypieków — Ci, którzy chcą podzielić się ponadczasowymi recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie, jak również Ci, którzy chcą pochwalić się swoją kreatywnością i innowacyjnym podejściem do pieczenia. VI Podkarpacki Festiwal Szarlotki rusza już 10 października o godzinie 12:00 od uroczystego otwarcia i prezentacji uczestników, którzy wezmą udział w Konkursie na Podkarpackiego Mistrza Szarlotki 2021. W godzinach od 13:00 do 16:00 w Siedlisku Janczar będą odbywały się występy zespołów, warsztaty pszczelarskie, pokazy florystyczne, degustacje regionalnych produktów czy jarmark rękodzieła. Oczywiście nie zabraknie tutaj wyjątkowych atrakcji dla dzieci w postaci: oprowadzania na koniu, dmuchanych zjeżdżalni czy malowania twarzy. O godzinie 16:30 zostaną ogłoszone wyniki Konkursu na Najsmaczniejszą Szarlotkę.

 

Rodzinny pobyt w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar jest miejscem, w którym można zapomnieć o stresie i codziennych pośpiechu, a poświęcić czas swoim bliskim. Rodzinny wypad do Siedliska Janczar to gwarancja wypoczynku w postaci aktywnego lub biernego spędzenia czasu. Jesień jest czasem, w którym dzieci wracają do szkoły, dlatego warto uciec na weekend właśnie do Siedliska Janczar, gdzie będzie można zregenerować siły i przeżyć wiele przygód w rodzinnym towarzystwie. Dla rodzin Siedlisko Janczar przygotowało specjalny pakiet rodzinny, w którym znajduje się nocleg, całodzienne wyżywienie, jak również atrakcje w postaci przejazdów bryczką czy oprowadzaniu na koniu w ośrodku jeździeckim Siedliska Janczar.

Najnowsze wpisy

Niepowtarzalny klimat wesela w stylu rustykalnym

Niepowtarzalny klimat wesela w stylu rustykalnym

Rustykalne wesele, czyli właściwie jakie?

Rustykalne wesele, czyli właściwie jakie?

Zobacz również

Jak wybrać szkółkę jeździecką?

Jak wybrać szkółkę jeździecką?

Wieczór kawalerski lub panieński na Podkarpaciu

Wieczór kawalerski lub panieński na Podkarpaciu