1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Jesienne atrakcje w Siedlisku Janczar
Jesienne atrakcje w Siedlisku Janczar

Jesienne atrakcje w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar to wyjątkowe miejsce, w którym odpoczniesz od codziennych problemów oraz zgiełku miasta, ponieważ Siedlisko Janczar jest zlokalizowane w Pstrągowej w otoczeniu lasów i pól, co gwarantuje ponadprzeciętny komfort wypoczynku. W Siedlisku Janczar dostępny jest hotel dla gości, w którym z pewnością każdy odnajdzie spokój i ciszę. Nocleg w Siedlisku Janczar to wysoki standard obsługi, komfortowo urządzone wnętrza oraz wiele atrakcji, które całkowicie umilą pobyt. Goście hotelowi mogą korzystać ze strefy SPA pod chmurką, w której odprężą się nie tylko fizycznie, ale również psychiczne, a także dostępne są atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem, np. przejażdżki konne, wycieczki o temacie przewodnim "Śladami Przeszłości" czy przechadzki ścieżkami przyrodniczymi po rezerwacie Wielki Las. Obiekt, jakim jest Siedlisko Janczar, posiada liczne udogodnienia i atrakcje dla miłośników czynnego spędzania wolnego czasu, jak i dla zwolenników biernego leniuchowania. Jakie atrakcje czekają na Ciebie w Siedlisku janczar w sezonie jesiennym?

Podkarpacki Festiwal Szarlotki

Jedną ze "smaczniejszych" atrakcji, która czeka na Ciebie w Siedlisku Janczar, jest VI Podkarpacki Festiwal Szarlotki. Chyba nic nie kojarzy się tak z przepiękną polską jesienią, jak aromatyczne jabłka z cynamonem w kruszonym cieście. Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie na Najsmaczniejszą Szarlotkę i zdobyciem tytułu Podkarpackiego Mistrza Szarlotki 2021 powinni zgłosić się za pośrednictwem odpowiedniego formularza dostępnego na stronie internetowej Siedlisko Janczar. W Festiwalu Szarlotki mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy domowych wypieków — Ci, którzy chcą podzielić się ponadczasowymi recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie, jak również Ci, którzy chcą pochwalić się swoją kreatywnością i innowacyjnym podejściem do pieczenia. VI Podkarpacki Festiwal Szarlotki rusza już 10 października o godzinie 12:00 od uroczystego otwarcia i prezentacji uczestników, którzy wezmą udział w Konkursie na Podkarpackiego Mistrza Szarlotki 2021. W godzinach od 13:00 do 16:00 w Siedlisku Janczar będą odbywały się występy zespołów, warsztaty pszczelarskie, pokazy florystyczne, degustacje regionalnych produktów czy jarmark rękodzieła. Oczywiście nie zabraknie tutaj wyjątkowych atrakcji dla dzieci w postaci: oprowadzania na koniu, dmuchanych zjeżdżalni czy malowania twarzy. O godzinie 16:30 zostaną ogłoszone wyniki Konkursu na Najsmaczniejszą Szarlotkę.

 

Rodzinny pobyt w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar jest miejscem, w którym można zapomnieć o stresie i codziennych pośpiechu, a poświęcić czas swoim bliskim. Rodzinny wypad do Siedliska Janczar to gwarancja wypoczynku w postaci aktywnego lub biernego spędzenia czasu. Jesień jest czasem, w którym dzieci wracają do szkoły, dlatego warto uciec na weekend właśnie do Siedliska Janczar, gdzie będzie można zregenerować siły i przeżyć wiele przygód w rodzinnym towarzystwie. Dla rodzin Siedlisko Janczar przygotowało specjalny pakiet rodzinny, w którym znajduje się nocleg, całodzienne wyżywienie, jak również atrakcje w postaci przejazdów bryczką czy oprowadzaniu na koniu w ośrodku jeździeckim Siedliska Janczar.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Eko-wypoczynek na Podkarpaciu

Eko-wypoczynek na Podkarpaciu

NOCLEGI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

NOCLEGI w Siedlisku Janczar w Pstrągowej