1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Nowa atrakcja w Siedlisku Janczar!
Nowa atrakcja w Siedlisku Janczar!

Nowa atrakcja w Siedlisku Janczar!

Mamy w naszej ofercie fantastyczną nowość dedykowaną wszystkim maluchom i dzieciom do 12. roku życia! Jeśli jeszcze nie odwiedziliście Krainy Zabaw w Siedlisku Janczar w Pstrągowej, koniecznie musicie nadrobić tę zaległość. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz ośrodek był miejscem w pełni bezpiecznym i atrakcyjnym dla wszystkich milusińskich oraz ich rodziców. Najnowszym owocem naszych w tym kierunku dążeń jest właśnie Kraina Zabaw gwarantująca dzieciom mnóstwo frajdy, pomysłów do kreatywnej zabawy oraz możliwości nauki poprzez zabawę. Jesteście ciekawi, jakie dokładniej atrakcje ma do zaoferowania nasza nowość? Interesuje Was, co możemy zaproponować Wam w ramach odwiedzin Krainy Zabaw? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w dalszej części artykułu.

Nowe miejsce dla najmłodszych

Siedlisko Janczar w Pstrągowej to miejsce wręcz stworzone z myślą o rodzinnych pobytach czy też wycieczkach grup zorganizowanych. Stale rozszerzamy ofertę naszego ośrodka o kolejne atrakcje dla dzieci, aby spędzony w Siedlisku Janczar czas był wyjątkowym i niezapomnianym. Możemy się pochwalić nową atrakcją, czyli Krainą Zabaw, która jest już otwarta dla wszystkich naszych gości. Każde dziecko 0-12 lat znajdzie u nas coś dla siebie, ponieważ oferujemy wiele elementów i miejsc do zabawy dedykowanym różnym grupom wiekowym. Głównym punktem jest oczywiście konstrukcja zabawowa, której wręcz nie mogło zabraknąć w tego typu miejscu. Tworzą ją liczne elementy przeszkód, zjeżdżalnia, trampoliny oraz uwielbiany przez wszystkie dzieci basen z kulkami. Naszą Krainę Zabaw zaopatrzyliśmy również w: bąbelkowy kącik dla najmłodszych, rozmaite domki tematyczne pozwalające smykom na wcielenie się w różne role, magiczny dywan oraz kącik interaktywny. Zadbaliśmy także o obecność mini strefy kawiarnianej, w której rodzice będą mogli spokojnie usiąść i wypić kawę, a dzieci odpocząć przed dalszą zabawą i kolejnymi wyzwaniami konstrukcji pełnej elementów przeszkód. Posiadamy w sprzedaży zimne i gorące napoje, przekąski oraz pamiątki.

Oferta krainy zabaw

Kraina Zabaw w Siedlisku Janczar serdecznie zaprasza zarówno indywidualnych gości, jak i grupy zorganizowane powyżej dziesięciu osób do pełnej frajdy, wyzwań i inwencji twórczej zabawy. Ostatnia wymieniona grupa klientów może liczyć na specjalną ofertę, o której szczegółach informacji udzielamy w kontakcie osobistym, telefonicznym lub e-mailowym. Umożliwiamy również organizację urodzin trwających trzy godziny (istnieje opcja ich przedłużenia). W ich ramach wynajmujemy organizatorom kącik urodzinowy, który wyposażamy w podstawową zastawę stołową, napoje oraz słone i słodkie przekąski. Zapewniamy solenizantom oraz zaproszonym przez nich gościom pełną emocji i niezapomnianych wrażeń zabawę! Jeśli natomiast zastanawiacie się nad prezentem na urodziny lub z innej okazji dla dziecka, przypominamy o możliwości zakupu u nas bonu podarunkowego do wykorzystania na wybrana usługę w Siedlisku Janczar w Pstrągowej, w tym właśnie spędzenie czasu w Krainie Zabaw. Atrakcja ta jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-20:00, a w weekend - od 12:00 do 20:00. Szczególnie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do odwiedzenia nas w TANIE ŚRODY, kiedy to pobyt w Krainie Zabaw może trwać bez limitu za jedynie 15 złotych.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszej nowej atrakcji i życzymy znakomitej zabawy!

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Postaw na kulturę w Siedlisku Janczar

Postaw na kulturę w Siedlisku Janczar