1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Na co zwrócić uwagę, planując wesele w stylu rustykalnym?
Na co zwrócić uwagę, planując wesele w stylu rustykalnym?

Na co zwrócić uwagę, planując wesele w stylu rustykalnym?

Zastanawiają się właśnie Państwo nad organizacją wesela Rzeszów i rozważają różne możliwości odnośnie klimatu oraz tematu imprezy? Nie są Państwo wielbicielami stylu glamour i klasycznej elegancji? Wesele rustykalne stanowi świetne rozwiązanie dla Państwa Młodych stawiających na pierwszym miejscu luźną atmosferę przyjęcia, otoczenie pięknej przyrody i nieformalny a jednocześnie efektowny wystrój. Jeśli planują właśnie Państwo wesele w stylu rustykalnym odbywające się w Siedlisku Janczar w Pstrągowej, bardzo chętnie podpowiemy, na co należy zwrócić uwagę i o czym warto pamiętać podczas jego organizacji.

Wnętrze w stylu rustykalnym

Jedną z najważniejszych kwestii podczas organizacji wesela w stylu rustykalnym jest wybór odpowiedniego miejsca odbywania się imprezy. Powinno estetyką i klimatem nawiązywać do folkloru oraz "powrotu do natury". Niektórzy Państwo Młodzi decydują się na wesele na świeżym powietrzu lub w drewnianej stodole, rozwiązania te nie są jednak całkowicie pozbawione wad. Zdecydowanie lepszą opcją będzie zorganizowanie wesela rustykalnego w specjalnie przygotowanym do tego miejscu i jednocześnie oferującym kompleksową obsługę gości, pełne menu i wiele innych atrakcji. Siedlisko Janczar zlokalizowane niedaleko od Rzeszowa może oddać do dyspozycji Państwa Młodych i ich gości całoroczną Chatę weselną lub dom weselny Pstrągowa.

Chata weselna stanowi jedyne takie miejsce na Podkarpaciu. Jej ściany w całości zostały pokryte drewnem i zdobią je duże okna przybliżające gości weselnych do świata przyrody. Sala doskonale wpasowuje się w klimat wiejski, oczarowując swoim drewnianym zapachem i estetyką. Organizacji wesela Rzeszów w stylu rustykalnym została również zadedykowana Karczma weselna. W ramach jej kompleksowej oferty Państwo Młodzi mogą liczyć na wyśmienite menu (z możliwością wyboru dań należących do kuchni wegetariańskiej), zimną płytę, owoce i napoje. Istnieje także możliwość przygotowania na specjalne życzenie Państwa dodatkowych smakołyków gwarantujących niezapomnianą ucztę kulinarną i jednocześnie idealnie wpasowujących się w klimat wesela rustykalnego. Są to m.in.: stół wiejski, stół myśliwski, dzik pieczony, prosię pieczone faszerowane oraz piwo kraftowe z Browaru Janczar. Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem wesela pod hasłem "powrotu do natury", wystrój w klimacie wiejskim i pyszne menu można uatrakcyjnić odpowiednią muzyką, dekoracjami a nawet stylizacjami Pary Młodej, druhen i drużby oraz niekiedy również wszystkich gości weselnych.

Bliskie otoczenie natury

Trudno sobie wyobrazić idealne wesele nawiązujące do klimatu wsi i "powrotu do natury" w ogóle bez bliskiego otoczenia przyrody. Siedlisko Janczar w Pstrągowej leży na terenie Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, który jest potocznie określany mianem "Małych Bieszczad". Państwo Młodzi i ich goście mogą spodziewać się zatem lokalizacji odległej od zgiełku miasta, świeżego powietrza oraz niesamowitych widoków na lasy i łąki. Uczestnicy wesela mogą dodatkowo skorzystać z uroków naszego cudownego ogrodu, w którym Państwo Młodzi mogą zrobić sobie nastrojową i romantyczną sesję zdjęciową. Dom weselny w Pstrągowej leży jedynie jakieś 20 km od stolicy Podkarpacia, a jednocześnie zapewnia zaciszne i malownicze otoczenie przyrody stanowiącej podstawę dla realizacji wesela w stylu rustykalnym.

Dekoracje, stylizacje i szczegóły

Cały klimat wesela decydujący poniekąd o powodzeniu całej imprezy tkwi w szczegółach - dekoracjach, kwiatach i stylizacjach. Zdecydowanie nie powinno się ich pomijać podczas organizacji wesela w stylu rustykalnym - w tym wypadku mogą się Państwo zdecydować na elementy nawiązujące do folkloru i natury. Stoły mogą przykładowo zostać udekorowane koronkowymi serwetami bądź lnianymi obrusami, na których będą znajdować się piękne bukiety wykonane ze świeżych kwiatów, świece czy też plastry drewna. Ważne jest również, aby wybrana papeteria ślubna współgrała z wystrojem wnętrza i stylem samego wesela. Bardzo chętnie podpowiemy Państwu, jakie dekoracje będą świetnie się prezentowały podczas wesela odbywającego się w Chacie weselnej lub w Karczmie weselnej w Siedlisku Janczar.

Wraz z naszą kompleksową ofertą przeżyją Państwo niezapomniany i idealny dzień zaślubin w otoczeniu malowniczej przyrody "Małych Bieszczad". Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją wesela Rzeszów w Siedlisku Janczar lub dopytaniem o szczegóły, zapraszamy do kontaktu.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Archery tag - czyli łucznictwo dla dzieci w pobliżu Rzeszowa

Archery tag - czyli łucznictwo dla dzieci w pobliżu Rzeszowa

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow