Końcówka września oznacza koniec wakacji dla najstarszej grupy zdobywającej wiedzę- studentów. Popularne adapciaki to kilkudniowe obozy integracyjne dla nowo przyjętych żaków. Obozy takie to nie tylko świetna okazja do poznania braci studenckiej ze starszych roczników, ale także czas na doskonałą i beztroską zabawę zanim na dobre trzeba będzie zasiąść w salach wykładowych. Przyjęło się, że obozy takie organizowane są w atrakcyjnych pod względem przyrody i dostępnych rozrywek miejscach, gdzie uczestnicy będą mogli wziąć udział w szkoleniach i kursach, ale także bawić się korzystając z różnych rozrywek sportowych, tańca itp. a także przy ogniskach lub grillach. Doskonałym miejscem na tego typu obóz integracyjny na Podkarpaciu jest Siedlisko Janczar. Miejsce to znajduje się w bliskiej odległości od Rzeszowa -stolicy Podkarpacia, który od lat uznawany jest za miasto studenckie. Jakie atrakcje czekają na studentów w Siedlisku Janczar?

Imprezy integracyjne w Siedlisku Janczar

Jednym z największych atutów Siedliska Janczar jest jego atrakcyjne położenie. Ośrodek znajduje się na malowniczych terenach pogórza dynowsko - czudeckiego we wsi Pstrągowa. Miejsce to potocznie jest nazywane Małymi Bieszczadami, gdzie oprócz dzikiej przyrody, ciszy i znakomitego klimatu w bezchmurne dni z najwyższego wzniesienia można podziwiać szczyty tatr. Jednocześnie miejsce to jest w bliskiej odległości od Rzeszowa i bez problemu można tu dojechać z wszystkich pobliskich miejscowości. Ogromny potencjał turystyczny tego miejsca jest doskonale wykorzystany. Hotel Strzyżów dysponuje 80 miejscami noclegowymi. Oferowane pokoje są komfortowo wyposażone, posiadają łazienki i klimatyzację, a w każdym z nich jest także darmowy dostęp do internetu. Ponadto Siedlisko Janczar posiada modernistyczne zaplecze konferencyjne, co umożliwia organizację w pełni profesjonalnych szkoleń i konferencji.

Atrakcje w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar to miejsce, które sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Na uczestników imprez integracyjnych Strzyżów czeka tu szereg różnych atrakcji, które sprawią, że wyjazd ten będzie niezapomnianą przygodą wspominaną przez wiele lat. Położenie ośrodka sprzyja pieszym wędrówkom i spacerom po okolicznych terenach. Ciekawym elementem pobytu mogą być przejażdżki konne lub bryczką ponieważ w Siedlisku Janczar działa profesjonalna stadnina koni. Dla amatorów aktywnego wypoczynku na łonie natury istnieje możliwość korzystania z obiektów rekreacyjno- sportowych, np. boiska do gry w siatkówkę. Nieodłącznym elementem wyjazdów integracyjnych są gry zespołowe, które sprzyjają świetnej zabawie i współpracy w grupie, a tym samym poznawaniu nowych osób. Uczestnicy będą więc mogli skorzystać tu z gry w Paintball, Archegy Tag, przeciągania liny, czy jeździe quadami. Ciekawą rozrywką sprzyjającą zdobyciu nowych umiejętności będą także warsztaty taneczne, bibułkarskie, ceramiczne, nauka pieczenia chleba. Zwieńczeniem każdego dnia pobytu może być wspólne ognisko lub grill. Do dyspozycji gości jest tu duża i mała chata grillowa z pełnym nagłośnieniem, co umożliwia zorganizowanie niezapomnianej imprezy do białego rana. Zatem jeśli zastanawiasz się gdzie zorganizować udaną imprezę integracyjną serdecznie zapraszamy do Siedliska Janczar.

Najnowsze wpisy

Obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie

Oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Zobacz również

Archery tag - czyli łucznictwo dla dzieci w pobliżu Rzeszowa

Archery tag - czyli łucznictwo dla dzieci w pobliżu Rzeszowa

Jazda konna - dlaczego warto?

Jazda konna - dlaczego warto?