1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Jak zorganizować przyjęcie komunijne?
Jak zorganizować przyjęcie komunijne?

Jak zorganizować przyjęcie komunijne?

Udane i pełne licznych atrakcji przyjęcie komunijne stanowi marzenie większości młodzieńców, którzy długo przygotowują się do dnia Komunii Świętej i z wielką niecierpliwością go oczekują. Jednocześnie jest to niezwykle ważne wydarzenie w życiu całej rodziny, której członkowie pragną towarzyszyć dziecku w uroczystościach kościelnych i uczestniczyć w organizowanym przez jego rodziców późniejszym przyjęciu. Organizacja komunii Rzeszów to spore przedsięwzięcie wymagające wcześniejszego zaplanowania, znalezienia najlepszego miejsca na przyjęcie, zaproszenia wszystkich gości, przygotowania atrakcji i wielu innych. Od czego zacząć urządzanie przyjęcia komunijnego? Jakie elementy należy koniecznie wziąć pod uwagę? O czym warto pamiętać? Praktyczne porady dotyczące planowania komunii znajdą Państwo w niniejszym artykule.

Planowanie komunii - od czego zacząć?

Organizacja przyjęcia komunijnego stanowi zadanie wymagające wcześniejszego zaplanowania i mnóstwa pracy - jeśli zdecydują się Państwo na komunię u siebie w domu. Przed przystąpieniem do działania należy koniecznie ustalić budżet, jakim dysponujemy, oraz ilość gości, których planujemy zaprosić. W następnym kroku warto zastanowić się nad tym, czy przyjęcie wolimy zorganizować samodzielnie w warunkach domowych, czy też opowiadamy się za powierzeniem tego zadania doświadczonym specjalistom. Drugie rozwiązanie jest coraz częściej wybierane ze względu na jego wygodę, gwarancję zadowolenia wszystkich gości i możliwość poświęcenia całego czasu na przygotowania do najważniejszych uroczystości kościelnych, czyli Pierwszej Komunii Świętej.

Przyjęcie komunijne w lokalu

Komunie i chrzciny odbywające się w lokalu to spore ułatwienie dla dzieci i ich rodziców, a jednocześnie opcja gwarantująca świetną zabawę, wyjątkową atmosferę oraz wyśmienitą kuchnię. Osoby planujące właśnie komunię Rzeszów mogą zdecydować się na skorzystanie z bogatej oferty naszego "Siedliska Janczar", które zlokalizowane jest w pobliżu Strzyżowa i jedynie około 20 kilometrów od Rzeszowa. Posiadamy aż piętnastoletnie doświadczenie w planowaniu wyjątkowych przyjęć komunijnych, jesteśmy więc doskonale obeznani z aktualnie panującymi trendami, preferencjami gości i atrakcjami cieszącymi się największą popularnością. Możemy doradzić Państwu najlepsze rozwiązania i zadbać o to, aby dzień Pierwszej Komunii Świętej stał się przeżyciem niezapomnianym i radosnym.

Organizacja przyjęcia komunijnego w lokalu nie tylko pozwoli Państwu zaoszczędzić mnóstwo czasu, ale też zagwarantuje odpowiednią ilość miejsca dla zaproszonych gości. Obecnie nie w każdym domu są ku temu możliwości, aby pomieścić całą rodzinę - zwłaszcza gdy jest ona spora. Komunia w "Siedlisku Janczar" stanowi również gwarancję smacznej kuchni, pięknego wystroju wnętrza, mnóstwa atrakcji dla dzieci oraz malowniczego tła przyrody. Może ono zostać wykorzystane do wykonania pamiątkowych zdjęć, jak również służyć wypoczynkowi w gronie najbliższych, spacerom po wspaniale urządzonym ogrodzie i zabawom dzieci. Do dyspozycji milusińskich oddajemy nasz plac zabaw oraz zapewniamy wesoły przejazd bryczką.

Menu przyjęcia komunijnego

Jednym z najważniejszych elementów przyjęcia komunijnego jest wybrane menu. To smak gorących dań, słonych przekąsek i słodyczy będzie towarzyszyć zaproszonym gościom przez czas trwania całej komunii, zadowalając ich podniebienia oraz uprzyjemniając im spędzony czas. W ramach przyjęcia komunijnego w "Siedlisku Janczar" gwarantujemy: trzydaniowy obiad, kolację, bufet zimny, owoce oraz napoje. Możemy również zaproponować Państwu dodatkowe możliwości, które pozwolą na powierzenie nam organizacji całej komunii Rzeszów. Są to: tort komunijny, ciasta i ciasteczka, bufet chłopski oraz stół lemoniadowy. Przygotowane przez nas potrawy są smaczne, zdrowe i świeże, jak również bierzemy pod uwagę różne życzenia Państwa, np. możemy zaserwować inne danie główne dorosłym, a inne dzieciom.

Atrakcje i dekoracje

Przyjęciu komunijnemu powinna towarzyszyć elegancka oprawa, którą gwarantujemy w "Siedlisku Janczar". Potrawy serwujemy na pięknej porcelanie, na stołach umieszczamy cudowne dekoracje kwiatowe i zapewniamy pokrowce na krzesła. Osoby decydujące się na organizację komunii Rzeszów w domu muszą samodzielnie zadbać o wszystkie elementy wystroju, co wiąże się z poświęconym czasem i wydatkami na zakup ozdób. Przyjęcie komunijne w lokalu jest o tyle wygodne, że organizatorzy nie muszą się o nic martwić i jednocześnie otrzymują elegancką oraz dopracowaną w każdym calu imprezę. Po stronie rodziców i ich dzieci zostaje jedynie zakup zaproszeń i wręczenie ich gościom oraz ustalenie z nami szczegółów i opcji, na które Państwo się decydują, a o które wolą zadbać samodzielnie.

Aby odbywająca się u nas komunia była jeszcze bardziej udana, zapewniamy liczne atrakcje dla dzieci. Przejazd bryczką, interesujące zabawy prowadzone przez kreatywne animatorki, kącik zabaw dla dzieci oraz plac zabaw dostarczają dzieciakom mnóstwo frajdy. Smyki z pewnością nie będą się nudzić, a ich rodzice otrzymają chwilę dla siebie, którą mogą spędzić na rozmowach przy stole, spacerze po naszym pięknym ogrodzie i wypiciu pysznej kawy lub herbaty. Bardzo chętnie podpowiemy Państwu, jak zorganizować komunię i na jakie elementy przyjęcia warto zwrócić uwagę, aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej radosnym, pięknym i niezapomnianym. Zapraszamy do telefonicznego, e-mailowego lub osobistego kontaktu z nami.

Najnowsze wpisy

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Noclegi w okolicy Strzyżowa

Noclegi w okolicy Strzyżowa

Rodzinny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Rodzinny wypoczynek w Siedlisku Janczar