1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Imprezy okolicznościowe w Siedlisku Janczar
Imprezy okolicznościowe w Siedlisku Janczar

Imprezy okolicznościowe w Siedlisku Janczar

Imprezy okolicznościowe to rozmaite spotkania towarzyskie i uroczystości organizowane z powodu różnych ważnych oraz wyjątkowych okazji. Niezależnie od wyboru ich formy i wielkości wydawanej imprezy, wymagają one specjalnej oprawy - miejsca odpowiadającego oczekiwaniom organizatorów i ich gości, wyśmienitej kuchni, profesjonalnej obsługi oraz różnorodnych atrakcji. To wszystko oferuje Siedlisko Janczar w ramach organizacji imprez Pstrągowa, wśród których możemy przede wszystkim wskazać: imprezy integracyjne Strzyżów (w tym firmowe), komunie, chrzciny, imieniny, jubileusze, osiemnastki czy też studniówki. Zaciszna okolica ośrodka usytuowanego zaledwie 20 km od Rzeszowa sprzyja organizacji tych przedsięwzięć, a samo Siedlisko Janczar ma do zaproponowania kompleksową ofertę imprez Strzyżów, jak również jest w stanie dostosować ją do konkretnych Państwa oczekiwań.

 

Imprezy firmowe

Organizacja imprez integracyjnych Rzeszów stanowi doskonałą opcję w szczególności dla firm. Takie przedsięwzięcia są nie tylko formą nagrody dla pracowników i pozwalają im wspólnie spędzić czas poza miejscem pracy, ale również motywują ich do angażowania się w wykonywanie obowiązków zawodowych oraz sprzyjają budowie pozytywnej atmosfery panującej w firmie - pełnej życzliwości, szacunku do każdego i wzajemnej pomocy. Siedlisko Janczar w Pstrągowej specjalizuje się w organizacji właśnie takich imprez, zapewniając im wyjątkowy klimat, wyśmienitą oprawę kulinarną oraz fantastyczne atrakcje. Ich wybór dostosowujemy do życzeń Państwa oraz charakteru przedsięwzięcia - może ono bowiem przybrać postać zarówno eleganckiego przyjęcia z występem kapeli na żywo, jak i nastrojowego a zarazem nieco luźniejszego ogniska bądź grilla.

Organizowaną w Siedlisku Janczar imprezę firmową Bieszczady można uzupełnić między innymi o: spokojny relaks w strefie basenowej, pełną śmiechu i zdrowej rywalizacji rozgrywkę w paintballa, różne gry o charakterze integracyjno-sportowym, indywidualną jazdę konną bądź w zaprzęgu, skutery, quady i wiele, wiele innych. Jako że dysponujemy bardzo dużą bazą noclegową zaopatrzoną w pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe zawierające liczne udogodnienia dla gości, umożliwiamy również organizację imprez integracyjnych Strzyżów przybierających postać kilkudniowych pobytów. Zapewnione przez nas różne atrakcje, dostęp do strefy basenowej i zewnętrznej siłowni latem oraz piękna okolica bogata w piesze i rowerowe szlaki sprawią, że Państwo i Państwa goście spędzą w ośrodku bardzo przyjemny czas oraz niezapomniane chwile.

 

Imprezy w rodzinnym gronie

Pięknie udekorowane i perfekcyjnie wyposażone sale, klimatyczna chata grillowa oraz miejsce z przeznaczeniem na ognisko znajdujące się na terenie Siedliska Janczar w Pstrągowej stanowią również świetną propozycję na organizację różnych imprez w gronie najbliższych. Nasza oferta obejmuje możliwość organizacji chrzcin i komunii, które wymagają szczególnie eleganckiej oprawy, smacznej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Ten typ imprez okolicznościowych nie może w wielu przypadkach się wręcz odbyć bez atrakcji dla dzieci, co także uwzględniamy w naszej profesjonalnej i kompleksowej ofercie. Dużą popularnością wśród naszych gości cieszy się też organizacja wydarzeń i spotkań rodzinnych w nieco luźniejszym tonie. Kwestie z tym związane możemy dostosować do Państwa preferencji i charakteru danej imprezy (m.in. imienin, urodzin bądź rocznicy ślubu).

 

Imprezy młodzieżowe i nie tylko

Oferta imprez okolicznościowych w Siedlisku Janczar w Pstrągowej uwzględnia również organizację różnych uroczystości i spotkań towarzyskich dedykowanych młodzieży oraz młodym dorosłym. Ośrodek stanowi bowiem wprost fantastyczne rozwiązanie dla uczynienia go miejscem odbywania się osiemnastek. W zależności od życzeń Państwa może to być impreza przy grillu, z muzyką na żywo bądź z innym tematem przewodnim lub konkretnymi atrakcjami na pierwszym planie. Indywidualnie dobieramy również menu uwzględniające: dania główne, desery, ciasta, tort oraz przekąski. Ponadto, zaciszna okolica ośrodka oraz życzliwa i profesjonalna załoga sprzyjają organizacji osiemnastek, podczas których trwania niezbędnymi elementami są kameralność i dyskrecja. W naszej ofercie posiadamy również opcję studniówki w Siedlisku Janczar, która stanowi szczególny rodzaj imprezy okolicznościowej w formie przedmaturalnego balu. Jeżeli są Państwo zainteresowani jego organizacją u nas lub posiadają własne propozycje w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu z nami. Z wielką chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Eko wakacje na Podkarpaciu

Eko wakacje na Podkarpaciu