1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Ferie w siodle
Ferie w siodle

Ferie w siodle

Czas ferii zimowych jest momentem, w którym można spędzić niezapomniane chwile odpoczywając i jednocześnie realizując swoje pasje. Jeżeli jest ku temu okazja warto wykorzystać ten czas najlepiej jak to możliwe, nie siedząc bezczynnie w domu nudząc się, lecz by zrobić coś bardziej atrakcyjnego, co będzie owocowało na przestrzeni miesięcy, czy lat. Aktywność fizyczna jest nie tylko dobra dla naszego ciała, ale i dla ducha, którego hartuje się na naszą korzyść. Doświadczając przy tym niesamowitych rezultatów. Dlatego też Siedlisko Janczar w Pstrągowej oferuje spędzenie czasu ferii zimowych u siebie w stadninie.

 

Ferie w siodle

Propozycja ferii zimowych tzw. „FERII W SIODLE”, które odbędą się od 16.01.2023 r. do 22.01.2023 r. są idealną propozycją dla wszystkich miłośników jazdy konnej. Tym bardziej, że Pstrągowa znajduje się niedaleko Rzeszowa. Organizowane obozy jeździeckie w Siedlisku Janczar w Pstrągowej są przygotowywane idealnie pod względem predyspozycji uczestników. Tworzone są grupy, w których znajdują się osoby o podobnych umiejętnościach względem jazdy konnej. Dzięki temu prowadzone zajęcia przynoszą więcej korzyści, gdyż instruktorzy koncentrują się w ten czas na konkretnych predyspozycjach uczestników, nad którymi trzeba koniecznie popracować i poświęcić im nieco więcej czasu, niż czynnościom, które się wcześniej już opanowało. Turnus jest idealną propozycją spędzenia czasu w gronie osób, które mają podobne zainteresowania, dzięki czemu można poszerzyć swoje horyzonty, jak i dzielić się doświadczeniami z innymi uczestnikami obozu jeździeckiego. Organizowane zajęcia są prowadzone zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniu, wszystko zależy od warunków atmosferycznych jakie panują i czy umożliwiają zorganizowanie czasu na świeżym powietrzu. Dlatego też przygotowywane są alternatywy do prowadzenia zajęć wewnątrz budynku, ale i zakładając opcję spędzenia aktywnie czasu w otwartej przestrzeni.

 

Jazda konna przede wszystkim!

Jeżeli rodzic jest zainteresowany wysłaniem swojej pociechy na tego typu obóz, gdzie jazda konna, jak i nauka jazdy konnej jest priorytetem. Będzie to zdecydowanie przyjemne i niezwykle korzystne zaplanowanie czasu, który nasycony będzie tematyką, jaką są konie i jeździectwo. Należy wysłać e-mail na adres biuro@siedliskojanczar.pl lub skontaktować się telefonicznie z siedliskiem, po czym uzyskają Państwo niezbędne informacje dotyczące organizowanego obozu jeździeckiego. Więcej szczegółów dostępnych jest także na stronie internetowej Siedliska Janczar w Pstrągowej wraz z charakterystyką organizowanych „FERII W SIODLE”. Na uczestników obozu jeździeckiego, będzie czekało sporo atrakcji, dzięki którym po ukończeniu ferii będą ponownie chcieli wrócić do Siedliska Janczar w Pstrągowej, aby kontynuować dalszą edukację w kierunku udoskonalania jazdy konnej. Z tym, że najmłodszy uczestnik musi mieć ukończone 10 lat, aby wziąć udział w obozie jeździeckim i maksymalnie 17 lat. Organizatorzy turnusu zapewniają o wszystkich przestrzeganych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, jak i Ministerstwa Zdrowia. Gwarantują również wykwalifikowaną kadrę wychowawców oraz instruktorów, którzy na co dzień są powiązani z siedliskiem i mają najlepsze kwalifikacje i predyspozycje, które z pewnością posłużą do prowadzenia organizowanego obozu jeździeckiego o takim charakterze jaki jest zaprezentowany w ofercie.

Najnowsze wpisy

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Rozrywki dla dzieci na weselu w Siedlisku Janczar

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Wesele marzeń pod Rzeszowem w rytmie slow

Zobacz również

Catering na każdą okazję - sprawdź ofertę Siedliska Janczar

Catering na każdą okazję - sprawdź ofertę Siedliska Janczar

Wakacje z dziećmi, zaplanuj niezapomniany pobyt rodzinny w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Wakacje z dziećmi, zaplanuj niezapomniany pobyt rodzinny w Siedlisku Janczar w Pstrągowej