1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Co powinno się znaleźć w ofercie sali weselnej?
Co powinno się znaleźć w ofercie sali weselnej?

Co powinno się znaleźć w ofercie sali weselnej?

Jesteście już po zaręczynach i podzieliliście się tą szczęśliwą informacją z rodzicami oraz najbliższymi wam osobami? W takim razie nadeszła pora poszukiwania odpowiedniego miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Na samym początku, warto sporządzić listę miejsc, które nas interesują, a następnie zacząć dzwonić i umawiać się na spotkanie — oczywiście wcześniej, warto dopytać, czy wybrany termin jest wolny, ponieważ szkoda tracić cenny czas na oglądanie obiektu, który nie będzie dla nas dyspozycyjny. Często zdarza się tak, że jesteśmy na tyle zachwyceni naszym wymarzonym miejscem, w którym ma się odbyć przyjęcie weselne, że zapominamy o zadaniu kilku ważnych pytań dotyczących oferty. Oczywiście zazwyczaj oferta jest integralną częścią umowy i wszystko jest na niej szczegółowo wypisane. Co powinno znaleźć się w ofercie weselnego obiektu?

Organizacja wesela

Jedną z ważniejszych rzeczy, która jest oferowana przez salę weselne, są różnorodne warianty menu, które oczywiście związane są z ich indywidualną ceną. Warto poznać dostępne widełki cenowe i oferowane za nie porcje dań — również kwestia ta dotyczy menu dla dzieci. Równie ważną kwestią jest dopytanie się osób zarządzających obiektem, czy istnieje możliwość zamówienia pakietu alkoholowego lub, czy można wnieść alkohol na własną rękę, a jeśli tak, czy sala weselna prowadzi opłatę korkową. Warto dopytać się również o wszystkie opłaty serwisowe, tj. ciasta, tort, stół wiejski, czy są one wliczone w koszty, lub czy trzeba zamawiać je w innym miejscu. W dzisiejszych czasach nie wolno zapomnieć zapytać o minimalnej oraz maksymalnej liczbie gości i ustawieniu sali — czy sala oferuje stoły okrągłe, a może prostokątne. Ważne jest również zadbanie o dekoracje i wystrój sali, który często jest wliczony w koszta, jednakże warto się tego dopytać, aby później nie doświadczyć nieprzyjemnej niespodzianki. Im więcej informacji dowiecie się na pierwszym spotkaniu z kierownikiem sali, tym łatwiej wam będzie zdecydować się ostatecznie na wybranie tego idealnego miejsca. Co więcej, orientując się w sprawach organizacji wesela Rzeszów, będziecie mogli w precyzyjny sposób ustalić budżet, który chcecie przeznaczyć na przyjęcie, a także sprawniej będziecie nim zarządzać.

Oferta Siedliska Janczar

Siedlisko Janczar to miejsce, w którym można zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne. Siedlisko Janczar udostępnia całoroczną Chatę Weselną lub Karczmę, która pozwala Młodym Parom zorganizować rustykalne wesele — wnętrze wypełnione jest naturalnym drewnem o subtelnym usłojeniu. Chata Weselna zaskoczy Parę Młodą oraz gości weselnych bliskością otoczenia natury, oraz wyjątkową atmosferą — można tutaj zorganizować wesela w stylu rustykalnym oraz boho. Klimatyzowana sala z nastrojowym oświetleniem jest w stanie zmieścić do 180 osób. Chata Weselna to powrót do prostoty, natury oraz autentyczności — wybierając ofertę Siedliska Janczar narzeczeni zyskują pokój małżeński, a także niepowtarzalny plener do sesji zdjęciowej. W ramach kompleksowej oferty na terenie Siedliska Janczar następuje powitanie Młodej Pary staropolskim obyczajem i toast lampką wina musującego. Do dyspozycji jest bogate menu, które dobierane jest do indywidualnych potrzeb — istnieje możliwość wyboru dań wegetariańskich, jak również wybór tzw. połówek dla dzieci, poprzedzonych bezpłatną degustacją. W Siedlisku Janczar istnieje możliwość zorganizowania poprawin, które są świetną okazją na ponowne celebrowanie początku nowej drogi życia Młodej Pary.

Najnowsze wpisy

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Zobacz również

Sale konferencyjne w okolicy Rzeszowa

Sale konferencyjne w okolicy Rzeszowa

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?