Strona główna > Blog >

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Zimowe atrakcje w Siedlisku Janczar

Siedlisko Janczar zaprasza do spędzania aktywnie czasu wolnego również w zimie. Wiele atrakcji naszego ośrodka przeznaczonych jest dla pojedynczych osób, jak i grup zorganizowanych. Zapewniamy rozrywkę rodzicom z dziećmi lub grupom przyjaciół. Dla każdego mamy zajęcia, które go zainteresują i sprawią, że z chęcią wrócić do nas po kolejne atrakcje i będzie je zawsze miło wspominać.

Co robić zimą w Rzeszowie?


Rzeszów jest miastem, które również zimą oferuje wiele rozrywek. Można korzystać w nim z lodowisk na świeżym powietrzu, uczestniczyć w imprezach, a także wybrać się na zimowy spacer pięknie ozdobionymi ulicami. A kiedy skończą się nam pomysły na zimowy wypoczynek, warto skorzystać z oferty Siedliska Janczar, które znajduje się w okolicach Rzeszowa. Oferujemy atrakcyjne kuligi firmowe, szkolne, rodzinne. Przejażdżka po malowniczych lasach i pagórkach Pstrągowej jest bardzo przyjemna. Nasze kuligi odbywają się w dzień i w nocy. Klimatu dodają im wówczas pochodnie i pity grzaniec, przy którym żadne mrozy są niestraszne. Często kuligi w Siedlisku kończą się ogniskiem lub długim biesiadowaniem w chatach grillowych na terenie ośrodka. Zapraszamy również na spacery lub przejażdżki konne po okolicy. Siedlisko Janczar zapewnia po zimowych rozrywkach smaczne posiłki w karczmie ze staropolskim jedzeniem oraz noclegi w komfortowych pokojach hotel Strzyzów. Można więc zostać u nas nawet kilka dni i skorzystać z wszystkich atrakcji regionu.

Imprezy okolicznościowe i firmowe

Zima jest także porą roku, kiedy organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny, wesela, jubileusze, imieniny i wiele innych. W naszym ośrodku można również urządzić imprezę integracyjną i firmową z wieloma atrakcjami. Oferujemy biesiady w chatach grillowych, które pomieszczą wiele osób. Czas spędzony w Siedlisku Janczar w Pstrągowej jest zawsze mile wspominany przez naszych gości. Jesteśmy otwarci na pomysły spędzania czasu wolnego i staramy się zawsze zapewnić gościom wiele atrakcji. Bez względu na pogodę, sugerujemy spędzanie czasu na łonie natury, bo nic nie odpręża tak jak zieleń czy widok ośnieżonych drzew i pól. Dla dzieci organizujemy zimowiska, podczas których mogą uczyć się jazdy konnej albo doskonalić zdobyte już umiejętności. U nas nikomu nie pozwalamy się nudzić, więc warto zajrzeć do Siedliska również zimą i skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji.

Najnowsze wpisy

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Walentynki w Siedlisku Janczar, sprawdź, co przygotowaliśmy dla zakochanych!

Walentynki w Siedlisku Janczar, sprawdź, co przygotowaliśmy dla zakochanych!

Wesele w stylu rustykalnym czy w stylu boho?

Wesele w stylu rustykalnym czy w stylu boho?