1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Chata Weselna w nowej odsłonie pod okiem Izabeli Janachowskiej
Chata Weselna w nowej odsłonie pod okiem Izabeli Janachowskiej

Chata Weselna w nowej odsłonie pod okiem Izabeli Janachowskiej

Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w Pstrągowej, który znany jest z powalających widoków na przepiękną naturę, a jednocześnie z wysokiej jakości oferowanych usług, dzięki którym można liczyć na komfortowy pobyt. W Siedlisku Janczar nie tylko można przenocować czy udać się do relaksującego SPA pod chmurką... to także miejsce, w którym organizowane są imprezy integracyjne, a także niepowtarzalne przyjęcia weselne. Dla narzeczonych przygotowana jest specjalna oferta, dzięki której ten wyjątkowy dzień będzie wręcz niezapomniany! Do wyboru narzeczeni mają Karczmę Weselną oraz Chatę Weselną, które są idealnymi miejscami do organizacji najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlaczego warto zdecydować się na organizację wesela w Siedlisku Janczar?

 

 

Niezapomniane wesele w Chacie Siedliska Janczar!

Już 1 marca 2022 roku na kanale Polsat pojawi się nowy program Izabeli Janachowskiej "Wedding Dream", do którego castingu zgłosiła się para z Zaborowia. Narzeczeni przeszli metamorfozę w tzw. Wedding Busie i wybrali lokal Chata Weselna w Siedlisku Janczar do zorganizowania niezapomnianego przyjęcia. Przez 3 dni dekoratorzy zajmowali się zdobieniem sali świeżymi kwiatami oraz zieleniną, aby stworzyć w niej wyjątkową atmosferę, która zwróci uwagę na bliskość otaczającej natury. Wnętrze Chaty Weselnej wypełniają efektowne przeszklenia oraz zapach drewna, dzięki któremu sala idealnie nadaje się do urządzenia wesela w stylu rustykalnym. Całoroczna Chata Weselna umożliwia zorganizowanie wesela na 180 osób, a niepowtarzalny wystrój wnętrza gwarantuje stworzenie spokojnej atmosfery, dzięki której przyjęcie weselne nie będzie kojarzyć się ze stresem, ale z miło spędzonym czasem w towarzystwie naszych najbliższych. Nagrania do programu rozpoczęły się w piątek wieczorem — ekipa filmowa składała się aż z 30 osób, dzięki czemu zostały uchwycone najważniejsze momenty wspomnianego wydarzenia. Nagrania trwały do soboty wieczorem — obejmowały one przygotowanie narzeczonych do uroczystości, jak również samą imprezę w przepięknie zaaranżowanym lokalu. Zdjęcia uwieczniające te niezapomniane chwile zostały wykonane przez Dawid Mazur Fotografia — można je będzie podziwiać zarówno na naszej stronie, jak i podczas emisji programu, z pewnością staną się one przepiękną pamiątką dla nowożeńców, którzy na zawsze zapamiętają ten wyjątkowy dzień!

 

Kompleksowa oferta weselna

Jeżeli poszukujesz wyjątkowego miejsca na urządzenie przyjęcia weselnego, koniecznie rozważ ofertę Siedliska Janczar, w której do wyboru dostępna jest również Karczma Weselna. Karczma zachęca nie tylko swoim ciepłym charakterem, ale również przepięknym wystrojem, którego głównym dekorem jest drewno. Karczma jest miejscem, w którym zmieści się nawet 300 osób, a więc to idealne miejsce zarówno do urządzenia przyjęć kameralnych, jak i nieco bardziej wystawnych. Siedlisko Janczar podczas przyjęć weselnych zapewnia pomoc techniczną, pełną obsługę kelnerską, jak również kompleksową obsługę gastronomiczną. Okolica Karczmy i Chaty Weselnej gwarantuje idealne miejsce do wykonania sesji plenerowych, które będą idealnym tłem do utrwalenia wyjątkowych chwil na zawsze. Zarówno klimat Chaty Weselej, jak i Karczmy został stworzony do niezapomnianego wesela w stylu rustykalnym.

Najnowsze wpisy

Usługi dodatkowe, które wzbogacą Twoje wesele w Siedlisku Janczar

Usługi dodatkowe, które wzbogacą Twoje wesele w Siedlisku Janczar

Organizacja wesela w okolicach Rzeszowa – od czego zacząć?

Organizacja wesela w okolicach Rzeszowa – od czego zacząć?

Zobacz również

Jak urządzić wesele w stylu rustykalnym?

Jak urządzić wesele w stylu rustykalnym?

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar