Strona główna > Blog >

Atrakcje dla zakochanych w okolicach Rzeszowa

Atrakcje dla zakochanych w okolicach Rzeszowa

Atrakcje dla zakochanych w okolicach Rzeszowa

Rocznica ślubu, pierwszego spotkania, a może chęć spędzenia miłego weekendu tylko we dwoje, z dala od codziennych problemów i obowiązków? Te wszystkie okazje sprawiają, że zaczynamy zastanawiać się nad miłym, klimatycznym i romantycznym miejscem, które będzie sprzyjało miłosnej atmosferze. Mało jest miejsc tak inspirujących do celebracji chwil tylko we dwoje jak Siedlisko Janczar w Pstrągowej koło Rzeszowa. Chcecie wyznać miłość na łonie natury? Okoliczne malownicze tereny stworzą ku temu odpowiednie warunki. A może zwieńczeniem romantycznego wieczoru jest dla Was wspólne siedzenie przy kominku? Atrakcje dla zakochanych w Siedlisku Janczar przyprawiają o szybsze bicie serca i skłaniają do romantycznych uniesień.


Tylko we dwoje

 

Długie wieczory to doskonały czas by spędzić go z ukochaną osobą w sprzyjających romantyzmowi okolicznościach. Siedlisko Janczar organizuje dwudniowe pobyty, pozwalające spędzić razem czas w niepowtarzalnej miłosnej atmosferze. Pakiet "tylko we dwoje" obejmuje nocleg dla dwóch osób z romantyczną kolacją przy świecach i lampką wina w dniu przyjazdu. Romantyczna kolacja przy lampce wina i nastrojowej muzyce wprawią Państwa w dobry nastrój i sprawią, że spędzicie niezwykły czas z ukochaną osobą. Po kolacji można wybrać się na spacer, a przyroda otaczająca Siedlisko Janczar jeszcze bardziej umili wspólne chwile. Nawet jeśli pogoda nie sprzyja romantycznym spacerom w blasku księżyca, w Siedlisku Janczar doświadczycie Państwo gorących emocji. Klimatyczny kominek, kiedy na zewnątrz pada deszcz zapewni ciepło i stworzy romantyczny nastrój. Wykwintne śniadanie, a po nim wspólna przejażdżka bryczką lub saniami ( w zależności od pogody) jeszcze bardziej zbliżą do siebie zakochanych i sprawią, że spędzone tu chwile będą wspominać przez wiele lat.


Siedlisko Janczar sprzyja miłości

 

Szybsze bicie serca, motyle w brzuchu, myśli o ukochanym lub ukochanej, to wszystko uczucia, których doświadczamy, kiedy jesteśmy zakochani. Jeśli dodatkowo wspólny czas spędzimy w miłym i romantycznym miejscu, te uczucia staną się jeszcze mocniejsze. W Siedlisku Janczar oprócz wspaniałego jedzenia, klimatycznego hotelu Strzyżów i romantycznych przejażdżek bryczką lub saniami, zakochani mogą relaksować się w jaccuzi mając przed oczami widok zachodzącego słońca. Kusząca wizja? Już teraz warto zarezerwować miejsce. Siedlisko Janczar idealnie nadaje się na romantyczny weekend we dwoje.

Najnowsze wpisy

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Zobacz również

Organizacja Komunii Świętej w restauracji - dlaczego warto?

Organizacja Komunii Świętej w restauracji - dlaczego warto?

Rustykalne wesele, czyli właściwie jakie?

Rustykalne wesele, czyli właściwie jakie?