Strona główna > Blog >

Atrakcje dla zakochanych w okolicach Rzeszowa

Atrakcje dla zakochanych w okolicach Rzeszowa

Atrakcje dla zakochanych w okolicach Rzeszowa

Rocznica ślubu, pierwszego spotkania, a może chęć spędzenia miłego weekendu tylko we dwoje, z dala od codziennych problemów i obowiązków? Te wszystkie okazje sprawiają, że zaczynamy zastanawiać się nad miłym, klimatycznym i romantycznym miejscem, które będzie sprzyjało miłosnej atmosferze. Mało jest miejsc tak inspirujących do celebracji chwil tylko we dwoje jak Siedlisko Janczar w Pstrągowej koło Rzeszowa. Chcecie wyznać miłość na łonie natury? Okoliczne malownicze tereny stworzą ku temu odpowiednie warunki. A może zwieńczeniem romantycznego wieczoru jest dla Was wspólne siedzenie przy kominku? Atrakcje dla zakochanych w Siedlisku Janczar przyprawiają o szybsze bicie serca i skłaniają do romantycznych uniesień.


Tylko we dwoje

 

Długie wieczory to doskonały czas by spędzić go z ukochaną osobą w sprzyjających romantyzmowi okolicznościach. Siedlisko Janczar organizuje dwudniowe pobyty, pozwalające spędzić razem czas w niepowtarzalnej miłosnej atmosferze. Pakiet "tylko we dwoje" obejmuje nocleg dla dwóch osób z romantyczną kolacją przy świecach i lampką wina w dniu przyjazdu. Romantyczna kolacja przy lampce wina i nastrojowej muzyce wprawią Państwa w dobry nastrój i sprawią, że spędzicie niezwykły czas z ukochaną osobą. Po kolacji można wybrać się na spacer, a przyroda otaczająca Siedlisko Janczar jeszcze bardziej umili wspólne chwile. Nawet jeśli pogoda nie sprzyja romantycznym spacerom w blasku księżyca, w Siedlisku Janczar doświadczycie Państwo gorących emocji. Klimatyczny kominek, kiedy na zewnątrz pada deszcz zapewni ciepło i stworzy romantyczny nastrój. Wykwintne śniadanie, a po nim wspólna przejażdżka bryczką lub saniami ( w zależności od pogody) jeszcze bardziej zbliżą do siebie zakochanych i sprawią, że spędzone tu chwile będą wspominać przez wiele lat.


Siedlisko Janczar sprzyja miłości

 

Szybsze bicie serca, motyle w brzuchu, myśli o ukochanym lub ukochanej, to wszystko uczucia, których doświadczamy, kiedy jesteśmy zakochani. Jeśli dodatkowo wspólny czas spędzimy w miłym i romantycznym miejscu, te uczucia staną się jeszcze mocniejsze. W Siedlisku Janczar oprócz wspaniałego jedzenia, klimatycznego hotelu Strzyżów i romantycznych przejażdżek bryczką lub saniami, zakochani mogą relaksować się w jaccuzi mając przed oczami widok zachodzącego słońca. Kusząca wizja? Już teraz warto zarezerwować miejsce. Siedlisko Janczar idealnie nadaje się na romantyczny weekend we dwoje.

Najnowsze wpisy

Imprezy integracyjne  w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Imprezy integracyjne w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Pensjonat dla koni

Pensjonat dla koni

Zobacz również

Archery tag - czyli łucznictwo dla dzieci w pobliżu Rzeszowa

Archery tag - czyli łucznictwo dla dzieci w pobliżu Rzeszowa

Wypoczynek w stadninie, czyli gdzie się wybrać na Podkarpaciu w zimie?

Wypoczynek w stadninie, czyli gdzie się wybrać na Podkarpaciu w zimie?