1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar
Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Czas wakacji dobiegł już końca. Dzieci poszły do szkół, przedszkoli, a dorośli wrócili do szeroko pojętej rutyny spędzania dnia codziennego. Zwłaszcza, gdy w rodzinie są dzieci szkolne, to szczególnie dzień musi być bardziej zaplanowany względem godzin spędzanych w szkole, czy podczas zaczynających się już zajęć dodatkowych. W powietrzu wyczuwalna jest już zbliżająca się wielkimi krokami jesień. Można dostrzec ją obserwując naturę w te jeszcze piękne, słoneczne, ale już nieco chłodniejsze poranki i wieczory. Każdy jest zabiegany i pochłonięty własnymi obowiązkami. Na szczęście niedaleko Strzyżowa, w pięknych okolicach widokowych, w otoczeniu natury i z dala od zgiełku miasta znajduje się malownicze miejsce jakim jest Siedlisko Janczar w Pstrągowej, gdzie można spędzić aktywnie wypoczynek w mniejszym, bądź większym gronie bliskich nam osób.

 

Aktywny wypoczynek dla każdego

Siedlisko Janczar w Pstrągowej posiada szeroki wachlarz możliwości spędzania aktywnego wypoczynku. Ogrom atrakcji w połączeniu z dogodną lokalizacją jest wręcz imponujący i z pewnością każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie. Istotne jest to, że w tym miejscu można się zregenerować. Sprzyja temu panująca, komfortowa atmosfera z dogodnymi warunkami do proponowanych aktywności jest wręcz nieporównywalna, dzięki czemu będzie się chciało nieustannie tutaj wracać.

Jedną z propozycji aktywnego spędzania czasu jest Nordic walking. Od wielu lat cieszy się on coraz to większą popularnością wśród osób w różnym wieku. Jest to idealna alternatywa dla wszystkich tych, którzy lubią spacery i pragną wysmuklić swoją sylwetkę lub pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. Ponadto fantastycznie relaksuje i pobudza ciało, co automatycznie przyspiesza metabolizm i poprawia koordynacje ruchową. Zajęcia prowadzone są zarówno dla indywidualnych osób, jak i dla grup zorganizowanych. Ciekawą alternatywą aktywności w Siedlisku jest tzw. Gra terenowa, w której należy pokonywać przygotowaną i zaplanowaną wcześniej trasę, na której znajdują się zadania integracyjno – sportowe, szyfry, zagadki logiczne, etc. Startuje się w grupach, a najistotniejsze jest dotarcie do wyznaczonego celu, którego uwieńczeniem jest znalezienie skarbu. Jest to bardzo interesująca forma aktywnej rozrywki na świeżym powietrzu, z której warto skorzystać. Ponadto jest ona dostosowywana względem preferencji poziomu trudności uczestników. Trasa dla dorosłych różni się od tej dla dzieci zdecydowanie poziomem trudności. Aczkolwiek dla osób, które szukają nowych i niecodziennych doznań Siedlisko wychodzi z inicjatywą zorganizowania możliwości Chodzenie po ogniu. Dla wszystkich chętnych i zainteresowanych taką formą aktywności siedlisko może umożliwić chodzenie po rozgrzanych węglach w temperaturze 500 – 800 stopni Celsjusza. Cały proces odbywa się pod kontrolą osób, które są wykwalifikowane w tym zakresie i nie ma obaw do niepokoju. Każdy może podjąć się wyzwania i sprawdzić siłę swojego umysłu. Ponadto dostępna jest także Ścianka wspinaczkowa, która rzadko się może znudzić, a zwłaszcza wśród dzieci jest ona nieustannie popularna. Proponowana mobilna ściana ma 8 m wysokości i posiada dwa tory o różnym poziomie trudności. Oczywiście wszystko odbywa się z asekuracją pod okiem instruktorów.

 

W grupie siła!

W Siedlisku Janczar w Pstrągowej możliwe jest również zaplanowanie zabaw integracyjno – sportowych dla grup zorganizowanych, tj. zabaw drużynowych, biegów w nartach wieloosobowych, szachy Wikingów, strzelanie, siatkówka z balonami wypełnionymi wodą, łucznictwo, bodyzorb. Popularny jest także paintball oraz archery tag, gdzie należy przemieszczać się pomiędzy nadmuchanymi barykadami, z wykorzystaniem łuków. Dostępnych jest wiele innych aktywności, które dostosowujemy do sezonu i warunków atmosferycznych, czy to lato, zima u nas zawsze coś interesującego się dzieje. Dlatego też z względu na różnorodność propozycji trafiamy w najbardziej wymagające gusta i preferencje klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia nas, jak i zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji jeżeli planujecie aktywny wypoczynek to tylko w Siedlisku Janczar w Pstrągowej!

Najnowsze wpisy

Usługi dodatkowe, które wzbogacą Twoje wesele w Siedlisku Janczar

Usługi dodatkowe, które wzbogacą Twoje wesele w Siedlisku Janczar

Organizacja wesela w okolicach Rzeszowa – od czego zacząć?

Organizacja wesela w okolicach Rzeszowa – od czego zacząć?

Zobacz również

Wesele jesienią, gdzie jak nie w Siedlisku Janczar?!

Wesele jesienią, gdzie jak nie w Siedlisku Janczar?!

Rodzinny weekend -gdzie się wybrać na Podkarpaciu?

Rodzinny weekend -gdzie się wybrać na Podkarpaciu?