Strona główna > Blog >

Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Aktywny wypoczynek w Siedlisku Janczar

Czas wakacji dobiegł już końca. Dzieci poszły do szkół, przedszkoli, a dorośli wrócili do szeroko pojętej rutyny spędzania dnia codziennego. Zwłaszcza, gdy w rodzinie są dzieci szkolne, to szczególnie dzień musi być bardziej zaplanowany względem godzin spędzanych w szkole, czy podczas zaczynających się już zajęć dodatkowych. W powietrzu wyczuwalna jest już zbliżająca się wielkimi krokami jesień. Można dostrzec ją obserwując naturę w te jeszcze piękne, słoneczne, ale już nieco chłodniejsze poranki i wieczory. Każdy jest zabiegany i pochłonięty własnymi obowiązkami. Na szczęście niedaleko Strzyżowa, w pięknych okolicach widokowych, w otoczeniu natury i z dala od zgiełku miasta znajduje się malownicze miejsce jakim jest Siedlisko Janczar w Pstrągowej, gdzie można spędzić aktywnie wypoczynek w mniejszym, bądź większym gronie bliskich nam osób.

 

Aktywny wypoczynek dla każdego

Siedlisko Janczar w Pstrągowej posiada szeroki wachlarz możliwości spędzania aktywnego wypoczynku. Ogrom atrakcji w połączeniu z dogodną lokalizacją jest wręcz imponujący i z pewnością każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie. Istotne jest to, że w tym miejscu można się zregenerować. Sprzyja temu panująca, komfortowa atmosfera z dogodnymi warunkami do proponowanych aktywności jest wręcz nieporównywalna, dzięki czemu będzie się chciało nieustannie tutaj wracać.

Jedną z propozycji aktywnego spędzania czasu jest Nordic walking. Od wielu lat cieszy się on coraz to większą popularnością wśród osób w różnym wieku. Jest to idealna alternatywa dla wszystkich tych, którzy lubią spacery i pragną wysmuklić swoją sylwetkę lub pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. Ponadto fantastycznie relaksuje i pobudza ciało, co automatycznie przyspiesza metabolizm i poprawia koordynacje ruchową. Zajęcia prowadzone są zarówno dla indywidualnych osób, jak i dla grup zorganizowanych. Ciekawą alternatywą aktywności w Siedlisku jest tzw. Gra terenowa, w której należy pokonywać przygotowaną i zaplanowaną wcześniej trasę, na której znajdują się zadania integracyjno – sportowe, szyfry, zagadki logiczne, etc. Startuje się w grupach, a najistotniejsze jest dotarcie do wyznaczonego celu, którego uwieńczeniem jest znalezienie skarbu. Jest to bardzo interesująca forma aktywnej rozrywki na świeżym powietrzu, z której warto skorzystać. Ponadto jest ona dostosowywana względem preferencji poziomu trudności uczestników. Trasa dla dorosłych różni się od tej dla dzieci zdecydowanie poziomem trudności. Aczkolwiek dla osób, które szukają nowych i niecodziennych doznań Siedlisko wychodzi z inicjatywą zorganizowania możliwości Chodzenie po ogniu. Dla wszystkich chętnych i zainteresowanych taką formą aktywności siedlisko może umożliwić chodzenie po rozgrzanych węglach w temperaturze 500 – 800 stopni Celsjusza. Cały proces odbywa się pod kontrolą osób, które są wykwalifikowane w tym zakresie i nie ma obaw do niepokoju. Każdy może podjąć się wyzwania i sprawdzić siłę swojego umysłu. Ponadto dostępna jest także Ścianka wspinaczkowa, która rzadko się może znudzić, a zwłaszcza wśród dzieci jest ona nieustannie popularna. Proponowana mobilna ściana ma 8 m wysokości i posiada dwa tory o różnym poziomie trudności. Oczywiście wszystko odbywa się z asekuracją pod okiem instruktorów.

 

W grupie siła!

W Siedlisku Janczar w Pstrągowej możliwe jest również zaplanowanie zabaw integracyjno – sportowych dla grup zorganizowanych, tj. zabaw drużynowych, biegów w nartach wieloosobowych, szachy Wikingów, strzelanie, siatkówka z balonami wypełnionymi wodą, łucznictwo, bodyzorb. Popularny jest także paintball oraz archery tag, gdzie należy przemieszczać się pomiędzy nadmuchanymi barykadami, z wykorzystaniem łuków. Dostępnych jest wiele innych aktywności, które dostosowujemy do sezonu i warunków atmosferycznych, czy to lato, zima u nas zawsze coś interesującego się dzieje. Dlatego też z względu na różnorodność propozycji trafiamy w najbardziej wymagające gusta i preferencje klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia nas, jak i zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji jeżeli planujecie aktywny wypoczynek to tylko w Siedlisku Janczar w Pstrągowej!

Najnowsze wpisy

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Zobacz również

Jazda konna, hobby, które wyjdzie Ci na zdrowie

Jazda konna, hobby, które wyjdzie Ci na zdrowie

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar

Klimatyczne wesele w Siedlisku Janczar