1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Organizacja wesela w stylu rustykalnym. Poznaj ten styl od podszewki!
Organizacja wesela w stylu rustykalnym. Poznaj ten styl od podszewki!

Organizacja wesela w stylu rustykalnym. Poznaj ten styl od podszewki!

Już na etapie rezerwacji lokalu na wesele Państwo Młodzi powinni zastanowić się nad stylem, jaki widzą na swoim ślubie i weselu. W różnych sezonach ślubnych popularnością cieszą się określone style, które często przestają być modne, po czym ponownie powracają do łask. Absolutnym hitem ostatnich lat jest organizacja wesela Rzeszów w stylu rustykalnym - czym ono w praktyce jest i jaki wystrój wnętrza oraz dekoracje mu towarzyszą? Koniecznie poznajcie ten styl od podszewki, jeśli zastanawiacie się nad urządzeniem wesela zainspirowanego "powrotem do natury". Dom weselny w Pstrągowej oddaje do dyspozycji Państwa Młodych i ich gości całoroczną Chatę weselną lub Karczmę weselną, stanowiące miejsce idealne na organizację klimatycznego wesela w stylu rustykalnym.

Czym wyróżnia się wesele w stylu rustykalnym?

Jeśli nie spotkaliście się wcześniej z pojęciem "wesela w stylu rustykalnym", pokrótce wyjaśniamy - czym ono jest i jakiego rodzaju imprezy możecie się w jego ramach spodziewać. Przyjęcia rustykalne inspirowane są przede wszystkim "powrotem do natury" i sielskim klimatem wiejskim, co może zostać oddane w wystroju wnętrza, stylizacjach, menu, muzyce i wykorzystanych dekoracjach. Podczas urządzania każdego przyjęcia weselnego istotna jest spójność ze sobą wszystkich elementów i ich dokładne oraz przemyślane dopasowanie do siebie nawzajem. Wesele rustykalne w dokładnym rozumieniu tego słowa może odbywać się na zewnątrz lub w drewnianym pomieszczeniu, oddając idealnie naturalny i niepowtarzalny klimat wiejski oraz przytulną i sielską atmosferę całej imprezy. Jeśli interesuje Państwo drugie wymienione rozwiązanie, Siedlisko Janczar zajmuje się organizacją wesel w Rzeszowie, których motywem przewodnim jest chłopski klimat oraz naturalne piękno.

Wesele w stylu rustykalnym łączy w sobie zazwyczaj wykorzystanie rzeźbionych elementów drewnianych oraz żywych kwiatów z minimalistycznymi a jednocześnie efektownymi i wyglądającymi naturalnie dodatkami. Możecie choćby postawić na stołach śliczne a zarazem subtelne serwetki koronkowe, nastrojowe świece zapachowe oraz plastry drewna lub nawet całe pieńki drzewne. Pamiętajcie nie tylko o zadbaniu o wnętrze w stylu rustykalnym wraz z jego wystrojem, ale o wszystkich szczegółach aranżacyjnych, na które składa się również galanteria ślubna - zaproszenia, zawieszki na alkohol, winietki, itp. Możemy oczywiście podpowiedzieć Państwu, jakie dodatki wybrać do wesela rustykalnego organizowanego w naszej sali weselnej lub Chacie.

Wesele rustykalne w Siedlisku Janczar

Na dom weselny w Pstrągowej, usytuowany około 20 km od Rzeszowa, składają się całoroczna Chata weselna oraz Karczma. Wybór obu rozwiązań umożliwia organizację wesel w stylu rustykalnym, w ramach których możecie liczyć na: estetycznie urządzone wnętrze, wyjątkową atmosferę, naturalny zapach drewniany oraz otoczenie malowniczej przyrody. Chata weselna w Pstrągowej to jedyne takie miejsce na Podkarpaciu, które oczaruje Państwo bliskością natury i niepowtarzalnym klimatem wiejskim. Ściany okrągłej sali pokryte są w całości drewnem, a duże okna pozwalają na obserwowanie pięknej przyrody - bez wychodzenia na zewnątrz. Tak przemyślane pomieszczenie bez trudu można wyposażyć w dekoracje typowe dla stylu rustykalnego. Jeśli natomiast interesuje Państwo sala mieszcząca nawet 300 osób wyposażona w urokliwą i sielską aranżację, warto rozważyć organizację przyjęcia weselnego w Karczmie. Szczegółowa oferta weselna dostępna jest w Siedlisku Janczar podawana w kontakcie osobistym, telefonicznym lub e-mailowym. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Najnowsze wpisy

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Siedlisko Janczar – Twoje wymarzone wesele rustykalne!

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Zobacz również

Atrakcje dla zakochanych w Siedlisku Janczar

Atrakcje dla zakochanych w Siedlisku Janczar

Aktywne wakacje w Siedlisku Janczar

Aktywne wakacje w Siedlisku Janczar