Siedlisko Janczar Pstrągowa - Ośrodek jeździecki

Przejazd bryczka, saniami

Pobyt w Siedlisku Janczar to z jednej strony komfort, wygoda, piękne otoczenie, a z drugiej wiele możliwości na ciekawe i atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. W Siedlisku znajduje się profesjonalna stadnina koni, zatem grzechem byłoby nie skorzystać z możliwości, jakie ona nam daje. Nie mniej jednak nie każdy jest zwolennikiem tradycyjnej jazdy w siodle. Na szczęście pojawiają się tu liczne alternatywy - jak chociażby spacer bryczkami po pięknym regionie Strzyżowsko-Sędziszowskim Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Przejazd bryczkami z pewnością zaliczyć będzie można do niezapomnianych i emocjonujących przeżyć. Z jednej strony bowiem możemy przebywać w towarzystwie koni, z drugiej strony na przejażdżkę zabrać możemy bliską nam osobę i wyprawa będzie nie tylko przyjemna, ale i romantyczna. Przy okazji podziwiać można piękne widoki malowniczych terenów, które będziemy mijać.

Przejazd saniami to równie ekscytujące przeżycie. Dochodzi tutaj widok śnieżnobiałych krajobrazów umykających nam sprzed oczu, pędzących koni. Jeśli zabierzemy na wyprawę miłe towarzystwo możemy mówić o prawdziwej przygodzie. A po powrocie z przejazdu zaplanować można biesiadę przy ognisku i kontynuować przyjemnie upływające chwile. W końcu z takich właśnie drobiazgów składa się szczęście.