Strona główna > Blog >

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Sezon na grilla, jak i gdzie grillować?

Niezwykle popularną formą spotkań w sezonie wiosennym i letnim jest grillowanie w gronie bliskich przyjaciół oraz rodziny. Gdy dopisuje pogoda, impreza zorganizowana na świeżym powietrzu wydaje się najodpowiedniejszą opcją spędzenia wolnego czasu. Grillowanie jest jedną z form aktywności, która przypadnie do gustu niemal każdego, ponieważ to połączenie wypoczynku na świeżym powietrzu ze smacznymi potrawami mięsnymi lub opcjami wegetariańskimi. Wybierając się na grillowanie, trzeba przygotować smaczne jedzenia, a także miejsce, w którym odbędzie się spotkanie - warto zadbać o zorganizowanie zastawy, czyli kubków, talerzyków oraz sztućców. W każdym z wymienionych przypadków warto zrezygnować z produktów plastikowych, które w dzisiejszych czasach można łatwo zastąpić elementami z materiałów poddanych recyklingowi. Organizując grilla, nie wolno zapomnieć o klimatycznej muzyce, a także o zapewnieniu odpowiedniego oświetlenia, co będzie gwarantem przytulnego charakteru imprezy. Jeżeli mieszkasz w mieście i nie masz odpowiedniej przestrzeni potrzebnej do zorganizowania grilla dla rodziny i znajomych, koniecznie musisz odwiedzić Siedlisko Janczar na Pstrągowej.

 

Mała chata grillowa

W samym sercu ośrodka wypoczynkowego Siedlisko Janczar na Pstrągowej w okolicach Rzeszowa i Strzyżowa znajduje się przestronna altana kryta gontem, w której może zmieścić się aż do 80 osób. Altana z zewnątrz otoczona jest przepięknym ogrodem, który wraz z nadejściem wiosny rozkwita pękami kwiatów i zielenią traw. Wnętrze altany grillowej - grillowanie Rzeszów - wyposażone jest w biesiadne stoły i ławy - dostępne jest miejsce na ognisko, przygotowane są dwa grille, a także miejsce na pieczone prosię. Całoroczna chata grillowa jest idealnym miejscem na grillowanie wraz w towarzystwie najbliższych zarówno latem, jak i w sezonie zimowym. Na życzenie indywidualnych klientów w altanie organizowane są zabawy przy muzyce, biesiady i wspomniane grillowanie. W chacie na terenie Siedliska Janczar można urządzić niezapomniane grillowanie w przyjaznej atmosferze i z dala od zgiełku miasta.

 

Grillowanie w Rzeszowie

Grillowanie w Siedlisku Janczar jest świetną okazją na spędzenie czasu wraz z rodziną i przyjaciółmi. Siedlisko Janczar to miejsce, które ma wiele do zaoferowania swoim klientom - dostępna jest baza hotelowa, dzięki czemu po udanej imprezie nie trzeba będzie wracać do domu, lecz spokojnie wypocząć w pokoju hotelowym. Wewnątrz chaty grillowej zlokalizowanej w ogrodzie ośrodka wypoczynkowego znajduje się profesjonalne nagłośnienie, dzięki czemu umilisz czas zaproszonym gościom ulubioną muzyką. Altana z każdej strony otoczona jest zielonymi terenami, co pozwoli na całkowite zrelaksowanie się i odprężenie na łonie natury po ciężkim tygodniu pracy. Pobyt w chacie grillowej może zostać w pełni umilony, dzięki regionalnemu jadłu, na którego stworzenie składniki kupowane są u znajomych sprzedawców. Na imprezę grillową można zamówić staropolskie jadło w postaci pieczonego prosięcia, grillowanych kaczek czy kiełbasek, a także innych przysmaków, które są gwarancją usatysfakcjonowania nawet najbardziej wymagającego podniebienia.

Najnowsze wpisy

Trendy ślubne 2022

Trendy ślubne 2022

Zacznij aktywnie Nowy Rok

Zacznij aktywnie Nowy Rok

Zobacz również

Regionalne smaki w Siedlisku Janczar

Regionalne smaki w Siedlisku Janczar

Sezon grillowy w pełni, gdzie zorganizować grilla?

Sezon grillowy w pełni, gdzie zorganizować grilla?