Strona główna > Blog >

Chrzciny w Siedlisku Janczar

Chrzciny w Siedlisku Janczar

Chrzciny w Siedlisku Janczar

Chrzciny to nie tylko ważne wydarzenie w życiu dziecka, ale też jego rodziców, rodziny i bliskich. Wiele osób zamiast przyjęcia w domu wybiera imprezę w lokalu, która gwarantuje wygodę oraz odpowiednią obsługę uroczystości. W Siedlisku Janczar organizujemy chrzciny, które zawsze są mile wspominane. Dbamy zarówno o wystrój sali, smaczne jedzenie, jak i zadowolenie wszystkich gości. A przy tym nasz ośrodek znajduje się z dala od zgiełku miasta, w pięknej, zielonej okolicy.

Oferta chrzcin


Dla rodziców dziecka chrzciny są wyjątkowym przeżyciem. To pierwsza ważna uroczystość, którą dla niego organizują. Siedlisko Janczar oferuje więc dla nich organizację chrzcin, by wszystko podczas tego ważnego dnia było dokładnie zaplanowane. Zamiast rozmyślać o tym, czy wszyscy goście są zadowoleni, podawać im posiłki stojąc nieraz przez długi czas w kuchni i zastanawiać się jak jeszcze można uatrakcyjnić imprezę, rodzice mogą zdać się na profesjonalistów i urządzić chrzciny w naszym ośrodku. Oferujemy smaczne dania z naszej karczmy Podkarpacie, które trafią w gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Podczas imprezy podajemy dwudaniowy obiad z deserem, a także serwujemy przekąski w formie zimnej płyty. Oprócz tego podajemy gościom kawę, herbatę lub soki w dowolnych ilościach. Zapewniamy również dekorację sali, która wpłynie na podniosły charakter uroczystości. Podczas całego przyjęcia gwarantujemy miłą obsługę, by nikomu nic nie zabrakło, a rodzice mogli skupić się na potrzebach swojego malucha.

Chrzciny w Pstrągowej

Pstrągowa to malownicza miejscowość, która wygląda pięknie zarówno zimą, jak i latem. Nasz ośrodek właśnie w niej się znajduje, na trasie do Rzeszowa lub Strzyżowa. Bliska odległość od miast i dogodny dojazd sprawiają, że wiele osób decyduje się na urządzenie imprez właśnie u nas. Organizujemy najlepsze chrzciny w Rzeszowie. Latem oferujemy najmłodszym gościom zabawę na nowoczesnym placu zabaw na dworze, zimą możemy zorganizować dla nich kącik zabaw we wnętrzu. Posiadamy również inne atrakcje, z których można skorzystać. Jesteśmy zawsze otwarci na sugestie naszych Klientów. Organizowaniem imprez okolicznościowych zajmujemy się przez bardzo długi czas. Zdobyte doświadczenie pozwala nam dopasować ofertę do oczekiwań każdego Klienta.

Siedlisko Janczar to ośrodek w którym panuje rodzinny, sielski klimat. To dlatego uroczystości świętowanie w gronie najbliższych są w nim zawsze udane. Jego piękny wystrój i otoczenie umożliwiają także zrobienie pięknych zdjęć, zarówno tych na dworze pośród zieleni, jak i w sali restauracji o rustykalnym wyposażeniu, które będą niezwykła pamiątką chrztu dziecka.

Najnowsze wpisy

Zorganizuj Dzień Kobiet w Siedlisku Janczar

Zorganizuj Dzień Kobiet w Siedlisku Janczar

O czym warto pamiętać, wybierając miejsce na wesele?

O czym warto pamiętać, wybierając miejsce na wesele?

Zobacz również

Weekend we dwoje w

Weekend we dwoje w

Organizacja wesela w biesiadnym stylu

Organizacja wesela w biesiadnym stylu