Strona główna > Blog >

Zacznij aktywnie Nowy Rok

Zacznij aktywnie Nowy Rok

Zacznij aktywnie Nowy Rok

Nowy Rok dla wielu osób jest momentem przejścia i motywacją do zmian, a więc wprowadzenia noworocznych postanowień, które będziemy realizować w ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy. Oczywiście nad naszymi postanowieniami noworocznymi warto popracować i zastanowić się, co zrobić, aby nie zrezygnować z nich już po miesiącu i wrócić do swoich starych przyzwyczajeń. Aby wszystkie postanowienia udało się zrealizować, warto wprowadzać je małymi kroczkami. Jeżeli zaczniesz robić wszystko naraz, Twoje postanowienia nie wytrwają zbyt długo. Jednym z najczęściej wymienianych postanowień noworocznych jest zwiększenie swojej aktywności fizycznej, zmiana diety oraz zrzucenie zbędnych kilogramów i wyrobienie formy. Siedlisko Janczar zachęca do regularnej aktywności sportowej w formie jazdy konnej — jeździectwo nie tylko pozwoli nam się zrelaksować i odpocząć psychicznie od codziennych problemów, ale również umożliwi nam zdobycie wymarzonej sylwetki, ponieważ podczas jazdy konnej pracują wszystkie mięśnie. Jak aktywnie rozpocząć Nowy Rok?

Przygoda z jeździectwem, od czego zacząć?

W Siedlisku Janczar znajduje się ośrodek jeździecki, który powstał z pasji i zamiłowania do koni. Stadnina Siedlisko Janczar jest idealną propozycją dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jazdą konną, a zarazem odpocząć od codziennej rzeczywistości i zgiełku miasta wśród malowniczych terenów, które pomogą odnaleźć spokój. Ośrodek jeździecki Siedlisko Janczar oferuje swoim klientom najwyższy standard oferowanych usług i doskonałe zaplecze, na którym znajduje się pond 20 koni różnorodnych ras, które są przystosowane do jazdy dla osób początkujących, jak i osób zaawansowanych. Dla każdego uczestnika kursu jazdy konnej dobierany jest odpowiedni wierzchowiec, a także dostosowywany jest program nauki do poziomu jeździeckich umiejętności. W ośrodku jeździeckim oferowane są przejazdy o zróżnicowanym stopniu trudności — z końskiego grzbietu można nawet podziwiać uroki Pogórza Strzyżowskiego.

 

Kulig w Siedlisku Janczar dla najmłodszych

W sezonie zimowym w Siedlisku Janczar w Pstrągowej organizowane są kuligi, które nie tylko są wspaniałą zabawą dla najmłodszych, ale również dla dorosłych. Kulig to niesamowita frajda, szczególnie że organizowany jest w niezwykle malowniczej okolicy, jaką jest Pstrągowa. Kulig jest prowadzony przez konie, których towarzystwo wpłynie na nasze uspokojenie się i maksymalne zrelaksowanie. Podczas jazdy na kuligu z Siedliskiem Janczar można zapomnieć o naszej codzienności i skupić się na przepięknych śnieżnych krajobrazach.

Najnowsze wpisy

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Zielona Szkoła, czyli ahoj przygodo!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Atrakcje na miły początek roku szkolnego!

Zobacz również

Archery tag - czyli łucznictwo dla dzieci w pobliżu Rzeszowa

Archery tag - czyli łucznictwo dla dzieci w pobliżu Rzeszowa

Sezon ślubny 2021 czas zacząć!

Sezon ślubny 2021 czas zacząć!