1. Strona główna >
  2. Blog >
  3. Zacznij aktywnie Nowy Rok
Zacznij aktywnie Nowy Rok

Zacznij aktywnie Nowy Rok

Nowy Rok dla wielu osób jest momentem przejścia i motywacją do zmian, a więc wprowadzenia noworocznych postanowień, które będziemy realizować w ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy. Oczywiście nad naszymi postanowieniami noworocznymi warto popracować i zastanowić się, co zrobić, aby nie zrezygnować z nich już po miesiącu i wrócić do swoich starych przyzwyczajeń. Aby wszystkie postanowienia udało się zrealizować, warto wprowadzać je małymi kroczkami. Jeżeli zaczniesz robić wszystko naraz, Twoje postanowienia nie wytrwają zbyt długo. Jednym z najczęściej wymienianych postanowień noworocznych jest zwiększenie swojej aktywności fizycznej, zmiana diety oraz zrzucenie zbędnych kilogramów i wyrobienie formy. Siedlisko Janczar zachęca do regularnej aktywności sportowej w formie jazdy konnej — jeździectwo nie tylko pozwoli nam się zrelaksować i odpocząć psychicznie od codziennych problemów, ale również umożliwi nam zdobycie wymarzonej sylwetki, ponieważ podczas jazdy konnej pracują wszystkie mięśnie. Jak aktywnie rozpocząć Nowy Rok?

Przygoda z jeździectwem, od czego zacząć?

W Siedlisku Janczar znajduje się ośrodek jeździecki, który powstał z pasji i zamiłowania do koni. Stadnina Siedlisko Janczar jest idealną propozycją dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jazdą konną, a zarazem odpocząć od codziennej rzeczywistości i zgiełku miasta wśród malowniczych terenów, które pomogą odnaleźć spokój. Ośrodek jeździecki Siedlisko Janczar oferuje swoim klientom najwyższy standard oferowanych usług i doskonałe zaplecze, na którym znajduje się pond 20 koni różnorodnych ras, które są przystosowane do jazdy dla osób początkujących, jak i osób zaawansowanych. Dla każdego uczestnika kursu jazdy konnej dobierany jest odpowiedni wierzchowiec, a także dostosowywany jest program nauki do poziomu jeździeckich umiejętności. W ośrodku jeździeckim oferowane są przejazdy o zróżnicowanym stopniu trudności — z końskiego grzbietu można nawet podziwiać uroki Pogórza Strzyżowskiego.

 

Kulig w Siedlisku Janczar dla najmłodszych

W sezonie zimowym w Siedlisku Janczar w Pstrągowej organizowane są kuligi, które nie tylko są wspaniałą zabawą dla najmłodszych, ale również dla dorosłych. Kulig to niesamowita frajda, szczególnie że organizowany jest w niezwykle malowniczej okolicy, jaką jest Pstrągowa. Kulig jest prowadzony przez konie, których towarzystwo wpłynie na nasze uspokojenie się i maksymalne zrelaksowanie. Podczas jazdy na kuligu z Siedliskiem Janczar można zapomnieć o naszej codzienności i skupić się na przepięknych śnieżnych krajobrazach.

Najnowsze wpisy

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Chata weselna w Pstrągowej - idealne miejsce na wesele w stylu boho

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Wesele z poprawinami w Karczmie w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Relaks w hotelu ze strefą SPA

Relaks w hotelu ze strefą SPA

Jakie atrakcje oferuje Ośrodek Jeździecki Siedliska Janczar?

Jakie atrakcje oferuje Ośrodek Jeździecki Siedliska Janczar?