Strona główna > Blog >

Wiejski stół - atrakcja na weselu w Siedlisku Janczar

Wiejski stół - atrakcja na weselu w Siedlisku Janczar

Wiejski stół - atrakcja na weselu w Siedlisku Janczar

Od wielu lat tzw. stół wiejski jest jedną z ciekawszych, a przy tym bardzo smacznych atrakcji podczas weselnych przyjęć. Nic dziwnego, że stół wiejski cieszy się, aż takim zainteresowaniem ze strony weselników skoro jak sama nazwa wskazuje do dyspozycji gości kładzie się na nim przepyszne i świeże produkty i potrawy kojarzone z tradycyjnym, polskim wiejskim jedzeniem. Co ciekawe stół wiejski lubią zarówno goście ze wsi, doskonale znający swojskie kiełbasy, czy kiszone ogórki, ale przede wszystkim jest on nie lada gratką dla osób z wielkich miast gdzie prawdziwego, własnoręcznie przygotowanego i ze świeżych produktów jedzenia jest niewiele lub dostęp do niego wymaga dużego zachodu.

Jak wygląda taki stół w Siedlisku Janczar?

Duży drewniany stół przykryty folkowym bieżnikiem, a na nim ustawione pachnące wędliny, kiełbasy, ogórki z beczki czy smalec tworzą nie tylko atrakcje kulinarną, ale także przypominają klimat dawnych polskich wiejskich wesel. Ten obraz u starszych gości przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, tradycyjną babciną kuchnię, młodszym daje możliwość poznać smaki, których być może jeszcze nie odkryli, a które są warte spróbowania i poznania.

Taki stół doskonale wkomponuje się w wesele w karczmie. Taka smaczna atrakcja powinna wpasowywać się w koncepcję i aranżację miejsca, w którym organizujemy przyjęcie weselne. W Siedlisku Janczar nie tylko karczma Podkarpacie, ale także malownicze otoczenie zieleni i pięknych widoków sprawią, że wiejski stół będzie pasować, a całe przyjęcie da gościom niezapomniane wrażenia miło spędzonego czasu. Goście stojąc przy stole i delektując się swojskimi specjałami, będą mogli porozmawiać, zintegrować się, powspominać domową kuchnię, a jednocześnie po prostu smacznie sobie pojeść.

W Siedlisku Janczar Pstrągowa na pięknie udekorowanym w wiejskim stylu stole znajdziemy takie smakołyki jak: regionalne wędliny, kiełbasy, smalec tradycyjny. Dodatkowo dla gości na stole będzie leżał pachnący pieczony chleb wiejski, biały ser, kwaśne mleko, proziaki, masło czosnkowe. Dla tych wszystkich, którzy będą chcieli popróbować tradycyjnych regionalnych pyszności na stole pojawią się pierogi z grzybami, kapustą, ruskie, domowy bigos, żurek, kaszanka, gołąbki, kapusta z grochem oraz pasztet. Dużą zaletą tych produktów jest to, że pochodzą od regionalnych sprzedawców i są własnoręcznie przygotowywane, a dzięki temu zdrowe i smaczne.

Cena stołu wiejskiego?

Koszt stołu wiejskiego na wesele zależy oczywiście od ilości potraw i produktów które się na nim znajdują. Decydując się na stół wiejski w Siedlisku Janczar warto porozmawiać i uzgodnić to z managerem sali weselnej, który przedstawi wycenę tej atrakcji. Wiejski stół to dodatkowy koszt, ale też smakowita atrakcja na naszym weselu, dlatego wiele osób organizując przyjęcie weselne w Siedlisku Janczar decyduje się dodać ją do swojego menu weselnego.

Najnowsze wpisy

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Imprezy firmowe w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Hipoterapia w Siedlisku Janczar

Zobacz również

Niezapomniana impreza integracyjna w Siedlisku Janczar

Niezapomniana impreza integracyjna w Siedlisku Janczar

Wypoczynek w stadninie, czyli gdzie się wybrać na Podkarpaciu w zimie?

Wypoczynek w stadninie, czyli gdzie się wybrać na Podkarpaciu w zimie?