Strona główna > Blog >

Wesele w stylu rustykalnym lub w stylu boho, na co zwrócić uwagę?

Wesele w stylu rustykalnym lub w stylu boho, na co zwrócić uwagę?

Wesele w stylu rustykalnym lub w stylu boho, na co zwrócić uwagę?

Marzy Ci się zorganizowanie przyjęcia weselnego w ciepły i letni wieczór wśród stylowych dekoracji, świec i przepięknych kwiatów? W takim przypadku z pewnością do gustu przypadnie Ci motyw boho lub motyw rustykalny, który cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników narzeczonych. Styl boho to przede wszystkim niezapomniana uroczystość w sielskim klimacie — warto zdecydować się na naturalną paletę barw oraz naturalne materiały. Decydując się na styl boho lub styl rustykalny w aranżacji przyjęcia weselnego, warto zadbać o to, aby był on widoczny już na zaproszeniach, które będą wstępem do tego wyjątkowego dnia! Na co zwrócić uwagę aranżując wesele? Przede wszystkim na samym początku, warto stworzyć tablicę inspiracji, tzw. moodboard, na której pozapisujesz zdjęcia czy stylizacje, które najbardziej odpowiadają Twoim indywidualnym oczekiwaniom — oczywiście nie należy się tutaj ograniczać do dekoracji sali weselnej i stołów, ale również rozpocząć przygotowania kwiatów i strojów ślubnych. Jak przygotować salę weselną do celebracji tego wyjątkowego dnia w stylu boho?

 

Dekoracje kwiatowe i lokalizacja sali weselnej

Oczywiście jednym z najważniejszych tematów urządzania wesela jest znalezienie odpowiedniej sali weselnej. Jeżeli marzysz o weselu zorganizowanym w stylistyce boho lub rustykalnej, koniecznie zdecyduj się na Chatę Weselną lub Karczmę Siedliska Janczar na Pstrągowej, gdzie do dyspozycji masz przepiękny ogród, który będzie wyjątkowym tłem do sesji plenerowych. Wspomniane sale weselne mogą pochwalić się oświetlonym ogrodem zlokalizowanym wokół budynków z alejkami i ławkami, na których goście mogą przycupnąć po serii tańców i na spokojnie porozmawiać. Siedlisko Janczar oferuje przyszłej Parze Młodej nie tylko niepowtarzalny plener do sesji zdjęciowej w postaci zielonego ogrodu, stawu, alpak czy koni, ale również dekorację lokalu żywymi kwiatami, a także aranżację stołów kameralnych, przy których będzie mogło zasiadać od 4 do 16 osób.

Wesele marzeń w Siedlisku Janczar

Zarówno Karczma, jak i Chata Weselna w pobliżu Rzeszowa to miejsca, które kuszą sielską atmosferą oraz malowniczym otoczeniem, dzięki czemu możliwe będzie zorganizowanie niezapomnianego wesela. Karczma zachęca swoim ciepłym wyglądem i zapachem naturalnego wnętrza i przepięknym wystrojem, natomiast Chata Weselna to połączenie drewna z efektownymi przeszkleniami, dzięki czemu bez większego problemu zorganizujemy tam przyjęcie w stylu rustykalnym. Klimat wspomnianych miejsc jest stworzony do organizacji niezapomnianego wesela w stylu boho czy rustykalnym. W Siedlisku Janczar chętnie są organizowane wesela z poprawinami, a więc przyjęcia dwudniowe, które są świetną okazją do przedłużenia wspólnej zabawy z bliskimi.

Najnowsze wpisy

Imprezy integracyjne  w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Imprezy integracyjne w Siedlisku Janczar w Pstrągowej

Pensjonat dla koni

Pensjonat dla koni

Zobacz również

Sale konferencyjne w okolicy Rzeszowa

Sale konferencyjne w okolicy Rzeszowa

Biesiada w Siedlisku Janczar

Biesiada w Siedlisku Janczar